Skala niebezpieczeństwa:  
  (15/100)

Usuń Mac Heal Pro (Darmowy poradnik) - Instrukcj usuwania

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Narzędzia systemowe

Mac Heal Pro – fałszywy optymalizator systemu oferujący licencję za 14,95 €

Narzędzie systemowe Mac Heal Pro

Mac Heal Pro to fałszywy optymalizator dla użytkowników Mac. Jest to program aktywnie promowany przez jego twórców, jako prosty sposób na zwiększenie zabezpieczeń Maca. Jego prawdziwym celem jest jednak czerpanie przychodu z aplikacji, której funkcjonalność jest bardzo podejrzana. Ta fałszywa aplikacja może zostać pobrana z jej oficjalnej strony, bądź też pojawić się wraz z fałszywą wersją Adobe Flash Playera, bądź jego aktualizacji. Po instalacji, program inicjuje skan systemu i zaczyna wykrywać różne błędy systemowe, powiązane z infekcjami komputera, poziomem temperatury, itd. Ostrzeżenia wyświetlane przez Mac Heal Pro są jednak fałszywe. Twórcy korzystają z takich sztuczek, by przekonać użytkowników do zapłaty wersji licencjonowanej, która kosztuje € 14,95. NIE uważamy, że ten program jest wart jakąkolwiek kwotę.

Nazwa Mac Heal Pro
Typ Fałszywe narzędzie systemowe
Cel Przekonać użytkowników do zakupu licencjonowanej wersji aplikacji
Cena 14,95 € za pełną wersję
Objawy Liczne skany systemu, fałszywe raporty, wyskakujące okienka
Zapobieganie Unikanie podejrzanych stron, nie pobierania programu, instalacja ochrony antywirusowej
Usuwanie Użyj ReimageIntego, by pozbyć się aplikacji

Gdy Mac Heal Pro pojawi się na twoim komputerze, możesz rozpoznać takie oznaki na swoim Mac'u:

 • Aplikacja zaczyna uruchamiać liczne skany systemu;
 • Informuje też o setkach wykrytych błędach. Twierdzi, że są one krytyczne.
 • Program też przeszkadza użytkownikom fałszywymi ostrzeżeniami o wykrytych infekcjach;
 • Twoje wyszukiwanie jest blokowane przez różne wyskakujące okienka.

Jeśli trafisz na tą niepożądaną aplikację na komputerze, nie przejmuj się – narzędzie to nie dostarcza żadnej prawdziwej informacji. Zbiera tylko różne przedawnione rejestry i przedstawia je jako błędy systemowe. Możesz zainstalować inne zaufane narzędzie i wykonać skan z jego pomocą. Następnie porównaj wyniki z tymi dostarczonymi przez Mac Heal Pro. Zobaczysz, że nie ma błędów systemowych, które zostały odkryte przez fałszywy optymalizator.

NIE wydawaj pieniędzy na bezużyteczne narzędzie. NIE płać za licencję fałszywego programu, który po prostu uda, że naprawił wszystkie znalezione błędy. Powinieneś usunąć program Mac Heal Pro z komputera – rzeczony optymalizator jest fałszywy i nie może usprawnić Twojej pracy. Działa on tylko dla jego twórców.

Musisz usunąć wirusa Mac Heal Pro, ponieważ stanie się on tylko bardziej irytujący. Jeśli zachowasz go na komputerze, nie będziesz mógł się pozbyć fałszywych błędów i wyskakujących okienek wyświetlanych przez program. Skorzystaj z ReimageIntego bądź z innego programu anty-malware, by poradzić sobie szybko i pewnie z niepożądanym programem. Jeśli chcesz zaś pozbyć się go samemu, umieść w Koszu też następujące komponenty: helpermhp, hlprmhp, hlprmachealpro.

Niepożądana aplikacja Mac Heal ProMac Heal Pro - fałszywy optymalizator wyświetlający fałszywe błędy o różnych infekcjach systemu

Zapobiegaj instalacji niepożądanych aplikacji poświęcając czas na analizę instalatorów programów freeware.

Różne potencjalnie niepożądane aplikacje rozpowszechniają się z pomocą różnych sposobów. Fałszywe optymalizatory mogą być pobierane z ich stron oficjalnych. Są one promowane jako zaufane i pomocne aplikacje. JEst to wykorzystywane jednak tylko, by przekonać łatwowiernych użytkowników do korzystania z fałszywego optymalizatora.

Co więcej, możesz paść ofiarą niepożądanej infekcji przeglądając Internet. Istnieje wiele podejrzanych stron zawierających niebezpieczne treści. Gdy klikniesz na podejrzany link, możesz przypadkowo pobrać podejrzaną aplikację na komputer. Jeśli spotykasz się z dziwnie wyglądającymi stronami, natychmiast z nich wyjdź.

Według badaczy, niepożądane aplikacje mogą rozpowszechniać się przez zwodniczą techniką zwaną bundlingiem. Znaczy to, że niechciane treści mogą pojawić się wraz z normalnym oprogramowaniem. Bądź ostrożny przy pobieraniu róznych programów z sieci, wybieraj instalację Zaawansowaną i odznacz podejrzane pobieranie.

Pozbądź się Mac Heal Pro, gdyż nie może on ulepszyć wydajności Twojego komputera

Są dwa sposoby, które pozwolą Ci usunąć Mac Heal Pro. Zamieściliśmy instrukcje eliminacji manualnej i automatycznej. Możesz poczytać o manualnej eliminacji na końcu artykułu. Upewnij się, że usuniesz wszystkie komponenty wirusa z systemu z pomocą tego poradnika.

Jeśli chcesz usunąć Mac Heal Pro w szybszy i efektywniejszy sposób, powinieneś wybrać program anty-malware. Możesz wybrać takowy z naszej listy, bądź też każdą inną aplikację, o której użyteczności wiesz. Metoda ta pozwoli Ci na szybkie pozbycie się cyberzagrożenia. Nie popędzaj procesu eliminacji i upewnij się, że został on w pełni wykonany.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Mac Heal Pro:

Usuń Mac Heal Pro z systemu Mac OS X

Jeśli chcesz się pozbyć Mac Heal Pro ze swojego Maca, skorzystaj z tej instrukcji. Pozbądź się też tych komponentów, zazwyczaj znajdujących się w folderze ~Library/Application Support: helpermhp, hlprmhp, hlprmachealpro.

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimMac Heal Pro czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Mac Heal Pro z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Mac Heal Pro oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Mac Heal Pro. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Mac Heal Pro z Microsoft Edge

Usuń wszystkie komponenty niepożądanej aplikacji z Edge. Skorzystaj z tej instrukcji:

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Mac Heal Pro powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Mac Heal Pro z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Mac Heal Pro oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Mac Heal Pro. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Mac Heal Pro z Google Chrome

Oczyść Chrome i usuń wszystkie podejrzane rozszerzenia, korzystając z tego poradnika:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Mac Heal Pro oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Mac Heal Pro. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Mac Heal Pro z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Mac Heal Pro i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Mac Heal Pro. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-mac-heal-pro.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Mac Heal Pro