Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń Jokerlivestream.com (Poradnik usuwania wirusów) - zaaktualizowano, Sty 2021

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Jokerlivestream.com to strona, która używa podejrzanych praktyk, byś podał tam szczegóły swojej karty kredytowej

Program adware Jokerlivestream.com

Jokerlivestream.com to strona z plikami wideo, która obiecuje oglądanie wydarzeń sportowych za darmo. Jednakże, strona ma wiele do ukrycia, a wszystkie jej ukryte funkcje nie są natychmiast widoczne, dlatego użytkownicy powinni być szczególnie ostrożni, jeśli nie chcą stracić pieniędzy i doprowadzić do wycieku swoich danych osobowych.

Wchodząc na stronę Jokerlivestream.com, użytkownikom oferowane jest rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome „Sports Kingdom.” Jeżeli odmówimy, okienko wyskoczy jeszcze wiele razy. Choć tę aplikację można pobrać z ich oficjalnego źródła, trzeba ją traktować jako potencjalnie niechciany program , który będzie spamował wyskakującymi okienkami, ofertami, kuponami, banerami i inną niechcianą zawartością.

Dodatkowo, ci którzy chcą zobaczyć zawartość oferowaną przez Jokerlivestream zostaną wielokrotnie przekierowani i zapytani o szczegóły karty kredytowej, by rzekomo zweryfikować kraj pochodzenia. Nigdy nie ujawniaj tak poufnych danych, gdyż te mogą zostać wykorzystane w nikczemny sposób – nawet sprzedane na czarnym rynku.

Najprawdopodobniej twoja karta zostanie obciążona miesięczną subskrypcją, mimo że autorzy obiecali, iż nie wezmą nawet grosza. Jeżeli zainstalowałeś rozszerzenie i jesteś wiecznie przekierowywany na ich stronę, powinieneś usunąć Jokerlivestream.com ze swojego komputera używając antywirusa lub robiąc to samodzielnie.

Nazwa Jokerlivestream.com
Typ Adware/PUP
Profity oferowane przez autorów (Na żywo) Streaming HD wydarzeń sportowych
Atakowane przeglądarki Chrome, Firefox, Edge, Explorer, itp.
Atakowany system Głównie Windows
Symptomy Zmiany strony głównej przeglądarki, przekierowania na podejrzane strony, częste i uporczywe reklamy
Dystrybucja Paczki z oprogramowaniem, podejrzane strony
Narzędzie do wykrywania ReimageIntego program skutecznie wykrywa adware

Strona Jokerlivestream.com jest zwykle związana z adware, a autorzy strony próbują zdobyć użytkowników za pomocą swojej „wygodnej” funkcji, która rzekomo pozwala oglądać mecze na żywo online. Tak czy inaczej, trzeba mieć na uwadze, że autorzy nie udostępniają tych treści za darmo i chcą dobrze zarobić na reklamach. Niestety, strona nie jest bezpieczna i może przyczynić się do poważnej infekcji wirusowej. Dodatkowo, Jokerlivestream oferuje powiadomienia, które często spamują uporczywymi reklamami.

Najlepszą opcją jest usunięcie Jokerlivestream.com ze swojego systemu. Żeby wyeliminować ten problem wykorzystaj ceniony antywirus, albo posiłkuj się instrukcją, która znajduje się poniżej. Usunięcie potencjalnie niechcianego programu to najlepsze rozwiązanie, gdy ma się do czynienia ze szkodliwą aplikacją. Wszystkie takie aplikacje dostarczają uporczywych reklam, przekierowują do podejrzanych stron, jak Jokerlivestream, zbierają dane przeglądania, i nie tylko.

Potencjalnie niechciany program Jokerlivestream.com

Szkodliwe oprogramowanie może w łatwy sposób zainfekować Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari, czy Internet Explorer, by potem wprowadzać zmiany bez zezwolenia. Oczywiście tego typu oprogramowanie nie jest tak niebezpieczne jak bazujące na Javie malware, czy programy kradnące dane, itp. Ale, obecność Jokerlivestream może doprowadzić do niebezpieczniejszych infekcji, więc trzeba uważać.

Praktyki, które wykorzystuje Jokerlivestream są nieuczciwe i mogą doprowadzić do strat pieniężnych. Przeglądając Warunki Usługi „goplayz” (strona, która prosi o szczegóły płatności), możemy przeczytać:

By starting your Blender Bunch LTD membership, you are expressly agreeing that we are authorized to charge you a monthly membership fee at the then current rate, and any other charges you may incur in connection with your use of the Blender Bunch LTD service to the Payment Method you provided during registration (or to a different Payment Method if you change your account information).

W taki sposób Jokerlivestream.com nakłania ludzi do zarejestrowania się do usługi, która rzekomo jest darmowa. Niestety, anulowanie płatności może być bardzo skomplikowane, ponieważ oszuści chcą, by użytkownicy płacili najdłużej, jak jest to możliwe. Chcesz zwrotu pieniędzy? Cóż, zostaniesz przekierowany do Warunków Usługi, które mówią, że płatności nie można zwrócić. W taki sposób zostaniesz obciążony płatnością $49.95USD/miesięcznie po upływie okresu próbnego pięciu dni za darmo.

Podejrzane praktyki Jokerlivestream.com

Usunięcie Jokerlivestream.com to konieczność, jeśli chcesz odwrócić zmiany w swojej przeglądarce. Jeżeli widzisz jakieś zmiany w przeglądarce, na stronie głównej, nowe karty, i inne sekcje, to zdecydowanie masz do czynienia z infekcją potencjalnie niechcianym programem. Potrzebujesz oprogramowania, które pomoże ci wykryć szkodliwe pliki i je usunąć, polecamy ściągnąć i zainstalowaćReimageIntego.

Techniki rozpowszechniania i porady prewencji

Według ekspertów od technologii z LosVirus.es, adware może być rozpowszechniane na wiele sposobów. Jednakże, paczkowanie jest jedną z najczęstszych metod dystrybucji, która pozwala twórcom na załączanie szkodliwego oprogramowania do paczek z programami. Możesz temu zapobiec używając opcji Użytkownika/Zaawansowanej, podczas instalacji programów.

Dodatkowo, programy adware mogą pojawiać się na stronach osób trzecich. Aplikacje rozpowszechniające reklamy często znajdują się w rzekomych programach użytkowych, takich jak aktualizatory sterowników, programach czyszczących, konwerterach PDF, i innych. Trzymaj się z daleka od wszystkich nieznanych źródeł, które można spotkać na internecie. Jeżeli natrafisz na szkodliwą stronę, natychmiast z niej wyjdź.

Powinieneś wybrać ceniony antywirus, który zapewni ci dodatkową ochronę. Nie bój się zainwestować w dobry antywirus, który dobrze zadba o bezpieczeństwo twojego systemu.

Porady na usunięcie okienka Jokerlivestream.com

Usuwanie Jokerlivestream może być wykonane na dwa sposoby. Na przykład, jeżeli nie jesteś doświadczonym użytkownikiem, możesz użyć cenionego antywirusa, by usunął zagrożenie za ciebie. Upewnij się, że wybierasz dobry program, który automatycznie wykona za ciebie cały proces usuwania.

Jokerlivestream pyta o szczegóły kart kredytowych

Możesz także usunąć wirusa Jokerlivestream.com posiłkując się poniższą instrukcją, w której krok po kroku opisujemy jak to zrobić. Instrukcja pomoże ci pozbyć się zagrożenia ze swojej przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge, czy Safari.

Jeżeli zezwoliłeś na powiadomienia od Jokerlivestream.com, oto jak je wyłączyć:

Google Chrome:

 • Kliknij na Menu > Ustawienia > Zaawansowane
 • Znajdź Ustawienia witryn pod Prywatność i bezpieczeństwo
 • Wybierz Powiadomienia
 • Pod sekcją Zezwalaj, znajdź Jokerlivestream.com
 • Wybierz Więcej czynności i kliknij Blokuj

Powiadomienia Jokerlivestream

Mozilla Firefox:

 • Idź do Menu > Opcje > Prywatność i Bezpieczeństwo
 • Wybierz Powiadomienia pod Uprawnienia
 • Kliknij na Ustawienia
 • Znajdź Jokerlivestream.com i wybierz Blokuj z wysuwanego menu

Safari:

 • Kliknij na Safari i wybierz Preferencje
 • Wybierz Powiadomienia
 • Znajdź Jokerlivestream.com i kliknij Odmawiaj

Internet Explorer:

 • Idź do Ustawienia i znajdź Opcje Internetowe
 • Wybierz Ustawienia pod sekcją Prywatność
 • Znajdź Jokerlivestream.com i usuń

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Jokerlivestream.com:

Usuń Jokerlivestream.com z rodziny systemu Windows

Usuń program adware ze swojego systemu Windows. Jeżeli potrzebujesz pomocy, wykorzystaj poniższą instrukcję:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Jokerlivestream.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Jokerlivestream.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Jokerlivestream.com z Internet Explorer (IE)

Wyczyść swoją przeglądarkę Internet Explorer ze szkodliwej zawartości dodanej przez adware. Więcej informacji w instrukcji:

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Jokerlivestream.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Jokerlivestream.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Jokerlivestream.com z Microsoft Edge

Jeżeli twoja przeglądarka Microsoft Edge została zainfekowana adware, możesz odwrócić szkodliwe zmiany wykorzystując tę instrukcję:

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Jokerlivestream.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Jokerlivestream.com z Mozilla Firefox (FF)

Odwróć szkodliwe zmiany w swojej przeglądarce Mozilla Firefox eliminując aplikację adware:

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Jokerlivestream.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Jokerlivestream.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Jokerlivestream.com z Google Chrome

Możesz wyeliminować podejrzaną zawartość z przeglądarki Google Chrome korzystając z instrukcji. Upewnij się, że dokładnie wykonujesz wszystkie podane czynności:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Jokerlivestream.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Jokerlivestream.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Jokerlivestream.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Jokerlivestream.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Jokerlivestream.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-jokerlivestream-com.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Jokerlivestream.com