Usuń Jokerlivestream.com (Poradnik usuwania wirusów) - zaaktualizowano, wrz 2019

Instrukcja usuwania Jokerlivestream.com

Czym jest Jokerlivestream.com?

Jokerlivestream.com to strona, która używa podejrzanych praktyk, byś podał tam szczegóły swojej karty kredytowej

Program adware Jokerlivestream.com

Jokerlivestream.com to strona z plikami wideo, która obiecuje oglądanie wydarzeń sportowych za darmo. Jednakże, strona ma wiele do ukrycia, a wszystkie jej ukryte funkcje nie są natychmiast widoczne, dlatego użytkownicy powinni być szczególnie ostrożni, jeśli nie chcą stracić pieniędzy i doprowadzić do wycieku swoich danych osobowych.

Wchodząc na stronę Jokerlivestream.com, użytkownikom oferowane jest rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome „Sports Kingdom.” Jeżeli odmówimy, okienko wyskoczy jeszcze wiele razy. Choć tę aplikację można pobrać z ich oficjalnego źródła, trzeba ją traktować jako potencjalnie niechciany program , który będzie spamował wyskakującymi okienkami, ofertami, kuponami, banerami i inną niechcianą zawartością.

Dodatkowo, ci którzy chcą zobaczyć zawartość oferowaną przez Jokerlivestream zostaną wielokrotnie przekierowani i zapytani o szczegóły karty kredytowej, by rzekomo zweryfikować kraj pochodzenia. Nigdy nie ujawniaj tak poufnych danych, gdyż te mogą zostać wykorzystane w nikczemny sposób – nawet sprzedane na czarnym rynku.

Najprawdopodobniej twoja karta zostanie obciążona miesięczną subskrypcją, mimo że autorzy obiecali, iż nie wezmą nawet grosza. Jeżeli zainstalowałeś rozszerzenie i jesteś wiecznie przekierowywany na ich stronę, powinieneś usunąć Jokerlivestream.com ze swojego komputera używając antywirusa lub robiąc to samodzielnie.

Nazwa Jokerlivestream.com
Typ Adware/PUP
Profity oferowane przez autorów (Na żywo) Streaming HD wydarzeń sportowych
Atakowane przeglądarki Chrome, Firefox, Edge, Explorer, itp.
Atakowany system Głównie Windows
Symptomy Zmiany strony głównej przeglądarki, przekierowania na podejrzane strony, częste i uporczywe reklamy
Dystrybucja Paczki z oprogramowaniem, podejrzane strony
Narzędzie do wykrywania FortectIntego program skutecznie wykrywa adware

Strona Jokerlivestream.com jest zwykle związana z adware, a autorzy strony próbują zdobyć użytkowników za pomocą swojej „wygodnej” funkcji, która rzekomo pozwala oglądać mecze na żywo online. Tak czy inaczej, trzeba mieć na uwadze, że autorzy nie udostępniają tych treści za darmo i chcą dobrze zarobić na reklamach. Niestety, strona nie jest bezpieczna i może przyczynić się do poważnej infekcji wirusowej. Dodatkowo, Jokerlivestream oferuje powiadomienia, które często spamują uporczywymi reklamami.

Najlepszą opcją jest usunięcie Jokerlivestream.com ze swojego systemu. Żeby wyeliminować ten problem wykorzystaj ceniony antywirus, albo posiłkuj się instrukcją, która znajduje się poniżej. Usunięcie potencjalnie niechcianego programu to najlepsze rozwiązanie, gdy ma się do czynienia ze szkodliwą aplikacją. Wszystkie takie aplikacje dostarczają uporczywych reklam, przekierowują do podejrzanych stron, jak Jokerlivestream, zbierają dane przeglądania, i nie tylko.

Potencjalnie niechciany program Jokerlivestream.com

Szkodliwe oprogramowanie może w łatwy sposób zainfekować Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari, czy Internet Explorer, by potem wprowadzać zmiany bez zezwolenia. Oczywiście tego typu oprogramowanie nie jest tak niebezpieczne jak bazujące na Javie malware, czy programy kradnące dane, itp. Ale, obecność Jokerlivestream może doprowadzić do niebezpieczniejszych infekcji, więc trzeba uważać.

Praktyki, które wykorzystuje Jokerlivestream są nieuczciwe i mogą doprowadzić do strat pieniężnych. Przeglądając Warunki Usługi „goplayz” (strona, która prosi o szczegóły płatności), możemy przeczytać:

By starting your Blender Bunch LTD membership, you are expressly agreeing that we are authorized to charge you a monthly membership fee at the then current rate, and any other charges you may incur in connection with your use of the Blender Bunch LTD service to the Payment Method you provided during registration (or to a different Payment Method if you change your account information).

W taki sposób Jokerlivestream.com nakłania ludzi do zarejestrowania się do usługi, która rzekomo jest darmowa. Niestety, anulowanie płatności może być bardzo skomplikowane, ponieważ oszuści chcą, by użytkownicy płacili najdłużej, jak jest to możliwe. Chcesz zwrotu pieniędzy? Cóż, zostaniesz przekierowany do Warunków Usługi, które mówią, że płatności nie można zwrócić. W taki sposób zostaniesz obciążony płatnością $49.95USD/miesięcznie po upływie okresu próbnego pięciu dni za darmo.

Podejrzane praktyki Jokerlivestream.com

Usunięcie Jokerlivestream.com to konieczność, jeśli chcesz odwrócić zmiany w swojej przeglądarce. Jeżeli widzisz jakieś zmiany w przeglądarce, na stronie głównej, nowe karty, i inne sekcje, to zdecydowanie masz do czynienia z infekcją potencjalnie niechcianym programem. Potrzebujesz oprogramowania, które pomoże ci wykryć szkodliwe pliki i je usunąć, polecamy ściągnąć i zainstalowaćFortectIntego.

Techniki rozpowszechniania i porady prewencji

Według ekspertów od technologii z LosVirus.es, adware może być rozpowszechniane na wiele sposobów. Jednakże, paczkowanie jest jedną z najczęstszych metod dystrybucji, która pozwala twórcom na załączanie szkodliwego oprogramowania do paczek z programami. Możesz temu zapobiec używając opcji Użytkownika/Zaawansowanej, podczas instalacji programów.

Dodatkowo, programy adware mogą pojawiać się na stronach osób trzecich. Aplikacje rozpowszechniające reklamy często znajdują się w rzekomych programach użytkowych, takich jak aktualizatory sterowników, programach czyszczących, konwerterach PDF, i innych. Trzymaj się z daleka od wszystkich nieznanych źródeł, które można spotkać na internecie. Jeżeli natrafisz na szkodliwą stronę, natychmiast z niej wyjdź.

Powinieneś wybrać ceniony antywirus, który zapewni ci dodatkową ochronę. Nie bój się zainwestować w dobry antywirus, który dobrze zadba o bezpieczeństwo twojego systemu.

Porady na usunięcie okienka Jokerlivestream.com

Usuwanie Jokerlivestream może być wykonane na dwa sposoby. Na przykład, jeżeli nie jesteś doświadczonym użytkownikiem, możesz użyć cenionego antywirusa, by usunął zagrożenie za ciebie. Upewnij się, że wybierasz dobry program, który automatycznie wykona za ciebie cały proces usuwania.

Jokerlivestream pyta o szczegóły kart kredytowych

Możesz także usunąć wirusa Jokerlivestream.com posiłkując się poniższą instrukcją, w której krok po kroku opisujemy jak to zrobić. Instrukcja pomoże ci pozbyć się zagrożenia ze swojej przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge, czy Safari.

Jeżeli zezwoliłeś na powiadomienia od Jokerlivestream.com, oto jak je wyłączyć:

Google Chrome:

 • Kliknij na Menu > Ustawienia > Zaawansowane
 • Znajdź Ustawienia witryn pod Prywatność i bezpieczeństwo
 • Wybierz Powiadomienia
 • Pod sekcją Zezwalaj, znajdź Jokerlivestream.com
 • Wybierz Więcej czynności i kliknij Blokuj

Powiadomienia Jokerlivestream

Mozilla Firefox:

 • Idź do Menu > Opcje > Prywatność i Bezpieczeństwo
 • Wybierz Powiadomienia pod Uprawnienia
 • Kliknij na Ustawienia
 • Znajdź Jokerlivestream.com i wybierz Blokuj z wysuwanego menu

Safari:

 • Kliknij na Safari i wybierz Preferencje
 • Wybierz Powiadomienia
 • Znajdź Jokerlivestream.com i kliknij Odmawiaj

Internet Explorer:

 • Idź do Ustawienia i znajdź Opcje Internetowe
 • Wybierz Ustawienia pod sekcją Prywatność
 • Znajdź Jokerlivestream.com i usuń

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Jokerlivestream.com

Odinstaluj z systemu Windows

Usuń program adware ze swojego systemu Windows. Jeżeli potrzebujesz pomocy, wykorzystaj poniższą instrukcję:

Aby usunąć Jokerlivestream.com z komputerów z systemem Windows 10/8, wykonaj te kroki: 

 1. Wpisz Panel sterowania w pole wyszukiwania Windows i wciśnij Enter lub kliknij na wynik wyszukiwania. 
 2. W sekcji Programy wybierz Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Znajdź na liście wpisy powiązane z Jokerlivestream.com (lub dowolny inny niedawno zainstalowany podejrzany program).
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy na aplikację i wybierz Odinstaluj.
 5. Jeśli pojawi się Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak.
 6. Poczekaj na ukończenie procesu dezinstalacji i kliknij OK. Odinstaluj z systemu Windows

Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 7/XP, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami: 

 1. Kliknij Start > Panel sterowania zlokalizowany w prawym oknie (jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Dodaj/Usuń programy).
 2. W Panelu sterowania wybierz Programy > Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Wybierz niechcianą aplikację klikając na nią raz. 
 4. Kliknij Odinstaluj/Zmień na górze.
 5. W oknie potwierdzenia wybierz Tak.
 6. Kliknij OK kiedy proces usuwania zostanie zakończony. 

Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Jeżeli twoja przeglądarka Microsoft Edge została zainfekowana adware, możesz odwrócić szkodliwe zmiany wykorzystując tę instrukcję:

Usuń niechciane rozszerzenia z MS Edge:

 1. Wybierz Menu (trzy poziome kropki w prawym górnym rogu okna przeglądarki i wybierz Rozszerzenia.
 2. Wybierz z listy rozszerzenie i kliknij na ikonę koła zębatego.
 3. Kliknij Odinstaluj na dole. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Wyczyść pliki cookie i inne dane przeglądania: 

 1. Kliknij na Menu (trzy poziome kropki w prawym górnym rogu okna przeglądarki) i wybierz Prywatność i bezpieczeństwo.
 2. Pod Wyczyść dane przeglądania wybierz Wybierz elementy do wyczyszczenia.
 3. Zaznacz wszystko (oprócz haseł, chociaż możesz chcieć uwzględnić licencje na multimedia w stosownych przypadkach) i kliknij Wyczyść. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Przywróć ustawienia nowej karty i strony głównej:

 1. Kliknij na ikonę menu i wybierz Ustawienia.
 2. Następnie znajdź sekcję Uruchamianie.
 3. Kliknij Wyłącz, jeśli znalazłeś jakąkolwiek podejrzaną domenę. 

Zresetuj MS Edge, jeśli powyższe kroki nie zadziałały:

 1. Wciśnij Ctrl + Shift + Esc, żeby otworzyć Menedżera zadań.
 2. Kliknij na strzałkę Więcej szczegółów u dołu okna.
 3. Wybierz kartę Szczegóły.
 4. Teraz przewiń w dół i zlokalizuj wszystkie wpisy zawierające Microsoft Edge w nazwie. Kliknij na każdy z nich prawym przyciskiem myszy i wybierz Zakończ zadanie, by zatrzymać działanie MS Edge. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Jeżeli to rozwiązanie ci nie pomogło, możesz musieć skorzystać z zaawansowanej metody resetowania Edge. Pamiętaj, że zanim przejdziesz dalej, musisz wykonać kopię zapasową swoich danych. 

 1. Znajdź na swoim komputerze następujący folder: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Wciśnij Ctrl + A na klawiaturze, by zaznaczyć wszystkie foldery.
 3. Kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Usuń. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge
 4. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisk Start i wybierz Windows PowerShell (Administrator).
 5. Kiedy otworzy się nowe okno, skopiuj i wklej następujące polecenie, a następnie wciśnij Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Instrukcje dla Edge opartej na Chromium

Usuń rozszerzenia z MS Edge (Chromium):

 1. Otwórz Edge i kliknij Ustawienia > Rozszerzenia.
 2. Usuń niechciane rozszerzenia klikając Usuń. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Wyczyść pamięć podręczną i dane witryn:

 1. Kliknij na Menu i idź do Ustawień.
 2. Wybierz Prywatność i usługi.
 3. Pod Wyczyść dane przeglądania wybierz Wybierz elementy do wyczyszczenia.
 4. Pod Zakres czasu wybierz Wszystko.
 5. Wybierz Wyczyść teraz. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Zresetuj MS Edge opartą na Chromium:

 1. Kliknij na Menu i wybierz Ustawienia.
 2. Z lewej strony wybierz Zresetuj ustawienia.
 3. Wybierz Przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
 4. Potwierdź za pomocą Resetuj. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Zresetuj Mozillę Firefox

Odwróć szkodliwe zmiany w swojej przeglądarce Mozilla Firefox eliminując aplikację adware:

Usuń niebezpieczne rozszerzenia: 

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox i kliknij na Menu (trzy poziome linie w prawym górnym rogu okna). 
 2. Wybierz Dodatki.
 3. W tym miejscu wybierz wtyczki, które są powiązane z Jokerlivestream.com i kliknij Usuń. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj stronę główną: 

 1. Kliknij na trzy poziome linie w prawym górnym rogu, by otworzyć menu.
 2. Wybierz Opcje.
 3. W opcjach Strona startowa wpisz preferowaną przez siebie stronę, która otworzy się za każdym razem, gdy na nowo otworzysz Mozillę Firefox.

Wyczyść pliki cookie i dane stron: 

 1. Kliknij Menu i wybierz Opcje.
 2. Przejdź do sekcji Prywatność i bezpieczeństwo.
 3. Przewiń w dół, by znaleźć Ciasteczka i dane stron.
 4. Kliknij na Wyczyść dane…
 5. Wybierz Ciasteczka i dane stron oraz Zapisane treści stron i wciśnij Wyczyść. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj Mozillę Firefox

Jeżeli nie usunięto Jokerlivestream.com po wykonaniu powyższych instrukcji, zresetuj Mozillę Firefox:

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox i kliknij Menu.
 2. Przejdź do Pomoc i wybierz Informacje dla pomocy technicznej. Zresetuj Mozillę Firefox
 3. W sekcji Dostrój program Firefox, kliknij na Odśwież Firefox…
 4. Kiedy pojawi się wyskakujące okienko, potwierdź działanie wciskając Odśwież Firefox – powinno to zakończyć usuwanie Jokerlivestream.com. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj Google Chrome

Możesz wyeliminować podejrzaną zawartość z przeglądarki Google Chrome korzystając z instrukcji. Upewnij się, że dokładnie wykonujesz wszystkie podane czynności:

Usuń złośliwe rozszerzenia z Google Chrome:

 1. Otwórz Google Chrome, kliknij na Menu (trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu) i wybierz Więcej narzędzi > Rozszerzenia.
 2. W nowo otwartym oknie zobaczysz zainstalowane rozszerzenia. Odinstaluj wszystkie podejrzane wtyczki klikając Usuń. Zresetuj Google Chrome

Wyczyść pamięć podręczną i dane witryn w Chrome:

 1. Kliknij na Menu i wybierz Ustawienia.
 2. W sekcji Prywatność i bezpieczeństwo wybierz Wyczyść dane przeglądania.
 3. Wybierz Historia przeglądania, Pliki cookie i inne dane witryn oraz Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej.
 4. Kliknij Wyczyść dane. Zresetuj Google Chrome

Zmień swoją stronę główną:

 1. Kliknij menu i wybierz Ustawienia.
 2. Poszukaj podejrzanych stron w sekcji Po uruchomieniu.
 3. Kliknij Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron i kliknij na trzy kropki, by znaleźć opcję Usuń.

Zresetuj Google Chrome:

Jeśli poprzednie metody ci nie pomogły, to zresetuj Google Chrome, by wyeliminować wszystkie komponenty:

 1. Kliknij Menu i wybierz Ustawienia.
 2. Przewiń sekcję Ustawienia i kliknij Zaawansowane.
 3. Przewiń w dół i zlokalizuj sekcję Resetowanie komputera i czyszczenie danych.
 4. Teraz kliknij Przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
 5. Potwierdź za pomocą Resetuj ustawienia, by ukończyć usuwanie. Zresetuj Google Chrome

Zresetuj Safari

Usuń niechciane rozszerzenia z Safari:

 1. Kliknij Safari > Preferencje…
 2. W nowym oknie wybierz Rozszerzenia.
 3. Wybierz niechciane rozszerzenie powiązane z Jokerlivestream.com i wybierz Odinstaluj. Zresetuj Safari

Wyczyść pliki cookie i inne dane witryn w Safari:

 1. Kliknij Safari > Wymaż historię…
 2. Z rozwijanego menu pod Wymaż, wybierz cała historia.
 3. Potwierdź za pomocą Wymaż historię. Zresetuj Safari

Zresetuj Safari, jeśli powyższe kroki nie pomogły: 

 1. Kliknij Safari > Preferencje…
 2. Przejdź do karty Zaawansowane.
 3. Zaznacz Pokazuj menu Programowanie na pasku menu.
 4. Kliknij Programowanie na pasku menu i wybierz Wyczyść pamięć podręczną. Zresetuj Safari

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Jokerlivestream.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach