Skala niebezpieczeństwa:  
  (12/100)

Usuń Free3dadultgames.com (Darmowy poradnik) - Poradnik

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Platforma gamingowa Free3dadultgames.com sprowadza liczne reklamy tylko dla dorosłych

Wygląd strony Free3dadultgames.com

Free3dadultgames to przeznaczona dla dorosłych platforma gamingowa podobno oferująca darmowe treści erotyczne. W rzeczywistości nie tylko NIE jest ona darmowa i zbiera dane na roczne subskrybcje, lecz także jest sklasyfikowana jako program adware. Innymi słowy, ten podejrzany program jest stworzony do zbierania informacji o użytkownikach i na ich podstawie dostarczania im nigdy niekończących się reklam.

Program ten zwykle dostaje się do komputera wraz z zewnętrznymi aplikacjami. Po ataku może on instalować dodatkowe komponenty wspierające jego działanie i chroniące przed łatwą eliminacją. Z tego powodu większość użytkowników nie jest w stanie usunąć Free3dadultgames.com bez dodatkowej pomocy.

Niestety, zbiera też różne informacje o swoich użytkownikach. Podczas, gdy jedna są zbierane bez bezpośredniej zgody, inne są dostarczane przez samych użytkowników – podczas rejestracji w Free3dadultgames trzeba podać imię i nazwisko, kraj, kod  pocztowy, adres email oraz numer karty. 

Chcemy przestrzec, że takie szczegóły są bardzo czułe i mogą zostać wykorzystane przeciwko Tobie, a nawet użyte do kradzieży tożsamości. Co więcej, przekiweowania Free3dadultgames następują po tym, jak adware przebada historię przeglądarki, kliknięte reklamy, adresy IP i inne szczegóły. Są one wykorzystywane do dostarczania przesadnej liczby reklam, takich jak banery czy wyskakujące okienka, odpowiadające ostatnim wyszukiwaniom.

Uważaj, gdyż treści reklam Free3dadultgames są bardzo niezaufane. Deweloperzy dokładają wszelkich starań, by uczynić te reklamy niewinne i atrakcyjne, by zwodzić ludzi na klikanie w nie. Niestety, większość reklam prowadzi na podejrzane strony, gdzie możesz paść ofiarą potencjalnie niepożądanych aplikacji, a nawet malware.

Ilustracja platformy gier dla dorosłych Free3dadultgames.comPlatforma gier online Free3dadultgames.com prosi o podanie prywatnych informacji takich, jak email, kod pocztowy, dane osobowe itd.

Jeśli przejmujesz się bezpieczeństwem komputera oraz swoją prywatnością, pozbądź się Free3dadultgames tak szybko, jak zauważysz jego reklamy. Zauważ, że twórcy są skupieni bardziej na zbieraniu przychodu schematem pay-per-click, a większość reklam jest skrajnie inwazyjna i irytująca. 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, usunięcie Free3dadultgames.com może być skomplikowane dla regularnego użytkownika. Dlatego, możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego programu antywirusowego bądź skorzystać z poradnika znajdującego się na końcu artykułu. Dla tych, którzy chcą przyspieszyć całą procedurę, przyda się program ReimageIntego.

Uwaga podczas instalacji freeware może ochronić twój komputer przed adware

Na szczęście, nie jest ciężko zapobiec adware'a przed wniknięciem do systemu. Choć ważne jest w tym celu zrozumienie technik dystrybucyjnych. Większość potencjalnie niepożądanych aplikacji, w tym programy bazujące na reklamach po cichu przebywają w instalatorach darmowych aplikacji.

Jeśli wybierzesz instalację Szybką lub Zalecaną, adware pozostanie zabroniony. W tym celu ZAWSZE korzystaj z instalacji Zaawansowanej lub Własnej, które nie pomijają żadnych kroków procedury. Eksperci z SenzaVirus.it przypominają, że musisz poszukać pól, które zostały domyślnie zaznaczone.

Jeśli je odznaczysz, adware nie będzie w stanie wejść do systemu. Choć zawsze warto też zaopatrzyć się w dobry program do usuwania malware, by przebadać komputer i regularnie przeprowadzać pełny skan systemu. Takie środki zapobiegawcze pomogą utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa w systemie.

Pozbądź się wyskakujących reklam Free3dadultgames na dobre

Jeśli jesteś zmęczony rzeczonym wirusem Free3dadultgames oraz jego niekończącymi się reklamami, masz dwa sposoby, by go wyeliminować. Obydwa pomogą Ci się go pozbyć. Długość całej procedury zależy jednak od twoich preferencji – możesz więc wybrać pomiędzy ręczną i automatyczną deinstalacją adware'a.

Jeśli chcesz usunąć Free3dadultgames.com ręcznie, przygotuj się na poświęcenie czasu, by przeprowadzić cały proces bezpiecznie. Nawet, jeśli przygotowaliśmy poradnik dostępny na końcu artykułu, wymaga on uwagi i cierpliwości. zapoznaj się więc uważnie z poradnikiem i zastosuj się do każdego z poleceń instrukcji.

Ci, którzy chcą przyspieszyć proces usuwania Free3dadultgames.com, powinni wybrać automatyczną procedurę. Proces ten potrzebuje tylko profesjonalnego programu ochronnego, takiego jak wymienione poniżej. Eliminacja adware'a zajmuje tylko kilka minut – kilka kliknięć jest wymaganych, by móc uruchomić pełny skan systemu po instalacji antywirusa.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Free3dadultgames.com:

Usuń Free3dadultgames.com z rodziny systemu Windows

Poniższe instrukcje są stworzone, by wyjaśnić użytkownikowi, jak usunąć Free3dadultgames.com z systemu Windows.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Free3dadultgames.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Free3dadultgames.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Free3dadultgames.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimFree3dadultgames.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Free3dadultgames.com z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Free3dadultgames.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Free3dadultgames.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Free3dadultgames.com z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Free3dadultgames.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Free3dadultgames.com z Mozilla Firefox (FF)

Możesz pozbyć się adware z Firefoksa eliminując jego komponenty oraz inne podejrzane rozszerzenia.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Free3dadultgames.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Free3dadultgames.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Free3dadultgames.com z Google Chrome

Nie zapomnij odinstalować komponentów powiązanych z Free3dadultgames, by nie widzieć już więcej przeszkadzających reklam w Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Free3dadultgames.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Free3dadultgames.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Free3dadultgames.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Free3dadultgames.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Free3dadultgames.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-free3dadultgames-com.html
Poradniki w innych językach