Skala niebezpieczeństwa:  
  (95/100)

Usuń wirusa FBI Green Dot Moneypak (Poradnik usuwania) - zaaktualizowano, Cze 2018

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -   FBI Moneypak | Rodzaj: Ransomware

FBI Green Dot Moneypak Virus to bardzo poważna cyberinfekcja, która nie ma żadnego związku z rządową organizacją zwaną FBI. Tak jak FBI Moneypak virus czy chociażby FBI virus, wyświetla on alarm, który blokuje komputer i uniemożliwa załadowanie jakiegokolwiek programu, bądź pliku. W czasie, kiedy użytkownik się loguje, na jego monitorze wyświetla się ekran Green Dot Moneypak i blokuje się cały system.

FBI Green Dot Moneypak Virus

Nawet restart w trybie awaryjnym z obsługą sieci lub w trybie awaryjnym do cmd.exe nie pomaga w większości przypadków. Musisz być szczególnie ostrożny, jeżeli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, ponieważ większość użytkowników, których komputery zostały zainfekowane przez ten wirus, tam właśnie przebwają. Jednakże jest wiele inych wersji tego ransomware’u rozprzestrzeniających się po Europie (uważaj na Siochana virus, Police Central e-crime Unit virus, International Police Association (I.P.A.) ransomware, An Garda i inne).

Jak użytkownicy zakażają się wirusem green dot moneypak?

FBI Green Dot Moneypak Virus może być ściągnięty wraz z innymi programami lub plikami bez wyraźnej zgody pobierającego. Mogą to być fałszywe kodeki video, aktualizacje Flash czy też inny freeware z nieoficjalnych źródeł. Poza tym, powinieneś unikać otwierania e-maili ze spamem, jeżeli nie chcesz, by Twój komputer został zainfekowany. Zaraz po infiltracji FBI Green Dot Moneypak Virus zamienia tło pulpitu w ogromny alert, który wygląda na wysłany przez rządową agencję związaną z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednonoczonych. Ostrzeżenie to próbuje przekonać cię, iż złamałeś pewne zasady i zostałeś złapany za poniższe czyny:

Oczywiście, to ostrzeżenie jest całkowicie sfałszowane i nie ma nic wspólnego z prawowitą organizacją. Jeżeli twój komputer został zablokowany, musisz zdawać sobie sprawę, że zapłata grzywny nie jest w stanie go odblokować, wręcz przeciwnie – pomagasz jedynie wzbogacić się właścicielom tego wirusa. Aby przywrócić swój komputer do normalnego stanu, musisz najpierw go odblokować, a następnie usunąć FBI Green Dot Moneypak Virus.

FBI Green Dot Moneypak VirusJAK USUNĄĆ TEGO WIRUSA?

Aby odblokować swój komputer i uzyskać możliwość skanowania za pomocą Anti-Malware, najpierw należy wykonać następujące czynności:

 1. Za pomocą innego komputera pobierz Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub inny szanowany program Anti-Malware.
 2. Zaktualizuj go i przenieś na CD lub urządzenie USB.
 3. W międzyczasie, zrestartuj zarażony wirusem komputer do trybu awaryjnego z cmd.exe, a następnie włóż dysk CD lub USB.
 4. Zrestartuj ponownie komputer i uruchom pełen skan systemu.

Teraz przeskanuj komputer z Reimage Reimage Cleaner Intego raz eszcze, aby usunąć zainfekowane pliki ze swojego komputera

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
FBI Green Dot Moneypak Virus snapshot
FBI Green Dot Moneypak Virus snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa FBI Green Dot Moneypak:

Usuń FBI Green Dot Moneypak korzystająć z Safe Mode with Networking

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Networking w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Krok 2: Usuń FBI Green Dot Moneypak

  Zaloguj się na zainfekowane konto a następnie uruchom przeglądarkę internetową. Pobierz Reimage Reimage Cleaner Intego lub też inny sprawdzony program antyszpiegujący. Zaaktualizuj go przed wykonaniem pełnego skanu systemu a następnie usuń podejrzane pliki powiązane z wirusem ransomware, zakończ usuwanie FBI Green Dot Moneypak.

Jeżeli program ransomware blokuje skorzystanie z Safe Mode with Networking, skorzystaj z innej metody

Usuń FBI Green Dot Moneypak korzystająć z System Restore

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Command Prompt w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Krok 2: Przywróć ustawienia fabryczne i pliki systemowe
  1. Jak tylko zobaczysz okno Command Prompt, wpisz cd restore i wybierz Enter Wpisz 'cd restore' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  2. Teraz wybierz rstrui.exe a nastepnie kliknij Enter jeszcze raz. Wpisz 'rstrui.exe' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  3. Kiedy pokaże ci się nowe okno wybierz Next a nastepnie wybierz punkt przywracania systemu, który wypada przed zainstalowaniem FBI Green Dot Moneypak. Zaraz po tym wybierz $3$s. Kiedy pojawi się okno 'System Restore' wybierz 'Next'. Wybierz punkt przywracania systemu i wybierz 'Next'
  4. Teraz wybierz Yes aby rozpocząć przywracanie systemu Kliknij 'Yes' i rozpocznij przywracanie systemu.
  Jak tylko przywrócisz system do poprzednich ustawien, pobierz na swoj komputer program Reimage Reimage Cleaner Intego i z jego pomoca dokonaj skanowania swojego systemu, upewnij się że udało ci sie usunąć oprogramowanie FBI Green Dot Moneypak

Na końcu powinienes dodatkowo pomyśleć o ochronie swojego komputera przed oprogramowaniem ransomware. Aby chronić swój komputer przed FBI Green Dot Moneypak i innym szkodliwym oprogramowaniem polecamy skorzystanie ze sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego takiego jak Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-fbi-green-dot-moneypak-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: FBI Green Dot Moneypak Virus