Skala niebezpieczeństwa:  
  (95/100)

Usuń wirusa FBI Green Dot Moneypak (Poradnik usuwania) - zaaktualizowano, Sty 2021

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -   FBI Moneypak | Rodzaj: Ransomware

FBI Green Dot Moneypak Virus to bardzo poważna cyberinfekcja, która nie ma żadnego związku z rządową organizacją zwaną FBI. Tak jak FBI Moneypak virus czy chociażby FBI virus, wyświetla on alarm, który blokuje komputer i uniemożliwa załadowanie jakiegokolwiek programu, bądź pliku. W czasie, kiedy użytkownik się loguje, na jego monitorze wyświetla się ekran Green Dot Moneypak i blokuje się cały system.

FBI Green Dot Moneypak Virus

Nawet restart w trybie awaryjnym z obsługą sieci lub w trybie awaryjnym do cmd.exe nie pomaga w większości przypadków. Musisz być szczególnie ostrożny, jeżeli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, ponieważ większość użytkowników, których komputery zostały zainfekowane przez ten wirus, tam właśnie przebwają. Jednakże jest wiele inych wersji tego ransomware’u rozprzestrzeniających się po Europie (uważaj na Siochana virus, Police Central e-crime Unit virus, International Police Association (I.P.A.) ransomware, An Garda i inne).

Jak użytkownicy zakażają się wirusem green dot moneypak?

FBI Green Dot Moneypak Virus może być ściągnięty wraz z innymi programami lub plikami bez wyraźnej zgody pobierającego. Mogą to być fałszywe kodeki video, aktualizacje Flash czy też inny freeware z nieoficjalnych źródeł. Poza tym, powinieneś unikać otwierania e-maili ze spamem, jeżeli nie chcesz, by Twój komputer został zainfekowany. Zaraz po infiltracji FBI Green Dot Moneypak Virus zamienia tło pulpitu w ogromny alert, który wygląda na wysłany przez rządową agencję związaną z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednonoczonych. Ostrzeżenie to próbuje przekonać cię, iż złamałeś pewne zasady i zostałeś złapany za poniższe czyny:

Oczywiście, to ostrzeżenie jest całkowicie sfałszowane i nie ma nic wspólnego z prawowitą organizacją. Jeżeli twój komputer został zablokowany, musisz zdawać sobie sprawę, że zapłata grzywny nie jest w stanie go odblokować, wręcz przeciwnie – pomagasz jedynie wzbogacić się właścicielom tego wirusa. Aby przywrócić swój komputer do normalnego stanu, musisz najpierw go odblokować, a następnie usunąć FBI Green Dot Moneypak Virus.

FBI Green Dot Moneypak VirusJAK USUNĄĆ TEGO WIRUSA?

Aby odblokować swój komputer i uzyskać możliwość skanowania za pomocą Anti-Malware, najpierw należy wykonać następujące czynności:

 1. Za pomocą innego komputera pobierz ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub inny szanowany program Anti-Malware.
 2. Zaktualizuj go i przenieś na CD lub urządzenie USB.
 3. W międzyczasie, zrestartuj zarażony wirusem komputer do trybu awaryjnego z cmd.exe, a następnie włóż dysk CD lub USB.
 4. Zrestartuj ponownie komputer i uruchom pełen skan systemu.

Teraz przeskanuj komputer z ReimageIntego raz eszcze, aby usunąć zainfekowane pliki ze swojego komputera

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
FBI Green Dot Moneypak Virus snapshot
FBI Green Dot Moneypak Virus snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa FBI Green Dot Moneypak:

Usuń FBI Green Dot Moneypak korzystająć z Safe Mode with Networking

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Networking w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Krok 2: Usuń FBI Green Dot Moneypak

  Zaloguj się na zainfekowane konto a następnie uruchom przeglądarkę internetową. Pobierz ReimageIntego lub też inny sprawdzony program antyszpiegujący. Zaaktualizuj go przed wykonaniem pełnego skanu systemu a następnie usuń podejrzane pliki powiązane z wirusem ransomware, zakończ usuwanie FBI Green Dot Moneypak.

Jeżeli program ransomware blokuje skorzystanie z Safe Mode with Networking, skorzystaj z innej metody

Usuń FBI Green Dot Moneypak korzystająć z System Restore

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Command Prompt w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Krok 2: Przywróć ustawienia fabryczne i pliki systemowe
  1. Jak tylko zobaczysz okno Command Prompt, wpisz cd restore i wybierz Enter Wpisz 'cd restore' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  2. Teraz wybierz rstrui.exe a nastepnie kliknij Enter jeszcze raz. Wpisz 'rstrui.exe' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  3. Kiedy pokaże ci się nowe okno wybierz Next a nastepnie wybierz punkt przywracania systemu, który wypada przed zainstalowaniem FBI Green Dot Moneypak. Zaraz po tym wybierz $3$s. Kiedy pojawi się okno 'System Restore' wybierz 'Next'. Wybierz punkt przywracania systemu i wybierz 'Next'
  4. Teraz wybierz Yes aby rozpocząć przywracanie systemu Kliknij 'Yes' i rozpocznij przywracanie systemu.
  Jak tylko przywrócisz system do poprzednich ustawien, pobierz na swoj komputer program ReimageIntego i z jego pomoca dokonaj skanowania swojego systemu, upewnij się że udało ci sie usunąć oprogramowanie FBI Green Dot Moneypak

Na końcu powinienes dodatkowo pomyśleć o ochronie swojego komputera przed oprogramowaniem ransomware. Aby chronić swój komputer przed FBI Green Dot Moneypak i innym szkodliwym oprogramowaniem polecamy skorzystanie ze sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego takiego jak ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-fbi-green-dot-moneypak-virus.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: FBI Green Dot Moneypak Virus