Skala niebezpieczeństwa:  
  (80/100)

Usuń wirusa International Police Association

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Wystrzegaj się najnowszej wersji wirusów z grupy Police – tym razem jest to złośliwy wirus do wyłudzeń o nazwie International Police Association (I.P.A.), który zazwyczaj próbuje zmylić użytkownika i musić go do płacenia „grzywny” za odblokowanie ich komputerów. Zanim spostrzegą, że ich komputer jest zablokowany ofiary są informowane, że złamały kilka przepisów prawa jak zakaz oglądania dziecięcej pornografii, plików chronionych prawem autorskim lub innej treści. Jednak pamiętaj, że International Police Association (IPA) nigdy nie blokuje komputera, aby zmusić użytkownika do zapłacenia za takie przekroczenie prawa. Wszystkie te zmiany w systemie oznaczają, że nastąpiła infekcja tym okropnie irytującym złośliwym oprogramowanie zwanym International Police Association (IPA).

JAK MOGĘ ZAINFEKOWAĆ SIĘ WIRUSEM INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION?

Tak jak inne złośliwe wirusy do wyłudzania pieniędzy z rodziny wirusów Police, ta infekcja jest rozpowszechniania poprzez Trojana, który zjawia się przez załączniki wiadomości ze spamu, darmowe programy lub podejrzane linki jakie możesz niechcący kliknąć w Internecie. Jak tylko wirus International Police Association dostanie się do wnętrza blokuje ekran i wyświetla komunikat powiadamiający o złamaniu prawa. Pamiętaj, że ten wirus celuje w tym momencie w użytkowników europejskich i wyświetla odmienne ostrzeżenia w zależności od lokalizacji ofiary. Na przykład:

Ihr Computer wurde gesperrtIhr Computer wurde durch das

System der automatischen Informationskontrolle gesperrt

Votre ordinateur est bloqué

Votre ordinateur a été bloqué par le système de contrôle automatique informationnel

El ordenador suyo esta bloqueado

El ordenador suyo fue bloqueado por el sistema del control informativo automatizado

i podobne.

JAK MOGĘ USUNĄĆ WIRUSA INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION?

Jeśli doszło do infekcji twojego komputera złośliwym wirusem do wyłudzania pieniędzy International Police Association to na pewno wiesz jak trudne może być pozbycie się go ze systemu. Aktualnie są już tysiące użytkowników w Austrii, Szwajcarii, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Grecji, Włochach, Portugalii i Szwecji zainfekowanych wirusem IPA. Aby im pomóc utworzyliśmy specjalną listę kroków, aby usunąć złośliwe oprogramowanie International Police Association z systemu. Pamiętaj, że potrzebujesz zautomatyzowanego narzędzia, aby usunąć wszystkie zainfekowane pliki ze swojego komputera.

  • Znajdź inną maszynę i użyj jej do pobrania programu do usuwanai złośliwego oprogramowania Reimage Reimage Cleaner lub SpyHunter 5Combo Cleaner.
  • Zaktualizuj ten program I umieść go w napędzie USB lub na zwykłej płycie CD.
  • W międzyczasie uruchom ponownie zainfekowaną maszynę w trybie awaryjnym z wierszem poleceń I podłącz do niej napęd USB.
  • Raz jeszcze uruchom ponownie zainfekowany wirusem IPA komputer i uruchom pełne skanowanie systemu.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Reimage Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Reimage Cleaner posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Reimage Cleaner oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage Cleaner, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
International Police Association virus snapshot
International Police Association virus snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-international-police-association-virus.html

Poradniki w innych językach