Usuń wirusa International Police Association

Instrukcja usuwania wirusa International Police Association

Czym jest International Police Association virus?

Wystrzegaj się najnowszej wersji wirusów z grupy Police – tym razem jest to złośliwy wirus do wyłudzeń o nazwie International Police Association (I.P.A.), który zazwyczaj próbuje zmylić użytkownika i musić go do płacenia „grzywny” za odblokowanie ich komputerów. Zanim spostrzegą, że ich komputer jest zablokowany ofiary są informowane, że złamały kilka przepisów prawa jak zakaz oglądania dziecięcej pornografii, plików chronionych prawem autorskim lub innej treści. Jednak pamiętaj, że International Police Association (IPA) nigdy nie blokuje komputera, aby zmusić użytkownika do zapłacenia za takie przekroczenie prawa. Wszystkie te zmiany w systemie oznaczają, że nastąpiła infekcja tym okropnie irytującym złośliwym oprogramowanie zwanym International Police Association (IPA).

JAK MOGĘ ZAINFEKOWAĆ SIĘ WIRUSEM INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION?

Tak jak inne złośliwe wirusy do wyłudzania pieniędzy z rodziny wirusów Police, ta infekcja jest rozpowszechniania poprzez Trojana, który zjawia się przez załączniki wiadomości ze spamu, darmowe programy lub podejrzane linki jakie możesz niechcący kliknąć w Internecie. Jak tylko wirus International Police Association dostanie się do wnętrza blokuje ekran i wyświetla komunikat powiadamiający o złamaniu prawa. Pamiętaj, że ten wirus celuje w tym momencie w użytkowników europejskich i wyświetla odmienne ostrzeżenia w zależności od lokalizacji ofiary. Na przykład:

Ihr Computer wurde gesperrtIhr Computer wurde durch das

System der automatischen Informationskontrolle gesperrt

Votre ordinateur est bloqué

Votre ordinateur a été bloqué par le système de contrôle automatique informationnel

El ordenador suyo esta bloqueado

El ordenador suyo fue bloqueado por el sistema del control informativo automatizado

i podobne.

JAK MOGĘ USUNĄĆ WIRUSA INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION?

Jeśli doszło do infekcji twojego komputera złośliwym wirusem do wyłudzania pieniędzy International Police Association to na pewno wiesz jak trudne może być pozbycie się go ze systemu. Aktualnie są już tysiące użytkowników w Austrii, Szwajcarii, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Grecji, Włochach, Portugalii i Szwecji zainfekowanych wirusem IPA. Aby im pomóc utworzyliśmy specjalną listę kroków, aby usunąć złośliwe oprogramowanie International Police Association z systemu. Pamiętaj, że potrzebujesz zautomatyzowanego narzędzia, aby usunąć wszystkie zainfekowane pliki ze swojego komputera.

  • Znajdź inną maszynę i użyj jej do pobrania programu do usuwanai złośliwego oprogramowania FortectIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner.
  • Zaktualizuj ten program I umieść go w napędzie USB lub na zwykłej płycie CD.
  • W międzyczasie uruchom ponownie zainfekowaną maszynę w trybie awaryjnym z wierszem poleceń I podłącz do niej napęd USB.
  • Raz jeszcze uruchom ponownie zainfekowany wirusem IPA komputer i uruchom pełne skanowanie systemu.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach