Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń Fast Forms Finder (Poradnik usuwania) - Darmowe instrukcje

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Fast Forms Finder – porywająca przeglądarkę aplikacja oszukująca ofiary „użytecznymi” funkcjami

Niepożądana aplikacja Fast Forms Finder

Fast Forms Finder to agresywna potencjalnie niepożądana aplikacja należąca do grupy porywaczy przeglądarki. Jest ona podobna do licznych aplikacji porywających przeglądarkę stworzonych przez tego samego dewelopera – Polarity Technologies Ltd. Wszystkie z nich mają jeden cel – czerpać profity przekierowując użytkowników na strony trzecie. Gdy ta aktywność  może być tylko irytująca, a część z promowanych stron bezpieczna, może też prowadzić na niebezpieczne witryny. Wirus Fast Forms Finder atakuje przeglądarki Chrome, Firefox, IE i inne – uniknięcie tego wirusa staje się wyzwaniem. Zazwyczaj, ustawia domyślną wyszukiwarkę na search.mysearch.com lub search.searchfff.com od razu po wniknięciu do systemu.

Nazwa Fast Forms Finder
Typ Potencjalnie niepożądana aplikacja
Podtyp Porywacz przeglądarki
Poziom zagrożenia Niski. Program ten wpływa tylko na przeglądarki – nie rusza innych komponentów systemu.
Wyszukiwarki search.mysearch.com; search.searchfff.com
Atakowane systemy Mac OS X; Windows OS
Główny cel Czerpanie zysków poprzez zwiększanie ruchu na stronach trzecich
Rozpowszechnia się z pomoc Oficjalnej strony; zewnętrznego oprogramowania; freeware
Wskazówki do unikania Nie odwiedzaj podejrzanie wyglądających witryn, unikaj niezaufanych źródeł aplikacji. Co najważniejsze, posiadaj na komputerze antywirusa
Eliminacja Aby usunąć aplikację, pobierz i zainstaluj ReimageIntego.

Ludzie, którzy dają się nabrać na pobranie tej aplikacji są ściągani przez „użyteczne funkcje” takie, jak linki na różne strony z newsami, strony z filmami, prognozy pogody, itd. Program ten nie jest dobry dla twojego komputera ani przeglądarki – stale wyświetla reklamy w formie wyskakujących okienek oraz linków w tekście po wniknięciu do systemu. Porywacz może też dostarczać różne agresywne reklamy wykorzystywane do generacji przychodu poprzez metodę pay-per-click. Z powodu licznych reklam, twoja przeglądarka może zacząć spowalniać, a nawet zacząć cierpieć z powodu awarii. 

Poza tym, tak jak setki innych porywaczy przeglądarki, Fast Forms Finder korzysta z nieuczciwych technik, by niezauważenie wniknąć do systemu. Uważaj, gdyż wirus aktywnie rozprzestrzenia się z pomocą bundli oprogramowania i wnika do systemów z powodu nieuważnej aktywności użytkowników podczas instalacji zewnętrznych aplikacji.

Mimo faktu, że ta niepożądana aplikacja instaluje się w sekrecie, zbiera także szczegóły związane z aktywnością użytkownika. Jest to nawet wyszczególnione w Polityce Prywatności aplikacji:

Polarity may collect information about you when you visit our Sites or use our Services, including the following:

 • Information you provide us. We collect the content, communications and other information you provide when you contact us, including your email address.
 • Information we get from your use of our services. We collect information about the Services that you use and how you use them. This information includes:
 • Device Information. We collect device-specific information (such as your hardware model and operating system version).
 • Log Information. When you use our Services or view content provided by Polarity, we automatically collect and store certain information in server logs.

Nawet, jeśli ten porywacz przeglądarki nie wydaje się tak szkodliwy na pierwszy rzut oka, w niektórych wypadkach może być wykorzystany do zebrania informacji osobistych na temat użytkownika, co zaś może prowadzić do kradzieży tożsamości.

Według ekspertów, ataki na przeglądarki stały się typowym problemem obecnych czasów. Ten porywacz specjalnie został stworzony do atakowania przeglądarki Google Chrome browser oraz systemu Mac OS X. Wirus może być też kompatybilny z Windowsem – obecnie jednak to użytkownicy Maców zadają masę pytań związanych z tą niepożądaną aplikacją. By uniknąć niechcianych przekierowań na nieznane strony, wycieku danych i podobnych problemów, powinieneś bezzwłocznie zająć się usunięciem Fast Forms Finder z Chrome'a na systemie Mac OS X. Instrukcje wyjaśniające jak to zrobić, znajdują się na dole artykułu.

Aby usunąć wirusa Fast Forms Finder, zalecamy skorzystać z programu anty-malware takiego, jak ReimageIntego. Narzędzie to zostało wybrane jako najefektywniejsze pod kątem wykrywania porywaczy w systemie oraz eliminacji ich wraz ze wszystkimi komponentami. Poza tym, przywróci ono system do poprzedniego stanu reinstalując uszkodzone pliki i podobne części systemu.

atak Fast Forms FinderFast Forms Finder to niepożądana aplikacja modyfiikująca wyszukiwarkę.

Uniknij inwazji porywacza, by mieć czystą przeglądarkę i bezpieczne dane

Niepożądane aplikacje, takie jak porywacze przeglądarek, adware i inne, zazwyczaj przychodzą zabundlowane z aplikacjami freeware i shareware. Według badaczy, programy te są dostarczane przez zewnętrzne strony i wypełnione dodatkowymi komponentami, których obecność nie jest odpowiednio wyszczególniona. W zamian za rozpowszechniania niepożądanych aplikacji, programy generują przychód.

Niektóre niepożądane aplikacje mogą być też pobrane z ich oficjalnych stron. Zazwyczaj, są one promowane jako „niezwykle użyteczne” oprogramowanie zdolne do uczynienia życia użytkownika w sieci wygodniejszym. Po kliknięciu na link pobierania, porywacz osadza się w przeglądarce i zaczyna swoje niechciane zadania.

By uniknąć tych konsekwencji, zaopiekuj się ochroną Twojego komputera podczas surfowania po sieci. Uważaj na nieznane strony i zewnętrzne oprogramowanie, które może zawierać wszystko, w tym aplikacje niepożądane. Dodatkowo, pobieeraj oprogramowanie tylko z zaufanych źródeł i upewnij się, że wybrałeś instalację Własną lub Zaawansowaną, by uzyskać możliwość odznaczenia „opcjonalnych” komponentów.

Porywacz przeglądarki Fast Forms Finder

Możesz się pozbyć Fast Forms Findera na dwa różne sposoby

Istnieją dwa sposoby do usunięcia Fast Forms Findera z systemu. Pierwszym z nich jest usunięcie porywacza ręcznie poprzez eliminację wszystkich niepożądanych rozszerzeń przeglądarki, nieznanych aplikacji i wtyczek z Menedżera Zadań. Dodatkowo, pozbądź się Fast Forms Finder z Chrome'a i innych przeglądarek resetując je do poprzedniego stanu. Instrukcje na ten temat znajdują się na końcu artykułu.

Możesz także usunąć Fast Forms Finder automatycznie. By pozbyć się cyberzagrożenia w szybszy sposób, pobierz, zainstaluj i zaktualizuj program anty-malware. Dodatkowo, uruchom pełny skan systemu i usuń wykryte malware. Pełny proces powinien potrwać nie dłużej niż kilka minut.

Po ukończeniu eliminacji, przemyśl też odświeżenie przeglądarki zaatakowanej przez porywacza. To zapewni, że żaden szkodliwy komponent nie pozostanie w komputerze, a Ty będziesz w stanie przeglądać sieć bez żadnych kolejnych problemów.

Infekcja Fast Forms Finder

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Fast Forms Finder:

Usuń Fast Forms Finder z rodziny systemu Windows

Aby pozbyć się tego porywacza z systemu Windows, odinstaluj Common Forms oraz podobne wpisy poprzez Menedżer Zadań:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Fast Forms Finder oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Fast Forms Finder lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń Fast Forms Finder ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń Fast Forms Finder z systemu Mac OS X

Aby usunąć Fast Forms Finder z systemu Mac OS X, skorzystaj z instrukcji zapewnionych przez ekspertów powiązanych z UsuńWirusa:

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimFast Forms Finder czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Fast Forms Finder z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Fast Forms Finder oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Fast Forms Finder. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Fast Forms Finder z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Fast Forms Finder powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Fast Forms Finder z Mozilla Firefox (FF)

Jeśli ta aplikacja pojawiła się w Firefoksie, przejrzyj poniższe instrukcje i usuń ją:

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Fast Forms Finder oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Fast Forms Finder. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Fast Forms Finder z Google Chrome

By pozbyć się Fast Forms Finder z Chrome'a, przemyśl wykonanie następujących kroków:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Fast Forms Finder oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Fast Forms Finder. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Fast Forms Finder z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Fast Forms Finder i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez Fast Forms Finder to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Fast Forms Finder. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-fast-forms-finder.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Fast Forms Finder