Skala niebezpieczeństwa:  
  (12/100)

Usuń Fast Browser Search (Poradnik usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Sie 2017

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Czym jest Fast Browser?

Fast Browser Search

Fast Browser jest niegodną zaufania wyszukiwarkę, która dostaje się do komputerów ofiar poprzez tzw. bundling oprogramowania. Po instalacji, Fast Browser Search zamienia obecną stronę domową oraz domyślną wyszukiwarkę na fastbrowsersearch.com. By uniemożliwić użytkownikowi zmianę opcji, ten porywacz przeglądarki może dodawać dodatkowe pliki i zmieniać wpisy w Rejestrze Systemu.

Fast Browser Search jest potencjalnie niepożądanym programem, który może być także sklasyfikowany jako porywacz przeglądarki. Wiele wskazuje na to, że szkodnik ma już na koncie setki zirytowanych użytkowników, którzy odkryli jego instalację za plecami.

Nie ma niespodzianki, że ludzie aktywnie poszukują sposobu na pomyślne usunięcie tej wyszukiwarki z ich przeglądarek – Fast Browser powoduje wiele denerwujących przekierowań, spowolnień i innych probleów. Może też przeszkadzać ofiarom poprzez reklamy czy uruchomi niebezpieczne procesy w systemie.

Co ważniejsze, ten porywacz przeglądarki jest w stanie zbierać działania użytkowników takie, jak wpisywane w wyszukiwarkę hasła, często odwiedzane witryny, czas spędzony na każdej z nich, wprowadzone dane kliknięcia i podobne szzegóły.

Takie działania ostro uderzają w politykę prywatności i nigdy nie powinny być ignorowane. Jeśli Fast Browser Search zdążył przechwycić wszystkie twoje przeglądarki (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, itd.) oraz zaczął przekierowywać Cię na powiązane z nim strony, skorzystaj z poradnika na końcu artykułu. Oczywiście, najszybszą metodą nna pozbyie się Fast Browser Search jest pełny skan systemu z pomocą oprogramowania anty-malware (zalecamy Reimage Reimage Cleaner Intego).

Jeśli zaś poszukujesz szybkiej wyszukiwarki na system Windows, powyżej przedstawiony porywaz nie powinien być opcją. Nie podnosi on wydajności Twojego komputera. Wręcz przeciwnie – program ten nie ulepsza przeglądarki. Zamiast tego zaczyna ją kontrolować i może nawet przyczynić się do jej spowolnienia. Nie ma dyskusji, że jedyną słuszną opcją na usunięcie tego porywacza jest skasowanie wirusa Fast Browser Search z pomocą oprogramowania anty-malware bądź instrukcji dostarzonych przez nasz zespół.

Wirus Fast Browser SearchFast Browser Search jest upierdliwą infekcją komputera, która zmusza użytkowników do korzystania z wyszukiwarki fastbrowsersearch.com.

Unikaj porywaczy przeglądarek bez żadnych problemów

Fast Browser Search rozpowszechnia się na dwa różne sposoby. W większości przypadków użytkownicy pobierają go tak, jak każdy inny program. Może się też jednak pojawić bez żadnej zgody na twoim komputerze – w takim wypadku powinieneś wiedzieć, że możesz też pobrać tego szkodnika podpiętego (zbundlowanego) do innego programu.

Zgodnie z informacjami od ekspertów, program ten doczepia się do aplikacji takich, jak menedżery pobierania, oprogramowanie do transmisji wideo, kreatory PDFów i podobne aplikacje pierwotnie rozprowadzane za darmo w internecie. Jeśli chcesz zapobiec jego infiltracji, odznasz wszystkie pola wyrażające zgodę naustawienie promowanej witryny jako strona startowa, strona nowe karty bądź domyślna wyszukiwarka.

Poza tym, powinieneś też unikać instalacji podejrzanych wtyczek do przeglądarki, dodatków, rozszerzeń i pluginów. W tym celu zawsze wybieraj opcję instalacji Zaawansowanej bądź Użytkownika. Powinieneś być w stanie wybrać jedną z tych opcji podczas instalacji.

Jeśli właśnie zobaczyłeś, że twoje wyszukiwania zostają przekierowane na FastBrowserSearch.com, oznacza to ukrywanie się wirusa już w Twoim komputerze. Proszę, NIE ignoruj tej informacji – może on próbować przekierowywać Cię na nieznane strony z podejrzaną zawartością. By naprawić komputer, skorzystaj z poradników na końcu artykułu.

Odinstaluj Fast Browser Search

Najszybszym sposobem na deinstalację wirusa Fast Browser Search jest pełny skan systemu z wykorzystaniem zaufanego oprogramowania anty-malware. Pomoże ci ono w powstrzymaniu wkurzających przekierowań na fastbrowsersearch.com, wyskakujących reklam, spowolnień i innych ograniczeń. Zalecamy skorzystać z programów, które przedstawiliśmy poniżej bądź opisaliśmy na stronie (w tym celu przejrzyj dział Software).

Jeśli chcesz usunąć tego wirtualnego pasożyta ręcznie, powinieneś przeczytać dostarczone przez nas poradniki usuwania Fast Browser Search. Ten porywacz potrafi ukrywać się pod różnymi aliasami – to czyni go zagrożeniem ciężkim do wykrycia.

Jeśli zaś przybyłeś na tą stronę w celu deinstalacji Fast Browser ręcznej (ponieważ np. nie chcesz instalować automatycznego narzędzia), przewiń w dół, by ujrzeć poradniki.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Fast Browser Search:

Usuń Fast Browser Search z rodziny systemu Windows

By usunąć Fast Browser Search z systemu Windows, musisz odinstalować następujące programy poprzez Panel Sterowania:

 • My Web Tattoo;
 • Fast Browser Search;
 • Make the Web Better;
 • Search Guard;
 • Search Guard Plus.

Dodatkowo, musisz znaleźć folder SGPSA Znajdujący się w Plikach programów (Program Files). Z tetego folderu musisz usunąć dwa pliki:

 • BHO.dll;
 • FBStoolbar.dll.

Następnie skasuj cały folder SGPSA.

Dalej, wciśnij Windows Key + i wpisz regedit. Kliknij OK.

W Rejestrze Systemu znajdź HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\ i usuń z niego klucz {F0626A63-410B-45E2-99A1-3F2475B2D695}.

Następnie znajdź HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\ oraz skasuj z niego klucz {F0626A63-410B-45E2-99A1-3F2475B2D695}.

Na końcu, dostań się do HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\ i usuń klucz rejestru {E3EA4FD9-CADE-4ae5-84F7-086EEE888BE4}.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Fast Browser Search oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Fast Browser Search lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń Fast Browser Search ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń Fast Browser Search z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimFast Browser Search czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Fast Browser Search z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Fast Browser Search oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Fast Browser Search. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Fast Browser Search z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Fast Browser Search powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Fast Browser Search z Mozilla Firefox (FF)

By usunąć resztki FastBrowserSearch z Firefoksa, skasuj rozszerzenia zainstalowane bez Twojej wiedzy. Rozejrzyj się za rozszerzeniami Search Guard, Seach Assistant oraz My Web Tattoo.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Fast Browser Search oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Fast Browser Search. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Fast Browser Search z Google Chrome

Otwórz Google Chroma i skasuj z niego rozszerzenie FastBrowser Search. Jeśli znajdziesz tam podejrzane dodatki, takie jak My Web Tattoo, Fast Browser Search Toolbar Helper, pozbądź się ich.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Fast Browser Search oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Fast Browser Search. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Fast Browser Search z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Fast Browser Search i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez Fast Browser Search to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Fast Browser Search. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Użytkownicy komputerów mogą ponieść różne straty z powodu cyber-infekcji lub własnych, błędnych działań. Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. Trzymaj się tego i wyrób w sobie nawyk codziennego lub cotygodniowego tworzenia kopii zapasowych plików.

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-fast-browser-search.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Fast Browser Search