Driver Navigator. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Narzędzia systemowe
12

Czy bezpieczne jest używanie Driver Navigator?

Driver Navigator od Easeware nie jest wirusem. Jest to jedno z narzędzi systemowych, które są oferowane w celu pomagania ludziom uaktualnić swoje sterowniki. Niestety, wciąż powinieneś uważać w obcowaniu z tą aplikacją, bo może oszukać cię do wydania pieniędzy na nic. Jeśli wiesz, że program ten pojawił się na komputerze po pobraniu go z jego oficjalnej strony internetowej, wszystko jest w porządku. Jednakże istnieją setki ludzi, którzy zgłaszają pojawienie się niepożądanego wirusa Driver Navigator na swoich komputerach. W tym przypadku, należy wiedzieć, że drivernavigator.exe i podobne pliki przeniknęły do urządzenia w pakiecie z oprogramowaniem freeware. Jest to główny sposób, w jaki wersja próbna tego wątpliwego narzędzia do optymalizacji PC rozprzestrzenia się w internecie. Na szczęście, można uniknąć konieczności usuwania Driver Navigator za pomocą Reimage lub innego programu zabezpieczającego. W tym celu wystarczy się skupić podczas instalacji darmowego oprogramowania. Więcej informacji na temat tego procesu przedstawiono w kolejnych akapitach.

Pierwszy znak wskazujący, że to narzędzie do optymalizacji można mież zainstalowane na komputerze jest poważne spowolnienie systemu i ciągłe przekierowania do drivernavigator (kropka) com podczas przeglądania. Poza tym, ta wątpliwa aplikacja dodaje się harmonogramu zadań systemu Windows, uruchamia skanowanie systemu, a także rzekomo szuka błędów systemowych i przestarzałych sterowników. Oczywiście, wyniki analizy informują o setkach spraw. Niestety, trzeba pamiętać, że te wyniki są zwykle wypełnione losowymi plikami z komputera, których usunięcie lub aktualizacja raczej nie poprawią wydajności komputera. Są one wykorzystywane w celu skłonienia użytkownika do wiary, że Driver Navigator jest niezawodnym narzędziem i że trzeba kupić pełną licencję (za 39,95 dolarów) w celu ustalenia właściwych sterowników i innych błędów. NIE kupuj licencji przede wszystkim dlatego, że jest bezużyteczna. Poza tym należy pamiętać, że kupując ją użytkownik zostanie poproszony, aby ujawnić swoje imię i nazwisko, dane karty kredytowej i inne podobne informacje. Jeśli chcesz zapobiec utracie danych osobowych, kradzieży tożsamości, spowolnienia systemu i podobnych niedogodności, trzeba pomyśleć o usunięciu z komputera Driver Navigator.

The picture of Driver Navigator virus

Jak mogę pozwolić dostać się temu updaterowi do mojego komputera?

Jak już wspomniano w poprzednim akapicie, fałszywe alarmy i skany Driver Navigator mogą zacząć pojawiać jakby znikąd. Należy pamiętać, że Easeware (twórca tego programu) aktywnie używa „łączenia” jako głównej metody dystrybucji próbnej wersji tej aplikacji. Oczywiście, głównym celem Driver Navigator HJ jest ich próba, aby nakłonić ludzi do zakupu licencjonowanej wersji tego oprogramowania. Jeśli chcesz zapobiec przenikaniu podejrzanych aplikacji do systemu, należy zacząć zwracać większą uwagę na proces instalacji darmowych programów. Nieważne, czy masz zamiar zainstalować dobrze znany program czy nieznane oprogramowanie, tak czy inaczej należy wybrać opcję zaawansowanego lub niestandardowego trybu instalacji i dokładnie sprawdzić cały proces instalacji. Najważniejszą rzeczą jest, aby sprawdzić wszystkie pola wyboru i zrezygnować z „opcjonalnych” aplikacji do pobrania, takich jak różne dodatki przeglądarki, wtyczki, paski narzędzi i rozszerzenia. Jeśli zrobisz wszystko poprawnie, szansa, że zostanie zainstalowany Navigator sterownika lub inny podobny program jest bardzo niska. Badania pokazują, że to wątpliwe narzędzie do optymalizacji jest przede wszystkim rozpowszechnione w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na Węgrzech. Jednak to nie znaczy, że komputery, które znajdują się w innych regionach, nie mogą być w jego zasięgu. Dlatego zalecamy, aby surfować po sieci ostrożnie i zawsze utrzymać pełną uwagę.

Jak pozbyć się wirusa Driver Navigator?

Jeśli Driver Navigator już rozpoczął swoje fałszywe skanowanie, należy podjąć czynności potrzebne do zaprzestania ich pojawiania się. Proszę, upewnij się, że zignorujesz te komunikaty ostrzegawcze, ponieważ nie mają one nic wspólnego z optymalizacją komputera. Do obsługi usunięcia Driver Navigator, wykonaj następujące kroki:

  1. Kliknij Start i zaznacz Panel sterowania.
  2. Kliknij Odinstaluj program w ramach okna Programy.
  3. Zaznacz Driver Navigator i wybierz opcję Odinstaluj / Zmień.
  4. Kliknij Tak oraz OK by zapisać zmiany.

Mimo wszystko zalecamy przeprowadzenie pełnego skanowania systemu za pomocą zaktualizowanego oprogramowania zabezpieczającego, aby upewnić się, że komputer jest wolny od wirusów, które mogły być przyczyną spowolnienia systemu i innych problemów. Ponadto, będziesz miał okazję, aby upewnić się, że udało ci się usunąć Driver Navigator całkowicie. W tym celu można użyć jednego z tych programów: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Driver Navigator zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Driver Navigator. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Więcej informacji o autorze

Źródło: http://www.2-spyware.com/remove-driver-navigator.html

Poradniki w innych językach