Skala niebezpieczeństwa:  
  (86/100)

Usuń wirusa Critical Chrome Update (Instrukcj usuwania) - zaaktualizowano, Sty 2021

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Malware

Critical Chrome Update to fałszywy alert, który infekuje komputer wirusem Kovter.C

Malware Critical Chrome Update 

Critical Chrome Update to oszustwo, które wyświetla fałszywe alerty, jakoby przeglądarka lub system, potrzebował aktualizacji, by zmusić użytkowników do instalacji szkodliwych programów. Jeżeli jesteś przekierowywany do tego typu okienek, powinieneś przeskanować komputer, by wykryć wirus Chrome – potencjalnie niechciany program, który może działać w ukryciu na twoim komputerze. 

Pamiętaj, że wirus Critical Chrome Update jest bardzo złośliwy i może pojawić się po kliknięciu Traffic Junky ads. Ta sieć z reklamami znana jest z tego, że serwuje reklamy tylko na stronach dla dorosłych, więc odwiedzający te strony padają ofiarą szkodliwego ataku KovCoreG, który instaluje na komputerze Kovter.C Trojan. Instalacja poważnego wirusa może owocować w uporczywe wyświetlanie alertów odnośnie rzekomej aktualizacji.

Nazwa Critical Chrome Update
Kategoria Malware
Rodzina Chrome virus
Symptomy Dostarczanie fałszywych alertów, ostrzeżeń o wymaganej aktualizacji, oprogramowaniu i innych. Zmusza do instalacji fałszywych programów i narzędzi szpiegowskich
Główne zagrożenie Infekuje system malware, zwykle są to trojany i zagrożenia związane z wyłudzaniem
Dystrybucja Pakiety oprogramowania, zainstalowane już potencjalnie niechciane oprogramowanie, zwodnicze reklamy, cracki programów
Eliminacja Do usuwania Critical Chrome Update, wykorzystaj cenionego antywirusa

Oszustwo Critical Chrome Update to atak bazujący na taktyce fałszywego wsparcia technicznego. Niestety, tego typu fałszywe alerty mogą doprowadzić do instalacji szpiegowskiego oprogramowania, aplikacji i bezużytecznych programów.

Zwykle oszustwa takie jak wirus Critical Chrome Update dostarczają wiadomości i przekierowują na podejrzane, a nawet szkodliwe strony, takie jak:

 • iexaidlepro.org
 • johphblogger-hints-and-tips.org
 • tahxiintimes-niedersachsen.org

Okienka Chrome Update mogą również dostarczać wiadomości z numerami telefonu do fałszywego zespołu pomocy technicznej. Oczywiście, takie wiadomości są oszustwem, gdyż prawdziwa pomoc techniczna nie wysyła takich wiadomości, ani nie wymaga, by użytkownicy dzwonili na podejrzane numery. 

Musisz usunąć wirus Critical Chrome Update zamiast dzwonić na podejrzany numer, czy kontaktować się z nadawcami. By tego dokonać, potrzebujesz automatycznego antywirusa, który całkowicie wyczyści twój komputer. Eliminacja Critical Chrome Update wymaga programu jak ReimageIntego, by w pełni naprawić sprzęt.

Wirus Critical Chrome UpdateWirus Critical Chrome Update atakuje użytkowników wchodzących na strony dla dorosłych. Ofiary przekierowywane są na zainfekowane strony, po kliknięciu na szkodliwe reklamy Traffic Junky.

Szczegółowy schemat funkcjonowania Critical Chrome Update 

Po porozumieniu z siecią reklamową Traffic Junky, która dostarcza reklam na stronach dla dorosłych typu Pornhub, cyber-kryminaliści mogą udostępniać swoje oprogramowanie na popularnych stronach. W rezultacie, niczego niepodejrzewający użytkownicy mogą łatwo paść ofiarą infekcji trojanem Kovter.

Użytkownicy, którzy klikną na tego typu reklamy, będą wystawieni na szkodliwy atak, po czym przekierowani na podejrzane strony, a te wybierane są na podstawie przeglądarki będącej w użyciu. Na podstawie typu przeglądarki i wersji, ofiary dostają podejrzane oferty na instalacje aktualizacji:

 • Critical Chrome Update
 • Critical Firefox Update
 • Adobe Flash Player update (użytkownicy Microsoft Edge/Internet Explorer).

Finalny alert pochodzi od kodu JavaScript, takiego samego, jakiego użyto w Neutrino i NeutrAds.

Eksperci mówią, że ataki zaczynają się od przekierowań z advertisingms[.]com, strony, która uszkadza link i rzuca użytkownika na stronę, która rozpowszechnia wirusy. Według Proofpoint, te strony “implementują połączenie hostowane na KeyCDN,”, co okazuje się być ogromną siecią dostarczającą treści.

Oszustwo Critical Chrome Update sugeruje instalację aktualizacji popularnej przeglądarki, ale w rzeczywistości pobierane jest archiwum ZIP z plikiem runme.js. Po wypakowaniu, ten adresuje się do serwera odpowiedzialnego za atak . Plik .JS pobiera dwa pliki na komputer ofiary – .flv i .mp4.

Plik FLV zawiera trzy losowe cyfry, a reszta należy do klucza RC4. Nagranie MP4 jest szyfrowane tym kluczem i zawiera kod szesnastkowy. Mp4 zawiera też skrypt Powershell, który ma za zadanie pobrać i uruchomić plik AVI (wirus Kovter).

Critical Chrome Update

Co robi malware po infekcji systemu

Po uruchomieniu, wirus Kovter zapisuje się w Rejestrze Windows, zamiast zostawiać jakieś pliki w systemie. W ten sposób, wirus próbuje się zamaskować i uniknąć wykrycia. Poza tym, wirus zmienia ustawienia, by uruchamiać się od razu po włączeniu komputera.

Malware działa w ukryciu i można je zauważyć po lekkim obniżeniu wydajności komputera. Jednakże, większość użytkowników może się niczego nie spodziewać, jeśli nie mają zainstalowanych programów antywirusowych.  

Zapobieganie ataku Critical Chrome Update

Drużyna z Dieviren.de mówi, że by uniknąć wirusów związanych z Critical Chrome Update czy Urgent Chrome Update, oraz malware z podejrzanych wersji Flash Player lub innych programów, nie wolno instalować aktualizacji z podejrzanych miejsc.

Mimo to, kryminaliści używają różnych technik, żeby zmusić użytkowników do klikania w szkodliwe reklamy, te polegające na fałszywych aktualizacjach są bardzo częste i można je łatwo wykryć. Takie techniki wykorzystywane są do dystrybucji groźniejszego oprogramowania, które ma zainfekować komputer.

Jeżeli podejrzana reklama wygląda oryginalnie, a nawet zawiera oficjalne logo, wydaje się, że wszystko jest okej, więc użytkownicy klikają. Niestety, nigdy nie powinieneś wierzyć w okienka, które znikąd mówią, że potrzebujesz aktualizacji. Oficjalni twórcy oprogramowania nigdy nie pokazują takich informacji w żadnych okienkach.

Jeżeli potrzebujesz aktualizacji dla Chrome, wystarczy wejść na ich oficjalną stronę i sprawdzić, czy aktualizacja jest dostępna. Jednakże, przy instalacji aplikacji, czy aktualizacji, upewnij się, że nie instalujesz przy okazji niczego więcej. Wybieraj opcję Zaawansowaną/Użytkownika, by nie narazić się na instalację niechcianego oprogramowania. 

Usuwanie wirusa Critical Chrome Update (Kovter.C)

Jeżeli zostałeś przekierowany na stronę zawierającą wirus Critical Chrome Update, natychmiast wyłącz tę stronę. Jeżeli pobrałeś zainfekowany plik ZIP, pod żadnym pozorem go nie otwieraj i prędko usuń.

Jeśli zaś uruchomiłeś wirusa, włącz antywirusa najszybciej jak tylko się da (najlepiej po ponownym uruchomieniu komputera).

Żeby sfinalizować proces usuwania Critical Chrome Update, aktualizuj swojego antywirusa i przeprowadź skan wielokrotnie. Koniecznym jest usunięcie trojana Kovter, tak szybko jak jest to możliwe, gdyż może przeprowadzać na twoim komputerze nielegalne czynności.

Powinieneś usunąć wirusa Critical Chrome Update używając aktualnego antywirusa, by być maksymalnie pewnym, że wszystkie pokrewne pliki, aplikacje i wirusy były wyeliminowane.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Critical Chrome Update:

Usuń Critical Chrome Update z rodziny systemu Windows

Żeby wykryć i usunąć malware Kovter, instalowane przez wirusa Critical Chrome Update, powinieneś przejrzeć ostatnio instalowane oprogramowanie i usunąć te podejrzane. Ponadto, sprawdź użycie procesora, gdyż wirus wykorzystuje zasoby systemowe.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Critical Chrome Update oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Critical Chrome Update lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń Critical Chrome Update ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń Critical Chrome Update z Google Chrome

Zresetuj Chrome wykorzystując instrukcję poniżej, by przywrócić przeglądarkę do poprzedniego stanu. Pamiętaj, że mogłeś paść ofiarą trojana Kovter, dlatego koniecznym będzie skan całego systemu.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Critical Chrome Update oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Critical Chrome Update. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Critical Chrome Update z Mozilla Firefox (FF)

By pozbyć się wirusa Critical Chrome Update, musisz odinstalować wszystkie podejrzane rozszerzenia i zmienić stronę główną, na domyślną.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Critical Chrome Update oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Critical Chrome Update. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Critical Chrome Update z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Critical Chrome Update oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Critical Chrome Update. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Critical Chrome Update z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Critical Chrome Update powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Critical Chrome Update z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Critical Chrome Update i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez Critical Chrome Update to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Critical Chrome Update. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-critical-chrome-update-virus.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Critical Chrome Update virus