Skala niebezpieczeństwa:  
  (15/100)

Usuń Amarktflow (Ostatnia aktualizacja, Lut 2021) - Poprawiony poradnik

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Amarktflow to scam oferujący fałszywą Kartę podarunkową Amazon i podobne nagrody, by wyłudzić dane osobowe

Oszustwo Amarktflow

Amarktflow to oszustwo oparte o nagrody, które zachęca ludzi do ujawnienia swoich wrażliwych danych. Oferuje nagrody w postaci darmowego iPhone'a X, Karty podarunkowej Amazon, Karty podarunkowej Walmart, Karty podarunkowej Chipotle itp. w zamian za odpowiedzenie na kilka pytań i rozwiązanie zagadki. Jednakże kolejnym krokiem jest prośba o podanie informacji o tobie, takich jak np. adres e-mail, a nawet dane z karty kredytowej. Nigdy nie powinieneś dawać się nabrać na taką technikę phisingową , ponieważ możesz stać się ofiarą sytuacji, w której będziesz miał problemy z prywatnością lub kradzieżą tożsamości. Miej świadomość, że możesz natknąć się na scam w formie Karty podarunkowej Amazon od Amarktflow nie tylko w Google. Został on zauważony również na takich platformach jak YouTube, Twitter i Facebook. W związku z tym, że opiera się on na oszukańczych technikach i dostarczaniu treści promocyjnych, podpada pod kategorię potencjalnie niepożądanego programu i złośliwego oprogramowania reklamowego.

Nazwa Amarktflow
Typ Oprogramowanie z reklamami\scam
Kategoria Potencjalnie niepożądany program
Oznaki Dostarcza uciążliwe reklamy obiecujące takie nagrody jak:

 • darmowy iPhone X,
 • karta podarunkowa Amazon o wartości 1000 dolarów,
 • karta podarunkowa Walmart,
 • karta podarunkowa Chipotle,
 • obuwie sportowe Nike.
Główny cel Zachęcenie ludzi do skorzystania z bezużytecznych usług, sprawienie by dokonali płatności lub ujawnili dane osobowe
Dystrybucja Oprogramowanie dołączone do innego programu, zwodnicze reklamy
Eliminacja Zresetuj swoje przeglądarki, aby pozbyć się potencjalnie niepożądanego programu, który przejął nad nimi kontrolę. Następnie pobierz ReimageIntego, by zapobiec błędom systemowym i całkowicie zakończyć usuwanie Amarktflow

Reklamy powiązane z tym scamem są zwykle wykorzystywane w celu zwrócenia uwagi użytkowników poprzez zaoferowanie im różnych kart podarunkowych do Amazona, Chipotle, Nike, Walmartu czy Apple. Te oszukańcze kampanie były aktywnie rozpowszechniane za pomocą fałszywych reklam w wyszukiwarkach, w serwisach społecznościowych, a nawet poprzez rozsyłany spam.

Jeśli zastanawia cię czy Amarktflow jest prawdziwy lub legalny, to być może natkniesz się na animowane wideo prezentujące recenzje zawierające pozytywne odczucia ludzi i – oczywiście – nagrody otrzymane po skorzystaniu z tych kampanii. Musisz jednak pamiętać, że to socjotechnika wykorzystywana w celu nakłonienia ofiar do podania swoich danych osobowych.

Wirus Amarktflow działa niemalże identycznie jak oszustwa USArewardspot lub National Consumer Center. Jego twórcami są hakerzy, którzy stworzyli trwałe zagrożenie. Liczne konta na portalach społecznościowych, które wykorzystywane są do rozpowszechniania tego scamu, są albo zhakowane, albo wykradzione, albo wygenerowane automatycznie i fałszywe, ponieważ jedynymi treściami publikowanymi przez nie na Facebooku lub Twitterze są reklamy promocyjne z hiperlinkami.

To oszustwo związane z kartami podarunkowymi może dostarczać różne wiadomości za pomocą następujących sloganów:

 • Karta podarunkowa Amazon o wartości 1000 dolarów jest zarezerwowana dla Ciebie!

 • Gotówka & Nagroda za kilka pytań!

 • Wygrałeś Kartę podarunkową Amazon o wartości 1000 dolarów!

 • Wygrałeś Kartę podarunkową Visa o wartości 100 dolarów!

 • Odbierz swoją Kartę podarunkową AMAZON

 • Wygraj Kartę podarunkową Amazon o wartości 1000 dolarów

 • Gratulacje! Zostałeś wybrany i masz szansę otrzymać Kartę podarunkową Amazon, iPhone'a X od Apple lub Samsunga Galaxy S8!

Musisz jak najszybciej usunąć Amarktflow z systemu, ponieważ istnieje możliwość zainstalowania dodatkowej zawartości bez twojej zgody. Miej na uwadze, że scam powiązany jest ze złośliwym oprogramowaniem reklamowym, które zajęło twoją przeglądarkę internetową, by uruchamiać wiele kampanii zaraz po tym jak zaczniesz z niej korzystać do surfowania w sieci. Dokładne skanowanie z użyciem oprogramowania anty-szpiegowskiego powinno pomóc ci usunąć Amarktflow. Następnie użyj ReimageIntego by ponownie sprawdzić system pod kątem uszkodzeń spowodowanych przez wirusy.

AmarktflowWirus Amarktflow jest przykładem oszustwa opartego o fałszywe nagrody, które wykorzystuje renomowane nazwy takie jak Nike, Walmart, Amazon czy Visa.

Skargi użytkowników dotyczące Amarktflow ujawniają więcej oszukańczych technik

Amarktflow.com to wiodąca strona internetowa używana do promowania oszustwa. Użytkownicy skarżą się na działania online związane z tym scamem i twierdzą, że wiadomości promocyjne przychodziły nawet na skrzynkę mailową lub na telefon. Jedna z osób, które padły ofiarą scamu, skomentowała:

Otrzymałem e-mail informujący, że wygrałem Kartę podarunkową Walmartu o wartości 1000 dolarów. JEDYNE, co musiałem zrobić, to wziąć udział w ankiecie, której wypełnienie powinno zająć kilka minut. Skończyło się tak, że dotarcie do ostatniego pytania zajęło mi dobrych 20 minut i właśnie to pytanie chcę zgłosić. Klikasz start i nic się nie dzieje. Na samym końcu ankiety. Gdy odpowiedziałem już na wszystkie pytania. Rzeczy, które są z założenia DARMOWE, zawsze mają jakieś opłaty za dostawę oraz obsługę i one są bardzo wysokie. Nie wspominając o połączeniach od osób trzecich, które zaczniesz otrzymywać. Osobistych pytaniach w powiązaniu z przedmiotem, który rzekomo wygrałeś. Co to czy posiadam dom albo ile zarabiam ma wspólnego z tym, co ktoś wygrał. Ale wciąż, nawet po odpowiedzeniu na te pytania, nie możesz ukończyć ankiety. Oferta ma tak naprawdę na celu jedynie wyciągnięcie twoich danych dla podmiotów zewnętrznych.

Amarktflow promuje oszustwa na całym świecie, a jesienią tego roku był szczególnie aktywny. Ludzie twierdzą, że z ich kont pobrane zostały pieniądze. Informują też o dziwnych działaniach na ich kontach w mediach społecznościowych czy w usługach bankowości elektronicznej. Użytkownicy zgłaszają również bezpośrednie wiadomości mailowe zawierające promocje lub hiperlinki do filmów na YouTube i reklam. Wielu klientów twierdzi, że ten program wciąż powraca i nie ma szybkiego sposobu, by się go pozbyć:

Byłem na stronie internetowej o psach, kiedy zupełnie niespodziewanie zostałem przeniesiony na amarktflow.com i nie mogłem stamtąd wyjść bez względu na to ile razy próbowałem zamknąć kartę. Wciąż się pojawiała.

Fałszywa kampania z nagrodami Amarktflow

Do usunięcia Amarktflow musisz użyć sprawdzonych narzędzi anty-malware, ponieważ jego powiązania ze złośliwym oprogramowaniem reklamowym i dodatkowymi potencjalnie niepożądanymi programami może spowodować dalsze problemy w twoim systemie lub w przeglądarkach internetowych. Pamiętaj jednak, że zamknięcie wiadomości ze scamem nie wystarczy. Jeśli chcesz usunąć to cyber-zagrożenie, musisz wykonać pełne skanowanie całego systemu na urządzeniu i usunąć wszystkie powiązane programy i rozszerzenia dla wyszukiwarki. Narzędzia takie jak SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes mogą sprawdzić się tu doskonale. Ukończ zadanie przy użyciu ReimageIntego, by upewnić się, że nie nastąpiło żadne uszkodzenie spowodowane przez wirusa.

Podejrzane techniki marketingowe rozpowszechniają scam i oprogramowanie reklamowe w całym Internecie

To złośliwe oprogramowanie reklamowe może być rozpowszechniane podczas instalowania innego darmowego oprogramowania lub przy wykorzystaniu podejrzanych stron do pobierania. Obie te metody mają jedną wspólną cechę – podpinanie się w pakiecie. Dołączone oprogramowanie może zostać nierozpakowane w trakcie instalacji, jeśli wybierzesz opcje Zaawansowane lub Niestandardowe, ale wybranie Szybkich lub Domyślnych procesów może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo twojego systemu.

Pobieranie oprogramowania, aplikacji lub czegokolwiek z wątpliwych witryn lub sieci P2P naraża cię na ryzyko zainstalowania dodatkowych aplikacji. Podczas instalacji Domyślnych, zgadzasz się na wszystko naraz i otrzymujesz aplikacje, których być może nawet nie chcesz.

Zawsze wybieraj instalowanie Zaawansowane, odznacz niechcianą zawartość i sprawdź czy źródło jest prawidłowe. Wybieraj oficjalnych dystrybutorów i autentyczne źródła, aktualizuj swoje oprogramowanie antywirusowe, by w ten sposób uniknąć cyber-infiltracji w przyszłości.

Pozbądź się Amarktflow i użyj do tego profesjonalnych narzędzi, by uzyskać najlepsze rezultaty

Aby usunąć Amarktflow, musisz dokładnie przeskanować urządzenie i wskazać wszelkie możliwe zagrożenia. W związku z tym, że ten scam powiązany jest z innymi potencjalnie niepożądanymi programami, istnieje prawdopodobieństwo, że złośliwe oprogramowanie reklamowe nie jest jedynym intruzem na twoim komputerze. Użycie narzędzi anty-malware do usuwania wirusów może przynieść najlepsze rezultaty, ponieważ tego typu programy wykrywają różnego rodzaju treści, które mogą być niebezpieczne.

Wielu badaczy zaleca automatyczne usuwanie Amarktflow , ponieważ program anty-malware poprawia wydajność twojego urządzenia podczas całkowitego czyszczenia systemu. Sprawdź nasze sugestie poniżej i podążaj za instrukcjami, by mieć pewność, że wszystkie potencjalnie niepożądane programy zostały usunięte.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Amarktflow:

Usuń Amarktflow z rodziny systemu Windows

Aby pozbyć się scamu Amarktflow i zapomnieć o przekierowaniach do powiązanych stron, postępuj zgodnie z instrukcjami:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Amarktflow oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Amarktflow lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Amarktflow z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimAmarktflow czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Amarktflow z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Amarktflow oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Amarktflow. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Amarktflow z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Amarktflow powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Amarktflow z Mozilla Firefox (FF)

Usuń dodatkową zawartość przeglądarki z Firefox i zresetuj zmiany wprowadzone przez złośliwe oprogramowanie reklamowe:

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Amarktflow oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Amarktflow. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Amarktflow z Google Chrome

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby usunąć z systemu uszkodzenia spowodowane przez wirusy i niechciane treści od Amarktflow:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Amarktflow oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Amarktflow. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Amarktflow z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Amarktflow i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Amarktflow. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Amarktflow i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach