Usuń Amarktflow (Ostatnia aktualizacja, sty 2020) - Poprawiony poradnik

Instrukcja usuwania Amarktflow

Czym jest Amarktflow?

Amarktflow to scam oferujący fałszywą Kartę podarunkową Amazon i podobne nagrody, by wyłudzić dane osobowe

Oszustwo Amarktflow

Amarktflow to oszustwo oparte o nagrody, które zachęca ludzi do ujawnienia swoich wrażliwych danych. Oferuje nagrody w postaci darmowego iPhone'a X, Karty podarunkowej Amazon, Karty podarunkowej Walmart, Karty podarunkowej Chipotle itp. w zamian za odpowiedzenie na kilka pytań i rozwiązanie zagadki. Jednakże kolejnym krokiem jest prośba o podanie informacji o tobie, takich jak np. adres e-mail, a nawet dane z karty kredytowej. Nigdy nie powinieneś dawać się nabrać na taką technikę phisingową , ponieważ możesz stać się ofiarą sytuacji, w której będziesz miał problemy z prywatnością lub kradzieżą tożsamości. Miej świadomość, że możesz natknąć się na scam w formie Karty podarunkowej Amazon od Amarktflow nie tylko w Google. Został on zauważony również na takich platformach jak YouTube, Twitter i Facebook. W związku z tym, że opiera się on na oszukańczych technikach i dostarczaniu treści promocyjnych, podpada pod kategorię potencjalnie niepożądanego programu i złośliwego oprogramowania reklamowego.

Nazwa Amarktflow
Typ Oprogramowanie z reklamami\scam
Kategoria Potencjalnie niepożądany program
Oznaki Dostarcza uciążliwe reklamy obiecujące takie nagrody jak:

 • darmowy iPhone X,
 • karta podarunkowa Amazon o wartości 1000 dolarów,
 • karta podarunkowa Walmart,
 • karta podarunkowa Chipotle,
 • obuwie sportowe Nike.
Główny cel Zachęcenie ludzi do skorzystania z bezużytecznych usług, sprawienie by dokonali płatności lub ujawnili dane osobowe
Dystrybucja Oprogramowanie dołączone do innego programu, zwodnicze reklamy
Eliminacja Zresetuj swoje przeglądarki, aby pozbyć się potencjalnie niepożądanego programu, który przejął nad nimi kontrolę. Następnie pobierz FortectIntego, by zapobiec błędom systemowym i całkowicie zakończyć usuwanie Amarktflow

Reklamy powiązane z tym scamem są zwykle wykorzystywane w celu zwrócenia uwagi użytkowników poprzez zaoferowanie im różnych kart podarunkowych do Amazona, Chipotle, Nike, Walmartu czy Apple. Te oszukańcze kampanie były aktywnie rozpowszechniane za pomocą fałszywych reklam w wyszukiwarkach, w serwisach społecznościowych, a nawet poprzez rozsyłany spam.

Jeśli zastanawia cię czy Amarktflow jest prawdziwy lub legalny, to być może natkniesz się na animowane wideo prezentujące recenzje zawierające pozytywne odczucia ludzi i – oczywiście – nagrody otrzymane po skorzystaniu z tych kampanii. Musisz jednak pamiętać, że to socjotechnika wykorzystywana w celu nakłonienia ofiar do podania swoich danych osobowych.

Wirus Amarktflow działa niemalże identycznie jak oszustwa USArewardspot lub National Consumer Center. Jego twórcami są hakerzy, którzy stworzyli trwałe zagrożenie. Liczne konta na portalach społecznościowych, które wykorzystywane są do rozpowszechniania tego scamu, są albo zhakowane, albo wykradzione, albo wygenerowane automatycznie i fałszywe, ponieważ jedynymi treściami publikowanymi przez nie na Facebooku lub Twitterze są reklamy promocyjne z hiperlinkami.

To oszustwo związane z kartami podarunkowymi może dostarczać różne wiadomości za pomocą następujących sloganów:

 • Karta podarunkowa Amazon o wartości 1000 dolarów jest zarezerwowana dla Ciebie!

 • Gotówka & Nagroda za kilka pytań!

 • Wygrałeś Kartę podarunkową Amazon o wartości 1000 dolarów!

 • Wygrałeś Kartę podarunkową Visa o wartości 100 dolarów!

 • Odbierz swoją Kartę podarunkową AMAZON

 • Wygraj Kartę podarunkową Amazon o wartości 1000 dolarów

 • Gratulacje! Zostałeś wybrany i masz szansę otrzymać Kartę podarunkową Amazon, iPhone'a X od Apple lub Samsunga Galaxy S8!

Musisz jak najszybciej usunąć Amarktflow z systemu, ponieważ istnieje możliwość zainstalowania dodatkowej zawartości bez twojej zgody. Miej na uwadze, że scam powiązany jest ze złośliwym oprogramowaniem reklamowym, które zajęło twoją przeglądarkę internetową, by uruchamiać wiele kampanii zaraz po tym jak zaczniesz z niej korzystać do surfowania w sieci. Dokładne skanowanie z użyciem oprogramowania anty-szpiegowskiego powinno pomóc ci usunąć Amarktflow. Następnie użyj FortectIntego by ponownie sprawdzić system pod kątem uszkodzeń spowodowanych przez wirusy.

AmarktflowWirus Amarktflow jest przykładem oszustwa opartego o fałszywe nagrody, które wykorzystuje renomowane nazwy takie jak Nike, Walmart, Amazon czy Visa.

Skargi użytkowników dotyczące Amarktflow ujawniają więcej oszukańczych technik

Amarktflow.com to wiodąca strona internetowa używana do promowania oszustwa. Użytkownicy skarżą się na działania online związane z tym scamem i twierdzą, że wiadomości promocyjne przychodziły nawet na skrzynkę mailową lub na telefon. Jedna z osób, które padły ofiarą scamu, skomentowała:

Otrzymałem e-mail informujący, że wygrałem Kartę podarunkową Walmartu o wartości 1000 dolarów. JEDYNE, co musiałem zrobić, to wziąć udział w ankiecie, której wypełnienie powinno zająć kilka minut. Skończyło się tak, że dotarcie do ostatniego pytania zajęło mi dobrych 20 minut i właśnie to pytanie chcę zgłosić. Klikasz start i nic się nie dzieje. Na samym końcu ankiety. Gdy odpowiedziałem już na wszystkie pytania. Rzeczy, które są z założenia DARMOWE, zawsze mają jakieś opłaty za dostawę oraz obsługę i one są bardzo wysokie. Nie wspominając o połączeniach od osób trzecich, które zaczniesz otrzymywać. Osobistych pytaniach w powiązaniu z przedmiotem, który rzekomo wygrałeś. Co to czy posiadam dom albo ile zarabiam ma wspólnego z tym, co ktoś wygrał. Ale wciąż, nawet po odpowiedzeniu na te pytania, nie możesz ukończyć ankiety. Oferta ma tak naprawdę na celu jedynie wyciągnięcie twoich danych dla podmiotów zewnętrznych.

Amarktflow promuje oszustwa na całym świecie, a jesienią tego roku był szczególnie aktywny. Ludzie twierdzą, że z ich kont pobrane zostały pieniądze. Informują też o dziwnych działaniach na ich kontach w mediach społecznościowych czy w usługach bankowości elektronicznej. Użytkownicy zgłaszają również bezpośrednie wiadomości mailowe zawierające promocje lub hiperlinki do filmów na YouTube i reklam. Wielu klientów twierdzi, że ten program wciąż powraca i nie ma szybkiego sposobu, by się go pozbyć:

Byłem na stronie internetowej o psach, kiedy zupełnie niespodziewanie zostałem przeniesiony na amarktflow.com i nie mogłem stamtąd wyjść bez względu na to ile razy próbowałem zamknąć kartę. Wciąż się pojawiała.

Fałszywa kampania z nagrodami Amarktflow

Do usunięcia Amarktflow musisz użyć sprawdzonych narzędzi anty-malware, ponieważ jego powiązania ze złośliwym oprogramowaniem reklamowym i dodatkowymi potencjalnie niepożądanymi programami może spowodować dalsze problemy w twoim systemie lub w przeglądarkach internetowych. Pamiętaj jednak, że zamknięcie wiadomości ze scamem nie wystarczy. Jeśli chcesz usunąć to cyber-zagrożenie, musisz wykonać pełne skanowanie całego systemu na urządzeniu i usunąć wszystkie powiązane programy i rozszerzenia dla wyszukiwarki. Narzędzia takie jak SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes mogą sprawdzić się tu doskonale. Ukończ zadanie przy użyciu FortectIntego, by upewnić się, że nie nastąpiło żadne uszkodzenie spowodowane przez wirusa.

Podejrzane techniki marketingowe rozpowszechniają scam i oprogramowanie reklamowe w całym Internecie

To złośliwe oprogramowanie reklamowe może być rozpowszechniane podczas instalowania innego darmowego oprogramowania lub przy wykorzystaniu podejrzanych stron do pobierania. Obie te metody mają jedną wspólną cechę – podpinanie się w pakiecie. Dołączone oprogramowanie może zostać nierozpakowane w trakcie instalacji, jeśli wybierzesz opcje Zaawansowane lub Niestandardowe, ale wybranie Szybkich lub Domyślnych procesów może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo twojego systemu.

Pobieranie oprogramowania, aplikacji lub czegokolwiek z wątpliwych witryn lub sieci P2P naraża cię na ryzyko zainstalowania dodatkowych aplikacji. Podczas instalacji Domyślnych, zgadzasz się na wszystko naraz i otrzymujesz aplikacje, których być może nawet nie chcesz.

Zawsze wybieraj instalowanie Zaawansowane, odznacz niechcianą zawartość i sprawdź czy źródło jest prawidłowe. Wybieraj oficjalnych dystrybutorów i autentyczne źródła, aktualizuj swoje oprogramowanie antywirusowe, by w ten sposób uniknąć cyber-infiltracji w przyszłości.

Pozbądź się Amarktflow i użyj do tego profesjonalnych narzędzi, by uzyskać najlepsze rezultaty

Aby usunąć Amarktflow, musisz dokładnie przeskanować urządzenie i wskazać wszelkie możliwe zagrożenia. W związku z tym, że ten scam powiązany jest z innymi potencjalnie niepożądanymi programami, istnieje prawdopodobieństwo, że złośliwe oprogramowanie reklamowe nie jest jedynym intruzem na twoim komputerze. Użycie narzędzi anty-malware do usuwania wirusów może przynieść najlepsze rezultaty, ponieważ tego typu programy wykrywają różnego rodzaju treści, które mogą być niebezpieczne.

Wielu badaczy zaleca automatyczne usuwanie Amarktflow , ponieważ program anty-malware poprawia wydajność twojego urządzenia podczas całkowitego czyszczenia systemu. Sprawdź nasze sugestie poniżej i podążaj za instrukcjami, by mieć pewność, że wszystkie potencjalnie niepożądane programy zostały usunięte.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Amarktflow

Odinstaluj z systemu Windows

Aby pozbyć się scamu Amarktflow i zapomnieć o przekierowaniach do powiązanych stron, postępuj zgodnie z instrukcjami:

Aby usunąć Amarktflow z komputerów z systemem Windows 10/8, wykonaj te kroki: 

 1. Wpisz Panel sterowania w pole wyszukiwania Windows i wciśnij Enter lub kliknij na wynik wyszukiwania. 
 2. W sekcji Programy wybierz Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Znajdź na liście wpisy powiązane z Amarktflow (lub dowolny inny niedawno zainstalowany podejrzany program).
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy na aplikację i wybierz Odinstaluj.
 5. Jeśli pojawi się Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak.
 6. Poczekaj na ukończenie procesu dezinstalacji i kliknij OK. Odinstaluj z systemu Windows

Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 7/XP, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami: 

 1. Kliknij Start > Panel sterowania zlokalizowany w prawym oknie (jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Dodaj/Usuń programy).
 2. W Panelu sterowania wybierz Programy > Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Wybierz niechcianą aplikację klikając na nią raz. 
 4. Kliknij Odinstaluj/Zmień na górze.
 5. W oknie potwierdzenia wybierz Tak.
 6. Kliknij OK kiedy proces usuwania zostanie zakończony. 

Usuń Amarktflow z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimAmarktflow czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Usuń niechciane rozszerzenia z MS Edge:

 1. Wybierz Menu (trzy poziome kropki w prawym górnym rogu okna przeglądarki i wybierz Rozszerzenia.
 2. Wybierz z listy rozszerzenie i kliknij na ikonę koła zębatego.
 3. Kliknij Odinstaluj na dole. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Wyczyść pliki cookie i inne dane przeglądania: 

 1. Kliknij na Menu (trzy poziome kropki w prawym górnym rogu okna przeglądarki) i wybierz Prywatność i bezpieczeństwo.
 2. Pod Wyczyść dane przeglądania wybierz Wybierz elementy do wyczyszczenia.
 3. Zaznacz wszystko (oprócz haseł, chociaż możesz chcieć uwzględnić licencje na multimedia w stosownych przypadkach) i kliknij Wyczyść. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Przywróć ustawienia nowej karty i strony głównej:

 1. Kliknij na ikonę menu i wybierz Ustawienia.
 2. Następnie znajdź sekcję Uruchamianie.
 3. Kliknij Wyłącz, jeśli znalazłeś jakąkolwiek podejrzaną domenę. 

Zresetuj MS Edge, jeśli powyższe kroki nie zadziałały:

 1. Wciśnij Ctrl + Shift + Esc, żeby otworzyć Menedżera zadań.
 2. Kliknij na strzałkę Więcej szczegółów u dołu okna.
 3. Wybierz kartę Szczegóły.
 4. Teraz przewiń w dół i zlokalizuj wszystkie wpisy zawierające Microsoft Edge w nazwie. Kliknij na każdy z nich prawym przyciskiem myszy i wybierz Zakończ zadanie, by zatrzymać działanie MS Edge. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Jeżeli to rozwiązanie ci nie pomogło, możesz musieć skorzystać z zaawansowanej metody resetowania Edge. Pamiętaj, że zanim przejdziesz dalej, musisz wykonać kopię zapasową swoich danych. 

 1. Znajdź na swoim komputerze następujący folder: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Wciśnij Ctrl + A na klawiaturze, by zaznaczyć wszystkie foldery.
 3. Kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Usuń. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge
 4. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisk Start i wybierz Windows PowerShell (Administrator).
 5. Kiedy otworzy się nowe okno, skopiuj i wklej następujące polecenie, a następnie wciśnij Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Instrukcje dla Edge opartej na Chromium

Usuń rozszerzenia z MS Edge (Chromium):

 1. Otwórz Edge i kliknij Ustawienia > Rozszerzenia.
 2. Usuń niechciane rozszerzenia klikając Usuń. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Wyczyść pamięć podręczną i dane witryn:

 1. Kliknij na Menu i idź do Ustawień.
 2. Wybierz Prywatność i usługi.
 3. Pod Wyczyść dane przeglądania wybierz Wybierz elementy do wyczyszczenia.
 4. Pod Zakres czasu wybierz Wszystko.
 5. Wybierz Wyczyść teraz. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Zresetuj MS Edge opartą na Chromium:

 1. Kliknij na Menu i wybierz Ustawienia.
 2. Z lewej strony wybierz Zresetuj ustawienia.
 3. Wybierz Przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
 4. Potwierdź za pomocą Resetuj. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Zresetuj Mozillę Firefox

Usuń dodatkową zawartość przeglądarki z Firefox i zresetuj zmiany wprowadzone przez złośliwe oprogramowanie reklamowe:

Usuń niebezpieczne rozszerzenia: 

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox i kliknij na Menu (trzy poziome linie w prawym górnym rogu okna). 
 2. Wybierz Dodatki.
 3. W tym miejscu wybierz wtyczki, które są powiązane z Amarktflow i kliknij Usuń. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj stronę główną: 

 1. Kliknij na trzy poziome linie w prawym górnym rogu, by otworzyć menu.
 2. Wybierz Opcje.
 3. W opcjach Strona startowa wpisz preferowaną przez siebie stronę, która otworzy się za każdym razem, gdy na nowo otworzysz Mozillę Firefox.

Wyczyść pliki cookie i dane stron: 

 1. Kliknij Menu i wybierz Opcje.
 2. Przejdź do sekcji Prywatność i bezpieczeństwo.
 3. Przewiń w dół, by znaleźć Ciasteczka i dane stron.
 4. Kliknij na Wyczyść dane…
 5. Wybierz Ciasteczka i dane stron oraz Zapisane treści stron i wciśnij Wyczyść. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj Mozillę Firefox

Jeżeli nie usunięto Amarktflow po wykonaniu powyższych instrukcji, zresetuj Mozillę Firefox:

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox i kliknij Menu.
 2. Przejdź do Pomoc i wybierz Informacje dla pomocy technicznej. Zresetuj Mozillę Firefox
 3. W sekcji Dostrój program Firefox, kliknij na Odśwież Firefox…
 4. Kiedy pojawi się wyskakujące okienko, potwierdź działanie wciskając Odśwież Firefox – powinno to zakończyć usuwanie Amarktflow. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj Google Chrome

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby usunąć z systemu uszkodzenia spowodowane przez wirusy i niechciane treści od Amarktflow:

Usuń złośliwe rozszerzenia z Google Chrome:

 1. Otwórz Google Chrome, kliknij na Menu (trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu) i wybierz Więcej narzędzi > Rozszerzenia.
 2. W nowo otwartym oknie zobaczysz zainstalowane rozszerzenia. Odinstaluj wszystkie podejrzane wtyczki klikając Usuń. Zresetuj Google Chrome

Wyczyść pamięć podręczną i dane witryn w Chrome:

 1. Kliknij na Menu i wybierz Ustawienia.
 2. W sekcji Prywatność i bezpieczeństwo wybierz Wyczyść dane przeglądania.
 3. Wybierz Historia przeglądania, Pliki cookie i inne dane witryn oraz Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej.
 4. Kliknij Wyczyść dane. Zresetuj Google Chrome

Zmień swoją stronę główną:

 1. Kliknij menu i wybierz Ustawienia.
 2. Poszukaj podejrzanych stron w sekcji Po uruchomieniu.
 3. Kliknij Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron i kliknij na trzy kropki, by znaleźć opcję Usuń.

Zresetuj Google Chrome:

Jeśli poprzednie metody ci nie pomogły, to zresetuj Google Chrome, by wyeliminować wszystkie komponenty:

 1. Kliknij Menu i wybierz Ustawienia.
 2. Przewiń sekcję Ustawienia i kliknij Zaawansowane.
 3. Przewiń w dół i zlokalizuj sekcję Resetowanie komputera i czyszczenie danych.
 4. Teraz kliknij Przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
 5. Potwierdź za pomocą Resetuj ustawienia, by ukończyć usuwanie. Zresetuj Google Chrome

Zresetuj Safari

Usuń niechciane rozszerzenia z Safari:

 1. Kliknij Safari > Preferencje…
 2. W nowym oknie wybierz Rozszerzenia.
 3. Wybierz niechciane rozszerzenie powiązane z Amarktflow i wybierz Odinstaluj. Zresetuj Safari

Wyczyść pliki cookie i inne dane witryn w Safari:

 1. Kliknij Safari > Wymaż historię…
 2. Z rozwijanego menu pod Wymaż, wybierz cała historia.
 3. Potwierdź za pomocą Wymaż historię. Zresetuj Safari

Zresetuj Safari, jeśli powyższe kroki nie pomogły: 

 1. Kliknij Safari > Preferencje…
 2. Przejdź do karty Zaawansowane.
 3. Zaznacz Pokazuj menu Programowanie na pasku menu.
 4. Kliknij Programowanie na pasku menu i wybierz Wyczyść pamięć podręczną. Zresetuj Safari

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Amarktflow i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach