Skala niebezpieczeństwa:  
  (12/100)

Usuń wirusa StartPageing123.com (Instrukcj usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Co powinieneś wiedzieć na temat wirusa StartPageing123.com?

Wirus StartPageing123.com ukrywa w sobie podejrzana wyszukiwarke, która to pojawia sie na twojej przegladarce. Oprocz tego dla niektorych uzytkownikow moze wygladac ona jak zwykla wyszukiwarka. Jednakze jezeli szukasz nowego narzedzia to nie powinienes polegac na tej wyszukiwarce. Nasi eksperci odnosnie ochrony w swiecie IT zgodnie twierdza ze jest to po prostu potencjalnie niechciany program oraz robak przegladarkowy. Podobnie do mu podobnych: LuckySearch123.com, Mylucky123.com oraz LuckyStarting.com program ten zostal stworzony do zmiany ustawien twojej wyszukiwarki oraz zmiany strony domowej celem zmuszenia uzytkownikow do korzystania z tego serwisu. Oprocz tego warto wspomniec ze ten robak przegladarkowy jest calkiem niegrozny; nie powinienes tolerowac zadnych zmian na twojej przegladarce. StartPageing123.com ciagle moze generowac jakies problemy. Moze na przyklad przekierowywac cie na podejrzane strony oraz dostarczac duze ilosci komercyjnych tresci. Duze ilosci reklam staja sie problemem dla wieszosci uzytkownikow i stanowia straszak dla ludzi ktorzy jeszcze nie zostali zainfekowani . Kiedy zaczna pojawiac sie dodatkowe reklamy podczas przegladania to twoja cierpliwosc z pewnoscia moze zostac naruszona. Co wiecej, roznego rodzaju reklamy to tylko wierzcholek gory lodowej, czesc znacznie wiekszej zlosliwej kampanii . Tego typu wyszukiwarki wykorzystuja Google jako glowne zrodlo informacji; dlatego tez mozliwosc generowania problemu nie jest zbyt duza, jednakze warto zapobiegac przekierowaniom StartPageing123.com co powinno ci przekonac do usuniecia tej aplikacji.

Podczas wybierania nowej wyszukiwarki powinienes zapoznac sie z polityka prywatnosci. Powinna on zawierac wazne informacje opisujace korzystanie z niej a takze sposob zarzadzania. Przypadki wykradania danych zachecaja kolejne firmy do odnawiania swojej polityki prywatnosci . Autorzy wirusa StartPageing123.com takze pokazuja swoje interesu zainteresowanym uzytkownikom, a wlasciwie zadaja od nich takich informacji jak imie, płeć, data urodzenia, a takze narodowosc. Co wiecej wykorzystuja pliki cookies do sledzenia uzytownika. Zbieranie tego typu danych moze byc przydatne do polepszenia jakosci dzialania serwisu; jednakze w rzeczywistosci powinienes po prostu usunac oprogramowanie StartPageing123.com ze swojego komputera. Zebrane informacje moga byc wykorzystywane do wymiany informacji miedzy spolkami biznesowymi. Problemem moze byc to ze personalne dane nie tylko beda wykorzystane w kampaniach reklamowych, ale takze moga dostac sie w  rece zlosliwych autorow tego typu aplikacji. W najlepszym wypadku twoj komputer pokryc sie niechcianymi reklamami, w gorszym przypadku zebrane personalne dane moga przyczynic sie do atakow na twoj komputer. Dlatego tez lepiej bedzie jezeli przejdziesz do usuwania StartPageing123.com. Mozesz to zrobic szybko korzystajac z pomocy oprogramowaniaReimageIntego. Więcej informacji dotyczących walki z tego typu oprogramowaniem znajdziesz poniżej.

Obraz wirusa StartPageing123.comStartPageing123.com jest podejrzaną i złośliwą wyszukiwarką, która to moze przeniknac do twojego komputera i zmieniać jego ustawienia.

W jaki sposób ten program może przeniknąć do mojego komputera niezauważony?

Ten i jemu podobne potencjalnie niechciane programy dosc czesto moze przeniknac do komputera uzytkownika razem z darmowymi aplikacjami. Z pewnoscia przyznasz ze przejscie przez proces instalacji klikajac tylko przycisk ”Dalej” jest dosc powszechnie stosowana praktyka. W rezultacie po prostu mozesz wprowadzic do swojego komputera oprogramowanie takie jak StartPageing123.com. Jezeli chcialbys uciec przed konsekwencjami zwiazanymi z tym oprogramowaniem to powinienes w inny sposob instalowac nowe oprogramowanie. Po pierwsze skorzystaj z opcji instalacji uzytkownika. Zawiera ona dodatkowe elementy ktore moga ci sie przydac jzeli pragniesz nie miec przekierowan na swoim komputerze. Powinienes odznaczyc wszelkie dodatki a nastepnie przejsc do opcji instalacji aplikacji ktorej chcesz. Podczas przegladania online powinienes zawsze zachowac skupienie i uwage

W jaki sposób usunąć wirusa StartPageing123.com z twojej przeglądarki?

Mozes z powodzeniem usunac wirusa StartPageing123.com manualnie lub tez automatycznie. Jezeli sie spieszysz zawsze mozesz usunac robaka z pomoa sprawdzonej aplikacji antyszpiegujacej. Jest to wyjatkowo praktyczne narzedzie ktore bedzie w stanie ci pomoc i usunac wiekszosc powaznych zagrozen. Mozesz takze przeprowadzic manualne usuwanie oprogramowania StartPageing123.com. Zapoznaj sie z instrukcja celem pelnego usuniecia tego typu oprogramowania. Mozesz, a takze powinienes minimalizowac ryzyko zawsze badajac opinie o oprogramowaniu ktore akurat chcesz pobrac. Moze ci to pomoc uniknac denerwujacych sytuacji i czasami moze pomoc ci w walce ze zlosliwymi aplikacjami.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa StartPageing123.com:

Usuń StartPageing123.com z rodziny systemu Windows

Jezeli zdecydujesz się na manualne usuwanie oprogramowania StartPageing123.com to proszę zapoznaj się ostrożnie z następującą instrukcja ponizej. Powinienes usunac robaka przegladarkowego i zwiazne z nim elementy twojej przegladarki, które zostały zainstalowane na twoim komputerze. Robak przegladarkowy moze wspolpracowac z przegladarkami Google Chrome, Mozilla Firefox, a takze z innymi, przeciez jest nieustannie rozwijany.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj StartPageing123.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj StartPageing123.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń StartPageing123.com ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń StartPageing123.com z systemu Mac OS X

Robaki przegladarkowe dosc rzadko atakuja komputery oparte o system Mac OS X. Jednakze jezeli StartPageing123.com przedostanie się do twojego komputera to proszę zapoznaj sie z instrukcja celem usuniecia go z twojego urzadzenia.

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimStartPageing123.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń StartPageing123.com z Internet Explorer (IE)

Zapoznaj się z instrukcją celem naprawy przeglądarki Internet Explorer

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj StartPageing123.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania StartPageing123.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa StartPageing123.com z Microsoft Edge

Jeżeli podejrzewasz ze na twoim urządzeniu pozostaly niechciane elementy to mozesz poszukac innych metod zwiazanych z czyszczeniem twojego rejestru. Moze ci to pomoc usunac StartPageing123.com.

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to StartPageing123.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń StartPageing123.com z Mozilla Firefox (FF)

Zaraz po ataku na twoj komputer powinienes czym predzej dokonac usuwania oprogramowania wraz ze wszystkimi reklamami generowanymi przez StartPageing123.com z przegladarki Mozilla Firefox a takze innych rozszerzen, ktore to mogly zostac zainstalowane bez twojego pozwolenia Nastepnie zresetuj ustawienia swojego komputera zgodnie z tym co pokazano ponizej.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz StartPageing123.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie StartPageing123.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń StartPageing123.com z Google Chrome

Usuwanie StartPageing123 URL to nie wszystko co musisz wiedziec aby pozbyc sie oprogramowania. Powinienes takze pozbyc sie denerwujacych rozszerzen z przegladarki Google Chrome a takze zresetowac swoje przegladarki zgodnie z tym co widac ponizej.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz StartPageing123.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie StartPageing123.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń StartPageing123.com z Safari

Upewnij sie ze robak przegladarkowy nie zdolal jeszcze zainfekowac twojej przegladarki Safari. Jezeli chcialbys zresetowac swoja przegladarke wykonaj co nastepuje:

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj StartPageing123.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez StartPageing123.com to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania StartPageing123.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-startpageing123-com-virus.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: StartPageing123.com virus