Skala niebezpieczeństwa:  
  (9/100)

Usuń wirusa LuckySearch123.com (Poradnik usuwania wirusa)

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Szczegóły dotyczące wirusa LuckySearch123.com 

Autorzy wirusa LuckySearch123.com prezentuja nowa strone wraz ze sprawdzona wyszukiwarka, ktora ich zdaniem jest generowac lepsze wyniki wyszukiwania. Ta azjatycka firma oferuje swiatowe uslugi i twierdzi ze wspolpracuje z wieloma firmami na calym swiecie. Problemem jest to ze firma specjalizuje sie w reklamach online, zwiekszaniu ruchu w sieci, a takze stara sie generowac zyski korzystajac z kampanii marketingowych, tak wiec ta strona jest tylko narzedziem aby osiagnac cel tej firmy. Wirus LuckySearch123.com nalezy do rodziny robakow przegladarkowych i pewnego dnia moze sie po prostu pojawic na twojej przegladarce. Jak tylko program dostanie sie do komputera jest w stanie zmienic ustawienia na komputerze, moze zmienic strone domowa, a takze domyslna wyszukiwarke. Uzytkownicy tej podejrzanej strony widza ja za kazdym razem kiedy otworza przegladarke lub tez otworza strone nowej karty. Pierwsza rzecz jaka moze przyjsc nam do glowy to przejscie do ustawien zaawansowych i zresetowanie ustawien, jednak nie jest to takie proste. Jezeli chcesz sie pozbyc tej cyber infekcji powinienes czym predzej przejsc do usuwania wirusa LuckySearch123.com z pomoca oprogramowania ReimageIntego czy tez innego narzedzia do usuwania zlosliwych aplikacji.

W swoich ustawieniach prywatnosci autorzy twierdza ze nie sa w stanie zbierac personalnych danych na temat uzytkownikow, jednakze moga zbierac dane niepersonalne ktore ich zdaniem sluza tylko do polepszania jakosci swiadczonych uslug. Prawdopodobnie monitoruja oni strony odwiedzane przez uzytkownika aby wyswietlac reklamy dopasowane do jego zainteresowan. Poprzez wyswietlanie sponsorowanych linkow do stron, LuckySearch123.com stara sie przekonac uzytkownika do klikniecia w nie, dzieki temu zostaje generowany ruch na stronie na rozne strony co jest niezbedne przy generowaniu statystyk Google. Jest to wysoko zyskowna dzialalnosc, jednakze uzytkownicy juz nie sa tak zadowoleni. Niektore sponsorowane linki moga prowadzic na niebezpieczne witryny. Przekierowania LuckySearch123.com sa tak duze ze warto o nich rozmawiac chociazby poto zeby ostrzec uzytkownikow ktorzy jeszcze nie padli jego ofiara. Oprogramowanie nie tylko modyfikuje wyniki wyszukiwania ale takze generuje roznego rodzaju banery, relamy pop-up i moze generowa niespodziewane przekierowania. Kiedy juz klikniesz na denerwujace tresci czy tez przez przypadek klikniesz na obca strone to pamietaj o tym ze jest to zwykle oszustwo. Jezeli juz padles ofiara tego oprogramowania powinienes przystapic do natychmiastowego usuniecia oprogramowania LuckySearch123.com

LuckySearch123.com virus is annoying browser hijacker that offers to use bogus search engine

W jaki sposób mogę uniknąć tego typu robaka przeglądarkowego?

Doslownie wszyscy uzytkownicy komputerow moga pozwolic na wtargniecie zlosliwych aplikacji do ich komputera. Warto pamietac o tym ze taki wirus nie moze samodzielnie sam siebie zainstalowac, potrzebuje do tego zgody wlasciciela komputera. Dajesz mu te mozliwosc w momencie kiedy instalujesz apliakcje. Zlosliwe dodatki dosc czesto podczepiaja sie pod oprogramowanie freeware czy tez shareware ktore ukrywa sie w opcji instalacji standardowej czy tez rekomendowanej. Mowiac ogolnie jezeli chcesz uniknac spotkania z wirusem LuckySearch123.com to nie powinienes instalacji aplikacji ”jak leci”. Zamiast ustawien rekomendowanych lepiej bedzie skorzystac z opcji instalacji uzytkownika czy tez instalacji zaawansowanej, dodatkowo powinienes przejrzec wszystkie kroki instalacji i zainstalowac tylko te aplikacje ktore sa ci naprawde niezbedne. Wystrzegaj sie takze zmian swojej strony domowej – taka formula dosc czesto jest widoczna w formule instalacji. Powinienes odznaczyc wszelkie niechciane ustawienia. jezeli program instalacyjny nie pozwala ci na rezygnacje z dodatkowego oprogramowania powinienes zamknac instalator gdyz ustawienia przez niego proponowane sa nie do zaakceptowania.

Usuwanie oprogramowania LuckySearch123.com

Korzystajac z tej podejrzanej wyszukiwarki nie jest przez nas do konca polecane, ze wzgledu na to ze jej dzialanie na twoim komputerze otwiera drzwi wiekszej ilosci zlosliwych aplikacji do zainfekowania twojego komputera. Jezeli chcesz unikac podejrzanych infekcji na twoim komputerze to powinienes usunac wirusa LuckySearch123.com ze swojego systemu. Mozesz to zrobic dwojako: manualnie a takze automatycznie. Polecamy te druga metode ze wzgledu na to ze aplikacje sa w stanie wykryc i usunac znaczne poklady wirusow co moze byc trudne w przypadku manualnej deinstalacji. Jednakze jezeli czujesz sie na silach to zapoznaj sie z manualnym poradnikiem usuwania oprogramowania LuckySearch123.com ponizej tego artykulu. Jak tylko wirus zostanie usuniety nie zapomnij naprawic swoich przegladarek celem usuniecia wszelkich podejrzanych rozszerzen i zresetowania ich ustawien.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa LuckySearch123.com:

Usuń LuckySearch123.com z rodziny systemu Windows

Manualny sposob usuwania oprogramowania LuckySearch123.com wymaga wiele cierpliwosci i uwagi. Powinienes znalezc program ktory zainfekowal twoja przegladarke a nastpenie go usunac. Upewnij sie ze nie pozostawiles zadnych zbednych dodatkow i nie zapomnij zresetowac wszystkich swoich przegladarek.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj LuckySearch123.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj LuckySearch123.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń LuckySearch123.com ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń LuckySearch123.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimLuckySearch123.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń LuckySearch123.com z Internet Explorer (IE)

Wirus mogl zainstalowac dodatkowe rozszerzenia bez twojej wiedzy. Zapoznaj sie z instrukcja i sprawdz liste dodatkow. Czy widzisz cos podejrzanego? Jezeli tak to usun to zgodnie z poradami ponizej.

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj LuckySearch123.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania LuckySearch123.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa LuckySearch123.com z Microsoft Edge

Postepuj zgodnie z instrukcja i oczysc Microsoft Edge ze zbednych rozszerzen. Robaki przegladarkowe sa w stanie instalowac roznego rodzaju pluginy ktore moga generowac problemy i inicjowac wiecej problemow.

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to LuckySearch123.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń LuckySearch123.com z Mozilla Firefox (FF)

Zobacz na ostatnio instalowane rozszerzenia w przegladarce Mozilla Firefox. Moze byc tam kilka podejrzanych wpisow ktore moga dostarczac reklamy, szpiegowac cie i twoja aktywnosc w sieci a takze generowac inne problemy. Tak wiec lepiej pozbyc sie tych zlosliwych elementow.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz LuckySearch123.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie LuckySearch123.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń LuckySearch123.com z Google Chrome

LuckySearch123.com jest rodzajem robaka przegladarkowego, ktory moze zainfekowac twoja przegladarke Google Chrome i instalowac roznego rodzaju rozszerzenia, pluginy oraz toolbary. Tak wiec powinienes sprawdzic liste ostatnio zainstalowanych apliukacji i odinstalowac podejrzane i niechciane aplikacje.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz LuckySearch123.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie LuckySearch123.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń LuckySearch123.com z Safari

Zapoznaj sie z instrukcja i poszukaj rozszerzen ktore moga byc zwiazane z denerwujacym robakiem przegladarkowym. Jak tylko znajdziesz takie dodatki to czym predzej odinstaluj je ze swojej przegladarki Safari.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj LuckySearch123.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez LuckySearch123.com to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania LuckySearch123.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-luckysearch123-com-virus.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: LuckySearch123.com virus