Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń wirusa Search.hmyquickconverter.com (Poradnik usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Alice Woods - -   HMyQuickConverter | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

HMyQuickConverter jest porywaczem przeglądarek powodującym niechciane zmiany w systeme

Prezentacja porywacza Search.hmyquickconverter.com

HMyQuickConverter jest porywaczem przeglądarki rozpowszechniającym się jako fałszywa wyszukiwarka z pomocą bundlingu i podobnych technik. Został stworzony przez Polarity Technologies, Ltd – firmę już znaną z powodu jej porywaczy przeglądarek. Jak tylko Search HMyQuickConverter zmieni adres strony domowej, zauważysz go za każdym razem, gdy rozpoczniesz nową sesję. Zgodnie z najnowszymi raportami, porywacz atakuje głównie użytkowników w Indiach i Indonezji.

Wyszukiwarka ta jest promowana jako prawdziwy dodatek do przeglądarki – jeśli HMyQuickConverter pojawia się na twoim Windowsie czy Macu, oznacza to infekcję komputera. W takim wypadku zalecamy natychmiast usunąć wirusa HMyquickconverter.com. Zachęcamy do skorzystania z instrukcji znajdującej się na dole artykułu.

Wspomniany porywacz przeglądarki jest aplikacją potencjalnie niepożądaną. Jej celem jest przekierowywanie na hxxp://Search.hmyquickconverter.com/ i zmuszenie użytkownika do regularnego korzystania z witryny. Pamiętaj, że opisane narzędzie nie jest zupełnie rzetelne – jego głównym celem jest dostarczanie reklam.

Jeśli więc potrzebujesz rzetelnych informacji w wyszukiwarca, powinieneć pozbyć się wirusa hmyquickconverter.com – dostarcza on głównie wyników wyszukiwania SaferBrowser Yahoo.

Dodatkowe niebezpieczeństwa powiązane z podejrzaną wyszukiwarką

Hmyquickconverter może integrować w swoje wyniki wyszukiwania zewnętrzne linki z zamiarem przekierowania na zewnętrzne strony. Nie ma niestety gwarancji, że te strony są bezpieczne. Możesz natrafić na witryny namawiające do instalacji podejrzanych programów, aktualizacji lub proponujące udział w fałszywych ankietach. Powinieneś natychmiast wyjść z takich stron.

Inna kwestia nas niepokojąca jest powiązana z prywatnością. Po rozpoczęciu korzystania z komputer zainfekowanego porywaczem przeglądarki, ryzykujesz ujawnieniem informacji na temat przeglądania sieci przez Ciebie twórcom wirusa. Zazwyczaj, HMyQuickConverter kolekcjonuje wyniki wyszukiwania, listę odwiedzonych stron, adres IP i inne informacje powiązane z przeglądaniem sieci.

Wirus Search.hmyquickconverter.comNasz badasz przedstawia "wyniki wyszukiwania SaferBrowser Yahoo" dostarczone przez stronę Search.hmyquickconverter.com. Nie powinieneś korzystać z tego narzędzia - jest ono uznawana za bardzo niezaufane.

Ujawnianie takich danych niezaufanym firmom nie jest dobrym pomysłem. niektóre dane – na przykład wyszukiwane hasła – mogą zawierać informacje identyfikujące użytkownika.

Dane te wędrują do serwerów Polarity Technologies. Nie wiesz jednak, jak mocno firma chroni tych danych. Do tego dodajmy fakt, że takie informacje są niezwykle cenne dla tych osób, które chcą ich użyć w niecnym celu.

Sugerujemy zastanowić się, czy warto zaufać firmie produkującej masowo porywacza przeglądarek. To oczywiste, że firma dąży w przychód typu pay-per-click, przez co tworzy coraz więcej i więcej zwodniczych aplikacji. Z tego powodu myślimy, że powinieneś bez wahania usunąć Search.hmyquickconverter.com. Możesz użyć w tym celu programu typu ReimageIntego.

Dystrybucja śmieciowego oprogramowania wyładowanego reklamami

Programy, których jedynym celem jest wyświetlanie reklam rozpowszechniają się z pomocą bundlingu oprogramowania. Technika ta pozwala na dystrybucję kilka programów razem sprawiając, że wyglądają jak jedna aplikacja. Z tego powodu musisz zachować ostrożność przy wyborze ustawień instalacyjnych za każdym razem, gdy pobierasz nowy program z sieci.

W najlepszym wypadku powinieneś wybrać ustawienie Zaawansowane bądź Własne w instalatorze. W taki sposób zobaczysz listę sugerowanych aplikacji i otrzymasz szansę na odznaczenie tych niechcianych. Nasz zespół sugeruje odznaczyć je wszystkie. W większości przypadków programy zainstalowane taką metodą okazują się bezużyteczne lub irytujące.

Usuń szybko hmyquickconverter

Jeśli twój komputer padł ofiarą HMyQuickConverter, nie wahaj się i usuń go natychmiast. Aby pozbyć się wirusa Search.hmyquickconverter.com z Maca i innych systemów operacyjnych, powinieneś mieć odpowiedni program anty-spyware. Możesz też próbować go usunąć ręcznie, z pomocą uwagi i cierpliwości.

To, jak usuniesz ten niechciany program, zależy od Ciebie. Pamiętaj tylko by zachować ostrożność podczas usuwania. Sugerujemy zapoznanie się z instrukcjami usuwania Search.hmyquickconverter.com przed samodzielnym rozpoczęciem tego procesu.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Search.hmyquickconverter.com:

Usuń Search.hmyquickconverter.com z rodziny systemu Windows

By pozbyć się tego porywacza przeglądarki, wyeliminuj wszystkie programy od Polarity Technologies, Ltd. z komputera. W tym celu możesz skorzystać z następujących kroków:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Search.hmyquickconverter.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Search.hmyquickconverter.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Search.hmyquickconverter.com z systemu Mac OS X

Żeby usunąć http://search.hmyquickconverter.com/ z Maca, powinieneś rozpocząć od usunięcia aplikacji należących do Polarity Technologies.  Ten poradnik Ci w tym pomoże:

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSearch.hmyquickconverter.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Search.hmyquickconverter.com z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Search.hmyquickconverter.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Search.hmyquickconverter.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Search.hmyquickconverter.com z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Search.hmyquickconverter.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Search.hmyquickconverter.com z Mozilla Firefox (FF)

Oczyść Firefoksa z pomocą tego poradnika.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Search.hmyquickconverter.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Search.hmyquickconverter.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Search.hmyquickconverter.com z Google Chrome

W wypadku Chrome'a, powinieneś znaleźć rozszerzenie HMyQuickConverter kontrolujące ustawienia przeglądarki.

UWAGA. NIE WYŁĄCZAJ go. Usuń je całkowicie z pomocą tych instrukcji:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Search.hmyquickconverter.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Search.hmyquickconverter.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Search.hmyquickconverter.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Search.hmyquickconverter.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Search.hmyquickconverter.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Search.hmyquickconverter.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach