Skala niebezpieczeństwa:  
  (9/100)

Usuń My Quick Converter virus (Poradnik) - Chrome, Firefox, IE, Edge

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

My Quick Converter: rozszerzenie, które może sprawić wiele problemów w Windowsie i Macu

Przedstawienie My Quick Converter

My Quick Converter od Polarity Technologies jest potencjalnie niepożądaną aplikację rozpowszechniającą się w bundlach oprogramowania i zdolną do przechwytywania popularnych przeglądarek, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer czy Safari.

Aplikacja jest rozprowadzana w formie rozszerzenia przeglądarki oferującego konwersję rozmaitych dokumentów na stronie startowej przeglądarki. Jeśli jednak zastanawiasz się, czy strona myquickconverter.com jest bezpieczna; odpowiedź brzmi „nie”. Program jest porywaczem przeglądarki i po ataku jest w stanie:

 • ustawić stronę search.myquickconverter.com lub search.hmyquickconverter.com jako domyślna wyszukiwarka, adres strony domowej oraz nowej karty;
 • przekierowywać na promowane witryny;
 • wyświetlać przesadną liczbę reklam;
 • zbierać informacje związane z przeglądaniem sieci przez użytkowników;
 • blokować próby usunięcia My Quick Convertera przez użytkownika.

Rzeczony wirus My Quick Converter zmienia stronę startową przeglądarki na bazującą na Yahoo wyszukiwarkę oferującą szybki dostęp do popularnych stron bądź usługi konwersji plików. Korzystanie z nowej wyszukiwarki nie jest jednak zlecane z powodu podejrzanych przekierowań.

Eksperci ostrzegają o potencjalnie niebezpiecznym problemie przekierowań My Quick Converter, dzięki któremu atakujący zmusza użytkowników do oglądania nieznanych bądź niezabezpieczonych stron po kliknięciu na wynik wyszukiwania. Z tego powodu nawet, jeśli zostałeć przekierowany na wyszukiwarkę Yahoo, nie możesz być pewien bezpieczeństwa klikniętego linku.

Z tego powodu powinieneś usunąć My Quick Convertera tak szybko, jak tylko zauważysz aplikację w przeglądarce. Najszybszym sposobem na pozbycie się porywacza jest skan systemu z pomocą ReimageIntego lub innego anty-malware'a. Jeśli opcja ta nie zadowala Twoich potrzeb, sprawdź poradnik znajdujący się na końcu artykułu

Użytkownicy alarmują: Usunięcie My Quick Converter z Maca jest niemal niemożliwe

W momencie odkrycia, My Quick Converter głównie atakował użytkowników systemu Windows OS. Otrzymaliśmy jednak wiele zgłoszeń od użytkowników Maca, którzy mierzą się z tym samym porywaczem przeglądarki na ich komputerach. Zgłaszają oni, że rozszerzenie to jest niemal niemożliwe do usunięcia.

Jeśli jesteś jedną z osób zastanawiających się, „jak pozbyć się Quick Convertera?”, możemy Ci pomóc:

 1. Sprawdź listę zainstalowanych aplikacji i przenieś do Kosza wszystkie podejrzane programy, które mogą być powiązane z tym porywaczem.
 2. Sprawdź WSZYSTKIE przeglądarki zainstalowane w komputerze. Nie ma znaczenia, czy np. korzystasz tylko z Chrome'a – niektóre komponenty porywacza mogą być zainstalowane w innych przeglądarkach. Przez to mogą one reinstalować porywacza na przeglądarce Chrome.
 3. Zresetuj każdą z przeglądarek.

Poza tym, na końcu artykułu znajdziesz ilustrowany poradnik na ten temat.

Przykład wirusa My Quick ConverterWirus My Quick Converter atakuje najpopularniejsze przeglądarki internetowe na systemach operacyjnych Windows i Mac.


Odmiany My Quick Convertera

Wirus Search.myquickconverter.com. Ta fałszywa wyszukiwarka może zostać ustawiona jako domyślna po instalacji (celowej lub przypadkowej) MyQuickConvertera. Wiarygodny wygląd teog narzędzia może przekonać wielu użytkownikóe, że można go bezpiecznie używać. Jednakże, nie jest to prawda.

Ten porywacz przeglądarki może wniknąć do systemu niezauważony, zmienić ustawienia przeglądarki, wyświetlać zawartość sponsorowaną oraz przekierowywać na podejrzane witryny. Głównym celem tego narzędzia jest generacja przychodu dla jego twórców poprzez reklamy online. Jednakże, zawartość wyświetlana przez porywacza może być niebezpieczna. Z tego powodu przydatne będzie usunięcie Search.myquickconverter.com.

Wirus Search.hmyquickconverter.com. Porywacz ten najczęściej jest rozpowszechniany w bundlach oprogramowania. Po dostaniu się do systemu, zachowuje się tak, jak poprzednia odmiana aplikacji Narzędzie to jest jednak blisko powiązane z SaferBrowser – inną podejrzaną wyszukiwarką.

Search.hmyquickconverter.com może także wyświetlać zwiększoną liczbę reklam oraz przekierowywać na powiązane z porywaczem strony generujące mu przychód z kliknięć. Sam problem przekierowań wciąż istnieje – użytkownicy mogą zostać zmuszeni do odwiedzania stron zainfekowanych, phishingowych bądź oszustw. Z tego powodu konieczna jest eliminacja porywacza.

Bundling jako kura znosząca złote jaja twórcom

Wspomnieliśmy już, że ten dodatek do przeglądarki rozpowszechnia się w formie bundli oprogramowania jako dodatkowy komponent. Z tego powodu, jeśli zobaczyłeś zmienioną stronę bądź innego dostawcę wyników wyszukiwania, mogło się to wydarzyć z powodu nieuważnej instalacji freeware'ów.

Najprostszym sposobem na atak My Quick Convertera jest instalacja programów freeware bądź shareware z pomocą ustawień Szybkich/Standardowych. Opcja ta nie ujawnia informacji na temat dodatkowych komponentów dołączonych do instalatora. Aby uniknąć instalacji niepożądanych aplikacji w przyszłości, eksperci z No Virus sugerują następujące wskazówki:

 • Czytaj Warunki Użytkowania, Politykę Prywatności i inne oficjalne dokumenty przed instalacją programu. Jeśli jakieś fragmenty wyglądają podejrzanie, nie instaluj aplikacji i chroń komputer przed dalszymi uszkodzeniami.
 • Skorzystaj z instalacji Zaawansowanej/Własnej, aby „odpakować” program. Ustawienia Szybkie/Standardowe nie posiadają tej opcji i instalują domyślnie wszystkie komponenty.
 • Jeśli widzisz listę domyślnie zaznaczonych pól lub zgód na ustawienie nieznanych wyszukiwarek jako domyślne, odznacz je.

Instrukcja pozbywania się My Quick Convertera

Aby usunąć My Quick Convertera ręcznie, musisz przebadać system i odinstalować wszelkie aplikacje i pliki powiązane z porywaczem. Musisz też sprawdzić każdą z przeglądarek, odinstalować podejrzane dodatki oraz zresetować przeglądarki.

Poniżej znajdziesz szczegółową i ilustrowaną instrukcję na temat deinstalacji My Quick Convertera na Macu i Windowsie. Trzymaj się jej ostrożnie i z uwagą – w przeciwnym wypadku możesz się spodziewać kolejnego ataku.

Dodatkowo, możesz przyspieszyć proces z pomocą zaufanego anty-spyware'a. Wszystko, co musisz zrobić, to wybór odpowiedniego narzędzia, instalacja tegoż z pomocą ustawień Zaawansowanych, aktualizacja oraz pełny skan systemu.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania My Quick Converter virus:

Usuń My Quick Converter virus z rodziny systemu Windows

Poszukaj podejrzanych programów, które mogą być powiązane z MyQuickConverter oraz usuń je tak, jak pokazano poniżej:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj My Quick Converter virus oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj My Quick Converter virus lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń My Quick Converter virus ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń My Quick Converter virus z systemu Mac OS X

Użytkownicy Maców zgłaszają, że porywacz ten jest ciężki w usunięciu. Z tego powodu, jeśli chcesz go usunąć ręcznie, skorzystaj z tego poradnika:

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimMy Quick Converter virus czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń My Quick Converter virus z Internet Explorer (IE)

Zastosuj się do tego poradnika, by zresetować Internet Explorera po ataku:

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj My Quick Converter virus oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania My Quick Converter virus. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń My Quick Converter virus z Microsoft Edge

Instrukcje te pomogą Ci pozbyć się niepożądanych aplikacji z Microsoft Edge:

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to My Quick Converter virus powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń My Quick Converter virus z Mozilla Firefox (FF)

Jeżeli Firefox padł ofiarą ataku, poszukaj podejrzanych rozszerzeń i usuń je. Aby całkowicie usunąć My Quick Convertera, musisz także zresetować przeglądarkę.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz My Quick Converter virus oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie My Quick Converter virus. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń My Quick Converter virus z Google Chrome

Skorzystaj z tej instrukcji, by usunąć komponenty porywacza z Google Chrome:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz My Quick Converter virus oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie My Quick Converter virus. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń My Quick Converter virus z Safari

Rozszerzenie MyQuickConverter może nie być jedynym podejrzanym dodatkiem zainstalowanym w Safari. Poszukaj innych rozszerzeń i usuń je. Dodatkowo, zresetuj przeglądarkę.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj My Quick Converter virus i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez My Quick Converter virus to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania My Quick Converter virus. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-my-quick-converter-virus.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: My Quick Converter virus