Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń wirusa Myluckystarting.com (Darmowe instrukcje)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Wyszukiwarka Myluckystarting.com może nie dorównywać twoim wymaganiom

Wirus Myluckystarting.com jest nazwa nowego robaka przeglądarkowego obecnego na rynku. Został on zakwalifikowany do kategorii robaków przeglądarkowych związnych z oprogramowaniem MyLuky . Istnieje wiele bardzo podobnych w działaniu aplikacji do wyszukiwania informacji: Mylucky123.com, MyLuckySearching.com, a takze najnowsze dzieło – MyLuckySurfing.com. Wszystkie opierają swoje działanie na identycznej stronie domowej lekko różniącej się adresem URL. Niestety wszystkie z nich zostały przez nas oznaczone jako potencjalnie niechciane programy. Mówiąc innymi słowy mają tendencję do generowania reklam . Istnieje takze ryzyko przekierowan na roznorakie strony wbrew twojej woli. Oprogramowanie MyLuckyStarting nie jest tutaj niestety wyjątkiem. Mimo tego ze nie bombarduje cie denerwujacymi reklamami ze swojej głównej strony to wyglada na to ze to zrobi kiedy bedziesz przegladac strony online. Wiecej informacji dotyczacych wad i zalet tego oprogramowania znajdziesz ponizej. Dodatkowo znajdziesz tam takze poradnik dotyczacego usuwania oprogramowania Myluckystarting.com z twojego urządzzenia. Duzo szybciej skorzystac z mozliwosci pomocy ze strony oprogramowania ReimageIntego lub tez Malwarebytes

Obraz wyświetlający wirusa myluckystarting.com

My Lucky Starting stara się zyskać twoją uwagę kilkoma właściwościami. Po ierwsze, jego strona nie jest przepełniona różnego rodzaju linkami czy też reklamami do innych stron. Po rugie, wykorzystuje Google jako główną bazę. Po trzecie, jego polityka prywatnosci moze byc pozytywnie przyjeta przez uzytkownikow. Autorzy oprogramowania wspominaja ze zbieraja dane o uzytkownikach, jednakze nie dziela sie nimi z innymi podmiotami . Z drugiej strony, twierdza ze moga wykorzystywac tego typu informaje celem wysylania ci wiadomosci z najnowszymi artykulami . Tego typu funkcje nie przejdą, doswiadczeni uzytkownicy pewnie zrozumieja ze jest to po prostu wyszukana forma wirusa. Spersonalizowane wiaodmosci email maja na celu wzruszyc dyskusje na temat ich oprogramowania . Kolejna negatywna rzecza jezeli chodzi o ten program moze byc to ze ma tendencje do przekierowywania uzytkownikow na strony takie jak Myluckystarting.com. Mozesz byc prowadzony takze na sponsorowane domeny. Niektóre z nich sa dosc slabo chronione prze atakmi. Fakt ten pozwala na wielkie manipulacje po stronie koncernow. Powinienes czym predzej zaczerpnac wiedzy na temat usuwania oprogramowania Myluckystarting.com

Rozpowszechnianie potencjalnie niechcianego oprogramowania w cyber przestrzeni

Kilka identycznych wręcz witryn nieustannie promuje tego typu wyszukiwarki celem zwiekszenia popularnosci strony co z kolei ma zapewnic zwiekszenie ruchu na stronie. Dodatkowo w sekcji ”O nas” autorzy oprogramowania wspominaja ze My Lucky Starting jest rozpowszechniany razem z oprogramowaniem darmowym. Tego typu technika jest powszechnie nazywana ”bundling”. Najczesiej przenikanie zlosliwego oprogramowania takiego jak Myluckystarting.com nie odbywa sie w taki sam sposob jak atak zwyklego wirusa. Esensja tej techniki jest przenikanie dodatkow podczas instalacji darmowego oprogramowania, którego potrzebujesz. Jezeli zdarzylo ci sie pobrac tego typu narzedize do odtwarzania plikow audio, zdjec czy tez plikow wideo to pewnie przez przypadek zainstalowales takze niechciane dodatki. Nastepnym razem kiedy bedziesz instalowac nowy program upewnij sie prosze ze korzystac z ustawien zaawansowanych lub tez ustawien uzytkownika. Powoli przejdz przez wszystkie ustawienia i odczep niechciane zalaczniki.

Obraz wirusa Myluckystarting.comNawet tuż przed usunięciem oprogramowanie Myluckystarting.com prosi o twoje wsparcie

Usuwanie oprogramowania Myluckystarting.com

Istnieją dwie metody w jakie możesz skutecznie poradzić sobie z usuwaniem wirusa Myluckystarting.com. Mozesz po prostu przejsc przez procedure usuwania zlosliwego oprogramowania. Z pewnoscia pomoze ci to uniknac powazniejszych zagrozen. Alternatywnie mozesz calkowicie usunac oprogramowanie Myluckystarting.com z pomoca manualnej instrukcji ponizej. Uwaga i precyzja sa wymagane jezeli chcesz miec calkowita pewnosc ze robak przegladarkowy zostal usuniety z twojego komputera. Dodatkowo powinienes przejrzec przegladarke w poszukiwaniu niehcianych dodatkow. Jezeli jakiekolwiek znajdziesz takze nie powinienes miec oporow przed ich usunieciem.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Myluckystarting.com:

Usuń Myluckystarting.com z rodziny systemu Windows

Tego typu robak przegladarkowy zainfekował wszystkie przegladarki, nawet Safari oraz MS Edge, uwazaj na bezpieczenstwo swojego komputera.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Myluckystarting.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Myluckystarting.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Myluckystarting.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimMyluckystarting.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Myluckystarting.com z Internet Explorer (IE)

Sprawdz przegladarke Internet Eplorer. Usun dodatki takie jak myluckystarting.com ze swojego komputera (głównie chodzi nam o bezpieczenstwo przeglądarki). Dodatkowo mozesz zresetować swoją przeglądarkę celem usunięcia skryptów i obiektów zainstalowanych przez tego robaka.

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Myluckystarting.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Myluckystarting.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Myluckystarting.com z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Myluckystarting.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Myluckystarting.com z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Myluckystarting.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Myluckystarting.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Myluckystarting.com z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Myluckystarting.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Myluckystarting.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Myluckystarting.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Myluckystarting.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Myluckystarting.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Myluckystarting.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach