Usuń Systheal Optimizer

Instrukcja usuwania Systheal Optimizer

Czym jest Systheal Optimizer?

Czym jest Systheal Optimizer?

Systheal Optimizer jest kolejną aplikacją, która obiecuje pomaganie ludziom przyśpieszyć ich komputery. Niestety po kilku testach wewnętrznych sądzimy że z pewnością nie powinieneś płacić za jego płatną wersję. Wygląda na to że program zachowuje się jak typowy straszak, który zaczyna ostrzegac ludzi o różnorodnych problemach w systemie tak szybko jak tylko dostanie się do komputera. Po pobraniu tego oprogramowania program twierdzi że będzie w stanie zwiększyć prędkość komputera. Oczywiście aby uzyskac taka mozliwosc dokonania tego powinienes zakupic platna licencje. Niestety najwazniejsza rzecza o ktorej zapominaja ludzie ktorzy juz pobrali Systheal Optimizer jest to program usuwa tylko małą część zbędnych wpisów w rejestrze i innych problemów. Jeżeli je usuniesz to twój komputer nie przyspieszy takze nie ma zadnego powodu dla którego powinienes zakupic Systheal Optimizer. Przy okazji mozesz zauwazyc reklamy pojawiajace sie doslownie znikad poniewaz program dosc aktywnie rozpowszechnia sie korzystajac z oprogramowania freeware jak i shareware. W tym wypadku powinienes usunac Systheal Optimizer ze swojego systemu poniewaz nigdy nie wiesz jakiego rodzaju zmiany w systemie moze wywolac ten program.

W jaki sposób Systheal Optimizer może przeniknąć do mojego komputera?

Systheal Optimizer jest promowany na różnego rodzaju stronach do pobierania plików oraz na swojej oficjalnej stronie systheal.com która przedstawia go jako wartościowe narzędzie dla tych którzy chcą przyśpieszyć swój komputer. Oczywiscie, jak juz powiedzielismy powinienes zastanowic sie 2 razy zanim zainstalujesz w swoim systemie Systheal Optimizer. Nie ma znaczenia to ze program wyglada nieszkodliwe, jego wersja trial nie posiada mozliwosci odinstalowania, tak wiec mozesz doswiadczac powaznych problemow podczas proby usuwania tego oprogramowania. Niestety wyglada na to ze Systheal Optimizer oraz jego aytorzy rozpoczeli korzystanie z innej metody rozpowszechnianai tego oprogramowania. Jest to bundling i dlatego aplikacja coraz czesciej wiaze sie z oprogramowaniem freeware jak i shareware. Jezeli chcesz unikac przenikania tego typu aplikacji czy tez podobnego oprogramowania badz uwazny poniewaz wiele darmowych aplikacji ma w sobie tego typu dodatki. Powinienes byc wyjatkowo ostrozny podczas instalowania takich aplikacji jak manadzery sciagania plikow, kreatory plikow PDF i tym podobne programy. Jezeli Systheal Optimizer dostanie sie do twojego komputera niezauwazony mozesz zaczac otrzymywac bardzo wiele reklam i komunikatow. Prosze je zignorowac poniewaz mozesz sie narazic na utrate pieniedzy. Jezeli sadzisz ze twoj komputer jest wolniejszy niz kiedykolwiek powinienes poszukac innych sprawdzonych aplikacji.

W jaki sposób usunąć Systheal Optimizer?

Aby skutecznie i jednoznacznie usunąć Systheal Optimizer ze swojego komputera masz 2 opcje. Mozesz odinstalować ten program z systemu podobnie jak inne aplikacje juz tez usunac go z pomoca polecanych przez nas programów. Jezeli chcesz uniknac pozostawienia podejrzanych plikow w systemie czy tez pozostalosci Systheal Optimizer powinienes korzystac z automatycznego usuwania plikow. W tym celu polecamy skorzystanie z FortectIntego SpyHunter 5Combo Cleaner lub też Malwarebytes.

Aby manualnie usunąć Systheal Optimizer skorzystaj z następujących kroków:

  • Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy i rozszerzenia (jeżeli korzystasz z oprogramowania Windows XP przejdź do menu dodaj/usuń programy)
  • Tutaj poszukaj Systheal Optimizer.
  • Odinstlauj program i poszukaj innych podejrzanych programów
  • Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Windows 8 przejdź prawym przyciskiem myszy w lewy dolny róg ekranu. Kliknij na niego, w menu które sie pokaze wybierz Panel Sterowania a nastepnie „Odinstaluj program”

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach