Usuń Skeleton-Key

Instrukcja usuwania Skeleton-Key

Czym jest Skeleton-Key?

Czym jest Skeleton-Key?

Skeleton-Key (dostępny także jako Skeleton Key) jest niebezpiecznym cyberzagrożeniem, które należy do grupy trojanów lub też keyloggerów. Jeżeli tego typu wirus zapragnie przeniknac do twojego komputera to najwazniejsza rzecza o ktorej powinienes pamietac jest to ze chce on zniszczyc twoja prywatnosc i zdobyc hasla do twoich kont. Uwazaj poniewaz jego obecnosc na twoim komputerze moze prowadzic do utraty prywatnych danych takich jak dane bankowe, loginy, hasla i tak dalej. Podobnie jak inne trojanny, wirus Skeleton Key moze przesiadywac w pamieci twojego komputera tak wiec mozesz nie miec pojecia jaki program cie obserwuje. Musimy dodac ze jest on relawytniw stary. Mimo tego hakerzy ciagle na nim polegaja jezeli chodzi o wykradanie hasel i ludzkiej prywatnosci. Aby pozostac bezpiecznym powinienes zawsze podwojnie sprawdzac zawartosc plikow programem antywirusowym i upewniac sie ze korzystasz z zaaktualizowanej wersji oprogramowania antyszpiegujacego. Jezeli nie masz takiego programu to wysoce polecamy ci skorzystanie z aplikacji FortectIntego lub tez innego znanego oprogramowania antywirusowego. Z pewnoscia pomoze ci to wykryc duzo wirusow a takze zobaczyc jakie wirusy ukrywaja sie w twoim systemie. Prosze usunac oprogramowanie Skeleton Key tak szybko jak to tylko mozliwe. W przeciwnym razie twoj komputer moze zostac zainfekowany za pomoca aplikacji malware lub tez innej cyber infekcji.

W jaki sposób Skeleton Key może przeniknąć do mojego komputera?

Jestes zainteresowany w jaki sposob Skeleton Key i inne trojany infekuja komputery? Odpowiedz jest całkiem prosta. Podobnie jak inne trojany tego typu zagrozenie wyszukuje slabe punkty twojego komputera i przenika do twojego komputera bardzo po cichu. Jeżeli twoj komputer nie jest chroniony i ma wiele luk w zabezpieczeniach to moze dosc latwo przejac kontrole. W tym wypadku nalezy przeprowadzic pelny skan systemu programem antywirusowym i usunac podejrzane pliki pozostawione przez trojana Skeleton Key. W przeciwnym razie to zagrozenie moze sie samo zaaktualizowac i rozpoczac zlosliwa aktywnosc. Jak juz zdarzylo sie nam wspomniec, najwazniejsze zarzuty wobec tego programu to sledzenie swoich ofiar, zapisywanie informacji dotyczacych wprowadzanych przez nich danych. Jezeli chcesz sie chronic przed tym programem i nie pozwolic na wyciek danych to postaraj sie unikac nielegalnych witryn, które moga byc przepelnione zabroniona zawartoscia. Dodatkowo upewnij sie ze trzymasz sie z daleka od reklam typu pop-up które oferuja aktualizacje oprogramowanie Adobe Flash Player, FLV Player i innych. Na koncu usun podejrzane maile które sugeruja otwarcie podejrzanych zalacznikow a takze klikanie w podejrzane linki poniewaz mozesz przez to sprawdzic na swoj komputer wirusa Skeleton Key.

How to remove Skeleton Key virus?

Jezeli masz chociazby najmniejszy cien podejrzen ze jakies zagrozenie ukrywa sie na twoim komputerze powinienes przeprowazic pelny skan swojego systemu za pomoca FortectIntego i sprawdzic swoj komputer. W przeciwnym wypadku to zagrozenie moze zagrozic twojej prywatnosci poprzez wykradanie twoich prywatnych danych. Mozesz dodatkowo skorzystac z pomocy SpyHunter 5Combo Cleaner oraz Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach