Usuń wirusa Pony

Instrukcja usuwania wirusa Pony

Czym jest Wirus Pony?

’Pony’ stanowi niebezpieczne zagrożenie typu botnet, która jest nieustannie rozwijana poprzez grupę cyber przestępców, którzy są zdolni do wykradania pieiędzy w cyfrowej walucie a także wykradania prywatnych informacji użytkowników. Bitcoiny, Zerocoiny, Litecoiny, Namecoiny, Peercoiny oraz Dogecoiny są szczególnie narażone na kradzież. Te cyfrowe waluty są bardzo często składowane na komputerach użytkowników dlatego tak chętnie są wykradane od swoich właścicieli z ich cyfrowych portfeli lub też ze specyficznych magazynów czy też serwisów ochronnych. Wirus 'Pony’ jest nastawiony na wykradanie tych portfeli, daje on szerokie możliwości do wykradania ich swoim autorom. Może być także używany do przejmowania kart kredytowych, wrażliwych danych takich jak loginy, hasła i inne tego typu informacje z portali takich jak Google, Twitter czy też Facebook a także Youtube. Udało się nam także ustalić, że ten botnet pomaga cyberprzestępcom dostać się do około 85 portfeli jednocześnie i spowodować straty rzędu 200$ na pojedynczym koncie.

W jaki sposób botnet Pony może przedostać się do mojego komputera?

Wirus 'Pony’ jest często dodawany do różnych aplikacji takich jak darmowe gry, nielegalne programy, denerwujące pluginy i inne różnorakie programy. Tego typu programy mają bardzo dobry i skuteczny mechanizm. Jeżeli ściągniesz i zainstalujesz tego typu programy to polecamy ci rozejrzeć się za sprawdzonym i godnym zaufania programem online, który będzie w stanie je wykryć. Musisz zawsze trzymać się z daleka od podejrzanych storn przepełnionych nielegalnym czy też niesprawdzonym oprogramowaniem. Dla użytkowników, którzy korzystając z walut online nasi eksperci do spraw bezpieczeństwa polecają także przechowywanie plików w bezpiecznym i co najwazniejsze zaszyfrowanym miejscu. Na końcu polecamy zainstalowanie silnego programu antyszpiegującego, który gwarantuje skuteczne zabezpieczenie przed tego typu zagtożeniami. Jeżeli sądzisz, że wirus Pony już przedostał się do twojego komputera polecamy ci zapoznanie się z poradnikiem poniżej i sprawdzenie swojego komputera na obecność tego wirusa.

W jaki sposób usunąć wirusa Pony?

Aby skutecznie bronić przed wirusem Pony lub też wyeliminować potencjalne zagrożenie powinieneś skorzystać z pomocy następujących programów: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Zalecamy skorzystanie z wersji pro, która jest naprawdę skuteczne i skutecznie pomaga chronić się przed atakami podobnych do wirusa Pony

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach