Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Usuń wirusa Pony

| Rodzaj: Malware

‚Pony’ stanowi niebezpieczne zagrożenie typu botnet, która jest nieustannie rozwijana poprzez grupę cyber przestępców, którzy są zdolni do wykradania pieiędzy w cyfrowej walucie a także wykradania prywatnych informacji użytkowników. Bitcoiny, Zerocoiny, Litecoiny, Namecoiny, Peercoiny oraz Dogecoiny są szczególnie narażone na kradzież. Te cyfrowe waluty są bardzo często składowane na komputerach użytkowników dlatego tak chętnie są wykradane od swoich właścicieli z ich cyfrowych portfeli lub też ze specyficznych magazynów czy też serwisów ochronnych. Wirus ‚Pony’ jest nastawiony na wykradanie tych portfeli, daje on szerokie możliwości do wykradania ich swoim autorom. Może być także używany do przejmowania kart kredytowych, wrażliwych danych takich jak loginy, hasła i inne tego typu informacje z portali takich jak Google, Twitter czy też Facebook a także Youtube. Udało się nam także ustalić, że ten botnet pomaga cyberprzestępcom dostać się do około 85 portfeli jednocześnie i spowodować straty rzędu 200$ na pojedynczym koncie.

W jaki sposób botnet Pony może przedostać się do mojego komputera?

Wirus ‚Pony’ jest często dodawany do różnych aplikacji takich jak darmowe gry, nielegalne programy, denerwujące pluginy i inne różnorakie programy. Tego typu programy mają bardzo dobry i skuteczny mechanizm. Jeżeli ściągniesz i zainstalujesz tego typu programy to polecamy ci rozejrzeć się za sprawdzonym i godnym zaufania programem online, który będzie w stanie je wykryć. Musisz zawsze trzymać się z daleka od podejrzanych storn przepełnionych nielegalnym czy też niesprawdzonym oprogramowaniem. Dla użytkowników, którzy korzystając z walut online nasi eksperci do spraw bezpieczeństwa polecają także przechowywanie plików w bezpiecznym i co najwazniejsze zaszyfrowanym miejscu. Na końcu polecamy zainstalowanie silnego programu antyszpiegującego, który gwarantuje skuteczne zabezpieczenie przed tego typu zagtożeniami. Jeżeli sądzisz, że wirus Pony już przedostał się do twojego komputera polecamy ci zapoznanie się z poradnikiem poniżej i sprawdzenie swojego komputera na obecność tego wirusa.

W jaki sposób usunąć wirusa Pony?

Aby skutecznie bronić przed wirusem Pony lub też wyeliminować potencjalne zagrożenie powinieneś skorzystać z pomocy następujących programów: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Zalecamy skorzystanie z wersji pro, która jest naprawdę skuteczne i skutecznie pomaga chronić się przed atakami podobnych do wirusa Pony

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-pony-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Pony virus