Skala niebezpieczeństwa:  
  (8/100)

PC Utilities Pro – Optimizer Pro. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Czym jest PC Utilities Pro – Optimizer Pro?

PC Utilities Pro – Optimizer Pro (znany też jako Optimizer Pro) jest mylącym programem do optymalizacji, który moze pokazywac ludziom sfałszowane wyniki wyszukiwania a takze pokazywac im sfałszowane rezultaty skanów plików. Dodatkowo program moze namawiac uzytkownika do zakupu swojej licencji, program stara sie wmowic uzytkownikowi ze jest sprawdzonym narzedziem sluzacym do naprawy komputerow. Jednakze jezeli poszukasz go w internecie posrod programow darmowych, a jest ich duzo, zamiast placic za Optimizer Pro. Aplikacja z pewnoscia ciezko nazwac oprogramowaniem malware czy tez rougeware, czasami okresla sie je mianem straszaków. Prosze pamietaj o tym ze wiekszosc bledow wyswietlanych przez te komunikaty ciezko usunac ze swojego komputera. Dodatkowo niektore z nich ta czesto wystepuja na twoim komputerze ze przywykles do tego ze tak powinno byc. Podsumowujac, autorzy PC Utilities Pro – Optimizer Pro staraja sie osiagnac tylko jedna rzecz – namowic uzytkownika na zakup platnej wersji oprogramowania.

Jeżeli zostałeś przekonany do myślenia, że PC Optimizer jest zdolny do naprawy twojego komputera to powinienes o tym zapomniec. Jezeli sadzisz ze potrzebujesz tego programu, który sprawi ze twoj komputer bedzie szybciej pracowal to lepiej bedzie jezeli skorzystasz ze sprawdzonego rozwiazania. Dodatkowo polecamy ci usuniecie PC Utilities Pro – Optimizer Pro ze swojego komputera, zwlaszcza wtedy jezeli program pojawi sie na twoim komputerze bez twojej wiedzy. W tym wypadku polecamy skorzystanie z ponizszej instrukcji która pokaze jak krok po kroku pozbyc sie tego oprogramowania. Dodatkowo polecamy ze swojej strony sprawdzenie komputera zaaktualizowanym oprogramowaniem Reimage aby upewnic sie ze twoj komputer jest wolny od podejrzanych komponentow.

PC Utilities Pro – Optimizer Pro

W jaki sposób Optimizer Pro może przedostać się do mojego komputera?

PC Utilities Pro – Optimizer Pro nie przenika do komputera użytkownika jak typowy wirus. W większości okazji, program przenika do uzytkownikow, którzy nie zwracali uwagi na proces instalacji oprogramowania freeware oraz shareware. Oprocz tego warto dodac ze ten program jest promowany korzystajac z podejrzanych technik wyszukiwania, które są związane z komercyjnym wykorzystaniem reklam oraz banerów. Jezeli dales sie nabrac i pobrales na swoj komputer Optimizer Pro to powinienes byc przygotowany na roznego rodzaju skany w systemie oraz ostrzezenia pojawiajace sie za kazdym razem kiedy zresetujesz swoj komputer. Najczestsze komunikaty o bledach wygladaja w ten sposób:

Attention! 7596 items to clean and optimize on your PC

Attention! 2654 items to clean and optimize on your PC

Zalecamy, abyć trzymał się z daleka od PC Utilities Pro – Optimizer Pro ponieważ program program nie pomoże ci w optymalizacji komputera i nie wyczyści śmieciowych plików

W jaki sposób usunąć Optimizer Pro?

Aby skutecznie usunąć PC Utilities Pro – Optimizer Pro, prosze zapoznac sie z nastepujacymi krokami:

  1. Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy (menu dodaj/usuń programy) -> Odinstaluj program
  2. Tutaj poszukaj PC Utilities Pro – Optimizer Pro i tym podobnych rzeczy i zaznacz ”Odinstaluj/zmień”
  3. Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Aby upewnić się, że twój komputer jest czysty przeprowadź pełny skan systemu z pomoca oprogramowania Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner lub Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
PC Utilities Pro – Optimizer Pro snapshot
PC Utilities Pro – Optimizer Pro snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-pc-utilities-pro-optimizer-pro.html

Poradniki w innych językach