Usuń PC Utilities Pro – Optimizer Pro

Instrukcja usuwania PC Utilities Pro – Optimizer Pro

Czym jest PC Utilities Pro – Optimizer Pro?

Czym jest PC Utilities Pro – Optimizer Pro?

PC Utilities Pro – Optimizer Pro (znany też jako Optimizer Pro) jest mylącym programem do optymalizacji, który moze pokazywac ludziom sfałszowane wyniki wyszukiwania a takze pokazywac im sfałszowane rezultaty skanów plików. Dodatkowo program moze namawiac uzytkownika do zakupu swojej licencji, program stara sie wmowic uzytkownikowi ze jest sprawdzonym narzedziem sluzacym do naprawy komputerow. Jednakze jezeli poszukasz go w internecie posrod programow darmowych, a jest ich duzo, zamiast placic za Optimizer Pro. Aplikacja z pewnoscia ciezko nazwac oprogramowaniem malware czy tez rougeware, czasami okresla sie je mianem straszaków. Prosze pamietaj o tym ze wiekszosc bledow wyswietlanych przez te komunikaty ciezko usunac ze swojego komputera. Dodatkowo niektore z nich ta czesto wystepuja na twoim komputerze ze przywykles do tego ze tak powinno byc. Podsumowujac, autorzy PC Utilities Pro – Optimizer Pro staraja sie osiagnac tylko jedna rzecz – namowic uzytkownika na zakup platnej wersji oprogramowania.

Jeżeli zostałeś przekonany do myślenia, że PC Optimizer jest zdolny do naprawy twojego komputera to powinienes o tym zapomniec. Jezeli sadzisz ze potrzebujesz tego programu, który sprawi ze twoj komputer bedzie szybciej pracowal to lepiej bedzie jezeli skorzystasz ze sprawdzonego rozwiazania. Dodatkowo polecamy ci usuniecie PC Utilities Pro – Optimizer Pro ze swojego komputera, zwlaszcza wtedy jezeli program pojawi sie na twoim komputerze bez twojej wiedzy. W tym wypadku polecamy skorzystanie z ponizszej instrukcji która pokaze jak krok po kroku pozbyc sie tego oprogramowania. Dodatkowo polecamy ze swojej strony sprawdzenie komputera zaaktualizowanym oprogramowaniem FortectIntego aby upewnic sie ze twoj komputer jest wolny od podejrzanych komponentow.

PC Utilities Pro – Optimizer Pro

W jaki sposób Optimizer Pro może przedostać się do mojego komputera?

PC Utilities Pro – Optimizer Pro nie przenika do komputera użytkownika jak typowy wirus. W większości okazji, program przenika do uzytkownikow, którzy nie zwracali uwagi na proces instalacji oprogramowania freeware oraz shareware. Oprocz tego warto dodac ze ten program jest promowany korzystajac z podejrzanych technik wyszukiwania, które są związane z komercyjnym wykorzystaniem reklam oraz banerów. Jezeli dales sie nabrac i pobrales na swoj komputer Optimizer Pro to powinienes byc przygotowany na roznego rodzaju skany w systemie oraz ostrzezenia pojawiajace sie za kazdym razem kiedy zresetujesz swoj komputer. Najczestsze komunikaty o bledach wygladaja w ten sposób:

Attention! 7596 items to clean and optimize on your PC

Attention! 2654 items to clean and optimize on your PC

Zalecamy, abyć trzymał się z daleka od PC Utilities Pro – Optimizer Pro ponieważ program program nie pomoże ci w optymalizacji komputera i nie wyczyści śmieciowych plików

W jaki sposób usunąć Optimizer Pro?

Aby skutecznie usunąć PC Utilities Pro – Optimizer Pro, prosze zapoznac sie z nastepujacymi krokami:

  1. Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy (menu dodaj/usuń programy) -> Odinstaluj program
  2. Tutaj poszukaj PC Utilities Pro – Optimizer Pro i tym podobnych rzeczy i zaznacz ”Odinstaluj/zmień”
  3. Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Aby upewnić się, że twój komputer jest czysty przeprowadź pełny skan systemu z pomoca oprogramowania FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach