Skala niebezpieczeństwa:  
  (69/100)

PC MightyMax 2012. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Malware

Co to jest MightyMax 2012?

MightyMax 2012 jest zdaniem producenta narzędziem do diagnostyki rejestru systemu. Jednakże w rzeczywistości jego działanie służy przestraszeniu użytkownika i zmęczenie go nieustającymi reklamami pop-up. Dla przeciętnego użytkownika trudnym zadaniem będzie nawet zamknięcie tego programu bez zakupienia jego płatnej, pełnej wersji, ponieważ program w podstawowej formie służy tylko do jednej rzeczy – wyświetlania reklam. Inną rzeczą jaka przemawia za nieufaniem temu programowi jest fakt że program modyfikuje rejestr bez naszego pozwolenia i dodaje znane tylko sobie programy do autostartu. Dodatkowo, w jego opcjach nie ma jakiejkolwiek wzmianki o możliwości wyłączenia tej funkcji. Większość reklam emitowanych przez ten program forsuje zakupienie pełnej wersji oprogramowania MightyMax 2012. Jeszcze jedną rzecz powinniście wiedzieć o MightyMax, zdarza się że gdy znajdzie jakiegoś wirusa w rejestrze emituje dźwięk, który jest trudny do znalezienia (zazwyczaj nikt nie domyślna się że to program działający w tle) i wyłączenia. Faktem jest że niemalże wszyscy użytkownicy nie chcą i nie potrzebują programu MightyMax na swoim komputerze. Powinien zostać usunięty niemalże od razu. Jeżeli pozwolisz mu zostać na komputerze pożegnaj się z wysoką wydajnością swojego komputer, MightMax nieustannie działa w tle pożerając procesor i ram. Jeżeli szukasz pomocy bo nie możesz znieść już programu MightMax to przeskanuj komputer tymi programami: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes albo Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Wszystkie złośliwe programy powinny zostać usunięte.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia PC MightyMax 2012 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania PC MightyMax 2012. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
PC MightyMax 2012 snapshot
PC MightyMax 2012 snapshot

PC MightyMax 2012 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
PCMightyMaxSetup.EXE, pcmm.exe, pcmm2007.exe, ExeAfter.exe

Usuń wpisy rejestru:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\ShellNoRoam\MUICache@^C:\Program Files\PC MightyMax\ExeAfter.exe
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\ShellNoRoam\MUICache@^C:\Program Files\PC MightyMax\pcmm.exe
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders@^C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Microsoft\Installer\{94D5AF0F-E6EE-4A75-BE31-9C9C9A87AD45}\
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders@^C:\Documents and Settings\Administrator\Start Menu\Programs\PC MightyMax\
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders@^C:\Program Files\PC MightyMax\
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run@^PCMMRealtime
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Installer\Features\F0FA5D49EE6E57A4EB13C9C9A978DA54
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Installer\Products\F0FA5D49EE6E57A4EB13C9C9A978DA54
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Installer\UpgradeCodes\713B41478A517224DA270783641C4644
HKEY_CURRENT_USER\Software\PC MightyMax
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UpgradeCodes\713B41478A517224DA270783641C4644
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{94D5AF0F-E6EE-4A75-BE31-9C9C9A87AD45}
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\PC MightyMax

Skasuj pliki:
PCMightyMaxSetup.EXE
pcmm.exe
pcmm2007.exe
%program_files%\\PC MightyMax\\beep.exe
%program_files%\\PC MightyMax\\ExeAfter.exe

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-pc-mightymax-2012.html

Poradniki w innych językach