Czym jest omiga-plus.exe? Czy powinienem go usunąć?

Omiga-plus.exe jest wyjątkowo podejrzaną aplikacją, która jest plikiem wykonywalnym programu Omiga Plus [Omiga Plus]. Tak więc, jeżeli zauważyłeś ten program w swoim manadzerze zadan, powinienes poszukac robakow rzegladarkowych i poszukac pozostalych 13 plikow które mogly zagoscic w twoim systemie. Jak tylko te pliki zostana zainstalowane to Omiga Plus zacznie blokowac najczesciej uzywane wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo, oraz Bing. Dodatkowo program moze przejac kontrole nad przegladarkami takimi jak Internet Explorer, Google Chrome czy tez Mozilla Firefox i rozpoczac pokazywanie tresci reklamowych podczas wyszukiwania tresci przez uzytkownikow.

Uwazaj na siebie, reklamy moga byc przepelnione podejrzana zawartoscia taka jak banery czy tez inna zawartosc ktora moze cie przekierowywac na podejrzane strony. Oprocz tego podobnie jak wiele innych potencjalnie niechcianych programow, wirus Omiga Plus moze zaczac zbierac o tobie dane niepersonalne i pobierac je na twoj komputer. Najczesciej program zbiera dane tak jak najczesciej odwiedzane strony, dane wpisywane na kazdej z nich, adres IP twojego komputera, lokalizacja a takze inne podobne dane. Prosze nigdy nie trzymac tego typu programow na swoim komputerze poniewaz nie ma zadnych pozytywnych stron takiego stanu rzeczy.

Omiga-plus.exe wraz ze swoimi składnikami zabiera około 5.75 MB pamięci (6,032,875 bytes). Plik jest najczesciej rozpowszechniany na terenie Stanów Zjednoczonych, jednakze zauwazono jego obecnosc takze w Brazylii oraz Niemczech. Powinienes poszukac tego pliku w lokalizacji C:\Prgram Files\Omiga Plus. Jednakze nie zdziw sie jezeli nie bedziesz mogl go znalezc poniewaz autorzy tego oprogramowania coraz czesciej staraja sie chronic sie przez usunieciem ich robaka jakim jest Omiga Plus. W tym wypadku powinienes przeprowadzić pełny skan systemu sprawdzonym i zaaktualizowanym oprogramowaniem antyszpiegującym i usunąć Omiga-plus.exe i inne komponenty tego oprogramowania automatycznie. Mozesz tego dokonac korzystajac z programu FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub tez innego sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach
Software
Porównaj