Usuń Notice! Please update your FLV Player

Instrukcja usuwania Notice! Please update your FLV Player

Czym jest Notice! Please update your FLV Player?

“Notice! Please update your FLV Player” jest fałszywym ogłoszeniem, które jest używane, aby naciągnąć ludzi na ściągnięcie złośliwego oprogramowania. Zazwyczaj pojawia się, gdy użytkownicy próbują oglądać filmy online lub próbuję pobrać jeden do swoich komputerów. Zanim zobaczysz powiadomienie „Please update your FLV Player”, należy również zauważyć ekran „FLV Video Download is required to download online video”. Gorąco polecamy ignorować ten fałszywy wymóg aktualizacji FLV Player, ponieważ wydaje się, że należy ona do toplugs.com, który znany jest z szerzenia malware JavaScript Obfuscation. W rzeczywistości, jest to złośliwy kod, który może dodatkowo zainstalować tony oszukańczego i niechcianego oprogramowania na danym komputerze. Jeśli uważasz, że naprawdę trzeba zaktualizować FLV Player, należy odwiedzić oficjalną stronę tego oprogramowania i pobrać tę aktualizację stamtąd.

Gdzie mogę zobaczyć “Notice! Please update your FLV Player”?

„Notice! Please update your FLV Player” może pojawić się na wszystkich przeglądarkach internetowych, które można znaleźć w systemie, w tym Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer. Zazwyczaj pokazuje się podczas przeglądania w Internecie i podczas próby oglądania jakiegoś filmu online w Internecie. To fałszywe powiadomienie blokuje żądany film, co pomaga hakerom oszukać więcej użytkowników komputerów PC do pobierania złośliwego oprogramowania na swoje komputery. Jeśli widzisz ostrzeżenie „Notice! Please update your FLV Player”, należy zignorować ten alert i zamknąć przeglądarkę od razu. Jeśli pobrałeś tą niepotwierdzoną aktualizację FLV Player, zalecamy skanowanie komputera zaktualizowanym anty-spyware.

Co zrobić, gdy kliknąłeś „OK”?

Jeśli się nabrałeś na tę fałszywą aktualizację pobierania FLV Player, nie należy tracić czasu i przeskanować komputer za pomocą anty-malware. Do tego celu zalecamy użycie jednej z następujących aplikacji: SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego, Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach