Skala niebezpieczeństwa:  
  (33/100)

Notice! Please update your FLV Player. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Malware

“Notice! Please update your FLV Player” jest fałszywym ogłoszeniem, które jest używane, aby naciągnąć ludzi na ściągnięcie złośliwego oprogramowania. Zazwyczaj pojawia się, gdy użytkownicy próbują oglądać filmy online lub próbuję pobrać jeden do swoich komputerów. Zanim zobaczysz powiadomienie „Please update your FLV Player”, należy również zauważyć ekran „FLV Video Download is required to download online video”. Gorąco polecamy ignorować ten fałszywy wymóg aktualizacji FLV Player, ponieważ wydaje się, że należy ona do toplugs.com, który znany jest z szerzenia malware JavaScript Obfuscation. W rzeczywistości, jest to złośliwy kod, który może dodatkowo zainstalować tony oszukańczego i niechcianego oprogramowania na danym komputerze. Jeśli uważasz, że naprawdę trzeba zaktualizować FLV Player, należy odwiedzić oficjalną stronę tego oprogramowania i pobrać tę aktualizację stamtąd.

Gdzie mogę zobaczyć “Notice! Please update your FLV Player”?

„Notice! Please update your FLV Player” może pojawić się na wszystkich przeglądarkach internetowych, które można znaleźć w systemie, w tym Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer. Zazwyczaj pokazuje się podczas przeglądania w Internecie i podczas próby oglądania jakiegoś filmu online w Internecie. To fałszywe powiadomienie blokuje żądany film, co pomaga hakerom oszukać więcej użytkowników komputerów PC do pobierania złośliwego oprogramowania na swoje komputery. Jeśli widzisz ostrzeżenie „Notice! Please update your FLV Player”, należy zignorować ten alert i zamknąć przeglądarkę od razu. Jeśli pobrałeś tą niepotwierdzoną aktualizację FLV Player, zalecamy skanowanie komputera zaktualizowanym anty-spyware.

Co zrobić, gdy kliknąłeś „OK”?

Jeśli się nabrałeś na tę fałszywą aktualizację pobierania FLV Player, nie należy tracić czasu i przeskanować komputer za pomocą anty-malware. Do tego celu zalecamy użycie jednej z następujących aplikacji: Malwarebytes Malwarebytes, Reimage, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Notice! Please update your FLV Player zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Notice! Please update your FLV Player. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Notice! Please update your FLV Player snapshot
Notice! Please update your FLV Player snapshot

O autorze

Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-notice-please-update-your-flv-player.html

Poradniki w innych językach