Usuń Junk Cleaner (Poradnik usuwania) - Ostatnia aktualizacja, wrz 2017

Instrukcja usuwania Junk Cleaner

Czym jest Junk Cleaner?

Czym jest Junk Cleaner?

Junk Cleaner

Junk Cleaner jest sprawdzoną aplikacją, która została zainstalowana na komputerach wielu uzytkownikow Internetu. Jednakze wiekszosc z nich usunela te aplikacje w czasie mniejszym niz 2 tygodnie po instalacji. Dlaczego? Odpowiedź jest całkiem prosta. Jest to wyjątkowo denerwująca aplikacja która nie zrobi nic pozytecznego na twoim komputerze zanim nie zaplacisz za jej licencje.

Program twierdzi ze jest zdolny do polepszania komputera poprzez usuwanie smieci. Raz zainstalowany uruchamia skaner, przeszukuje caly system, nastepnie dostarcza wyniki wyszukiwania z lista wykrytych plikow. Jednakze program dziala takze w innej plaszczyznie: kradnie twoje pieniadze poniewaz aby usunac smieci program prosi cie o wplate pieniedzy na jego wersje premium.

Wysoce NIE polecamy kupowanie tego oprogramowania poniewaz jest to narzedzie sluzace optymalizacji ktore wykrywa tylko mala czesc smieciowych plikow ktore usuniecie nie polepszy dzialania twojego komputera. Przy okazji podpowiadamy ze nalezy sie podwojnie zastanowic zanim oddasz swoje pieniadze podejrzanym podmiotą poniewaz moga ujawnic oni detale dotyczace danych twojej karty kredytowej cyber przestepcom.

W tym wypadku Junk Cleaner przekieruje cie na oficjalna strone gdzie zacznie ci przeszkadzac swoimi aktywnosciami online. Upewnij sie ze usunales jego dodatki ze swojego komputera tak szybko jak to tylko mozliwe. Jednym z najbardziej sprawdzonych rozwiazan jest przeprowadzenie skanu systemu sprawdzonym oprogramowaniem antyszpiegujacym jakim jest FortectIntego.

Junk Cleaner

W jaki sposób Junk Cleaner może przeniknąć do mojego komputera?

Oczywiście, program Junk Cleaner zostal zakwalifikowany przez nas jako potencjalnie niechciany program nie bez powodu. Udalo sie nam ustalic ze rozpowszechnia sie on razem z dodatkami do przegladarki czy tez pluginami. Na szczescie mozliwym staje sie zainstalowanie tylko oprogramowania ktore potrzebujesz zamiast calego pakietu.

Jednakze aby miec pewnosc ze program freeware nie niesie za soba niechcianych dodatkow powinienes sie upewnic co sie dzieje w calym procesie instalacji. Po pierwsze nalezy zawsze korzystac z opcji instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika i szukac miejsc w ktorych mowa o promowaniu dodatkow i ich domyslnej instalacji.

Oczywiscie oprogramowanie freeware moze nie byc przpeelnione dodatkami. Jednakze szanse sa male. Z tego powodu nalezy sprawdzac oferowane programy freeware na obecnosc dodatkow takich jak Junk Cleaner, ViewPassword, FlashFree, Slick Savings, i inne podejrzane aplikacje.

Niektórzy użytkownicy Junk Cleaner zgodnie przyznaja ze po zainstalowaniu oprogramowania zaczynaja sie pojawiac denerwujace reklamy 'Reklamy pojawiaja sie na srodku ekranu, nie moga zostac usuniecie czy tez odinstalowane. Nie sa widoczne na liscie instalowanych aplikacji. Wyglada na to ze sa podlaczone do ostrzezenia ktore mowi o ataku oprogramowania malware. Ostrzezenie zawiera w sobie numer telefonu nalezy do firmy zwanej pandaje'

W jaki sposób usunąć wirusa Junk Cleaner?

Junk Cleaner nie jest w stanie zranić twojego komputera czy tez systemu operacyjnego w zaden sposob. Jednakze progarm moze cie namawiac na wydanie pieneidzy na niepotrzebny program, ktory w zaden sposob nie polepszy dzialania twojego komputera. Jezeli juz zainstalowales ten program na swoim komputerze powinienes usunac ten program korzystajac z tego poradnika;

Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy i rozszerzenia (jezeli jestes uzytkownikiem Windows XP przejdz do menu dodaj/usuń programy)
Tutaj poszukaj pliku Junk Cleaner.
Odinstaluj inne podejrzane programy
Kliknij OK aby zapisac zmiany

Aby usunac oprogramowanie Junk Cleaner polecamy skorzystanie z oprogramowania FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach