Skala niebezpieczeństwa:  
  (63/100)

ICQ virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Wirus ICQ jest niebezpieczną aplikacją która rozprzestrzenia się za pomocą komunikatora ICQ. To zagrożenie zaraża komputery swoich ofiar za pomocą mylących linków odnoszących się najczęściej do stron zwanych “jokebox” albo “jokeworld”. Jak tylko raz klikniesz ten link komputer zostaje zarażony koniem trojańskim, który infekuje komunikator ICQ i wysyła podejrzane wiadomości do wszystkich kontaktów z listy. Oprócz tego wirus może także blokować legalne oprogramowanie i wykradać drażliwe informacje takie jak dane bankowe, hasło i inne szczególy. Po przetestowaniu go musimy przyznać że wirus jest bardoz podobny do wirusa skype. Jeśli podejrzewasz że jesteś zarażony wirusem ICQ powinienes przeprowadzić pelny skan systemu uaktualnionym programem antyszpiegującym tak szybko jak to tylko możliwe.

Jak mogę się zarazić wirusem ICQ?

ICQ rozprzestrzenia się przez sieć ICQ, który ma całą sieć czatową. Aby zaatakować system hakerzy stworzyli sprytną wiadomość ICQ która zaprasza ludzi do odwiedzania bezpiecznie wyglądającej strony. Jak tylko na nią wejdziesz komputer zostaje zainfekowany wirusem który zaczyna rozprzestrzeniać się przez konto ICQ do wszystkich twoich przyjaciół. Szczerze polecamy usunięcie wirusa ICQ z systemu ponieważ może powodować kradzież danych z twojego komputera. ICQ może rejestrować wpisywane znaki na klawiaturze i w ten sposób kraść dane bankowe i inne poufne informacje.

Jak usunąc wirusa ICQ?

Jeśli zostałeś zainfekowany wirusem ICQ powinieneś przeskanować swój komputer programem antyszpiegującym. Polecamy użycie SpyHunter. Oprócz tego możesz także zainstalować AVX Antyvirus dla ICQ w celu prewencji przeciw wirusom w przyszłości.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia ICQ virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania ICQ virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa ICQ virus (2013-05-23)
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa ICQ virus (2013-05-23)
ICQ virus snapshot
ICQ virus snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-icq-virus.html

Poradniki w innych językach