Skala niebezpieczeństwa:  
  (63/100)

Usuń wirusa ICQ

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Wirus ICQ jest niebezpieczną aplikacją która rozprzestrzenia się za pomocą komunikatora ICQ. To zagrożenie zaraża komputery swoich ofiar za pomocą mylących linków odnoszących się najczęściej do stron zwanych “jokebox” albo “jokeworld”. Jak tylko raz klikniesz ten link komputer zostaje zarażony koniem trojańskim, który infekuje komunikator ICQ i wysyła podejrzane wiadomości do wszystkich kontaktów z listy. Oprócz tego wirus może także blokować legalne oprogramowanie i wykradać drażliwe informacje takie jak dane bankowe, hasło i inne szczególy. Po przetestowaniu go musimy przyznać że wirus jest bardoz podobny do wirusa skype. Jeśli podejrzewasz że jesteś zarażony wirusem ICQ powinienes przeprowadzić pelny skan systemu uaktualnionym programem antyszpiegującym tak szybko jak to tylko możliwe.

Jak mogę się zarazić wirusem ICQ?

ICQ rozprzestrzenia się przez sieć ICQ, który ma całą sieć czatową. Aby zaatakować system hakerzy stworzyli sprytną wiadomość ICQ która zaprasza ludzi do odwiedzania bezpiecznie wyglądającej strony. Jak tylko na nią wejdziesz komputer zostaje zainfekowany wirusem który zaczyna rozprzestrzeniać się przez konto ICQ do wszystkich twoich przyjaciół. Szczerze polecamy usunięcie wirusa ICQ z systemu ponieważ może powodować kradzież danych z twojego komputera. ICQ może rejestrować wpisywane znaki na klawiaturze i w ten sposób kraść dane bankowe i inne poufne informacje.

Jak usunąc wirusa ICQ?

Jeśli zostałeś zainfekowany wirusem ICQ powinieneś przeskanować swój komputer programem antyszpiegującym. Polecamy użycie SpyHunter 5. Oprócz tego możesz także zainstalować AVX Antyvirus dla ICQ w celu prewencji przeciw wirusom w przyszłości.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
ICQ virus snapshot
ICQ virus snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-icq-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: ICQ virus