Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Skype virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Malware

Skype wirus jest programem rozprzestrzeniającym się z ogromną szybkością. Można się spotkać z innymi jego nazwami: Bitcoin albo Bitcoin mining malware. Wirus jest używany do hakowania komputerów swych ofiar, wykorzystywania ich i w rezultacia spowodowania że stają się wolne i nie do użycia. Jednakże niektóre wersje wirusa Skype są nastawione na kradzież personalnych danych i wrażliwych informacji. Droga jaką wirus dostaje się do systemu jest oparta na przekonaniu użytkownika do kliknięcia w podejrzany link. Wydaje się, że metoda jest skuteczna ponieważ w środku kwietnia 2013 udostępnianie wirusa zwiększyszło swoją częstość do około 2000 kliknięć na godzine. Jednocześnie ciężko nie zauważyć, że nasz komputer nie został zaatakowany. Większosc antywirusów i programów antyszpiegujących ciągle nie jest na tyle skuteczna aby skutecznie wykrywać i usuwać tego rodzaju wirusy. Jednakże powinieneś spróbować usunąć wirusa Skype jeśli masz z nim styczność na swoim komputerze.

Jak mogę się zarazić wirusem Skype?

Oczywisty jest fakt, że wirus Skype rozpowszechnia się przez sieć Skype. Jeśli chcesz go uniknąć powinieneś ignorować głupie wiadomości od swoich znajomych typu “lol czy to twoje nowe zdjęcie?” i nie klikać na linki które nie budzą 100% zaufania. Oprócz tego niektóre wersje wirusa skype aby działać na pełnych obrotach wymagają ściągnięcia pliku na dysk twardy ofiary. Te pliki zazwyczaj mają nazwy podobne do “fajny obrazek.jpg.exe” jednakże mogą być oczywiście inne, wszystko dąży do oszukania jak największej liczby niezorientowanych użytkowników komputerów. Wirus skype zazwyczaj ma najwyżzy priorytet procesu, trudno nie zauważyć tego że penetruje nasz komputer. Jeśli prędkość twojego komputera drastycznie zmalała powinieneś przeskanować go pod kątem obecności wirusa skype. Proszę usunąć to zagrożenie tak szybko jak to tylko możliwe aby uniknąć dalszych problemów.

Jak usunać wirusa skype?

Najbardziej wyraźnym sygnałem mówiącym o tym że komputer został zainfekowanyp rzez wirusa Skype jest jego spowolnienie. Proszę zeskanować swoj komputer programem [rev id”Spy Doctor”], albo też SpyHunter w celu sprawdzenia systemu. Wymienione programy pomogą w usinięciu zainfekowanych plików (pomogą także usunąć samego wirusa) z twojego komputera.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Skype virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Skype virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

Poradniki w innych językach