Usuń ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR (Darmowy poradnik) - Instrukcj usuwania

Instrukcja usuwania ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR

Czym jest ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR?

ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR blokuje użytkowników przed dostępem do popularnych stron na Google Chrome

Przykład wiadomości błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERRORERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR to błąd, na jaki mogą natknąć się użytkownicy podczas korzystania z Chrome'a. Zwykle, ludzie nie mogą przez ten błąd skorzystać ze stron powiązanych z Google takich jak Gmail lub YouTube. Istnieją jednak przypadki, gdy błąd ten wpływa na wyświetlanie się innych stron – takich, jak Tumblr, Facebook czy Wikipedia.

Po uszkodzeniu przeglądarki, użytkownik widzi błąd ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR i nie jest w stanie wejść na pożądaną stronę. Dzieje się to z powodu zmiany przez Google protokołu SPDY na protokół HTTP/2 oraz wstrzymanie wsparcia pierwszego z nich. W podobny sposób ludzie nie mogą wejść na strony z włączonym HTTP.

Zauważ, że protokół SDPY został pierwotnie stworzony, by obniżyć obciążenie ładowaniem strony oraz podnieść poziom bezpieczeństwa poprzez manipulację rucham HTTP. Teraz jednak użytkownicy mogą zauważyć znaczne spowolnienia i inne problemy przeglądarki z powodu błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR.

Nawet jeśli istnieje kilka sposobów na usunięcie błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR, są one tylko tymczasowe. Z tego powodu sugerujemy automatyczne rozwiązanie problemu. W tym celu zdobądź FortectIntego i wykonaj pełny skan systemu. Chwilę później, będziesz w stanie cieszyć się siecią bez żadnych przeszkód.

Zalecamy też zaopatrzenie się w zaufany program ochronny, gdyż istnieje wysokie ryzyko, że przeglądarka stanie się podatna na ataki po pojawieniu się błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR. Aplikacje potencjalnie niepożądane korzystające z takich luk dostarczają masę reklam, które jeszcze mocniej obniżają wydajność komputera.

Przedstawienie błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERRORWiadomość błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR może pojawić się, gdy użytkownik nie może wejść na określone strony, typu Gmail, Reddit, Wikipedia itd. Powinieneś być świadomy, że takie reklamy mogą prowadzić na złośliwe strony bądź po cichu wprowadzać na komputer wirusy. Z tego powodu trzymaj się z daleka od takich reklam online i podejmij odpowiednie kroki, gdy widzisz wiadomość błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR w przeglądarce Chrome.

Jeśli zaś nie chcesz instalować dodatkowego oprogramowania, skorzystaj z instrukcji usuwania ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR znajdującej się poniżej. Nie możemy niestety zagwarantować, że problem nie pojawi się po jakimś czasie. Z tego powodu sugerujemy automatyczne rozwiązanie problemu oraz eliminację potencjalnie niepożądanych aplikacji z komputera.

Niepożądane aplikacje mogą dostać się do systemu wraz z darmowymi programami

Jeśli zastanawiasz się, co powoduje błąd ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR, istnieje kilka powodów, dlaczego możesz nie mieć dostępu do określonych stron internetowych. Według zespołu NoVirus.uk, najłatwiejszym w rozwiązaniu przypadkiem jest nieaktualizowana przeglądarka Google Chrome. Wiele potencjalnie niepożądanych aplikacji również może jednak wpływać na jej działanie.

Ponieważ takie aplikacje rozpowszechniają się w bundlach oprogramowania, użytkownicy zwykle nie zauważają ich obecności. Twórcy takich adware'ów ukrywają zgody na instalację niepożądanych aplikacji wśród opcjonalnych komponentów instalatora. Przez to, użytkownicy wybierający instalację Szybką/Zalecaną nie są w stanie anulować instalacji adware'a.

Możesz chronić swój system unikając tych ustawień i instalując oprogramowanie z pomocą opcji Zaawansowanej lub Własnej. Te opcje ujawnią informacje o dodatkowych pobieraniach i pozwolą na odznaczenie pozwoleń na instalację potencjalnie niepożądanych aplikacji.

Pozbądź się na dobre błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR

Jak wcześniej wspomnieliśmy, istnieje wiele sposobów na usunięcie błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR pojawiającego się podczas przeglądania sieci. Ważnym jest jednak wykryć przyczynę problemu, co może sprawić problem zwykłym użytkownikom komputerów. Możesz próbować wyeliminować problem z pomocą poniższych instrukcji.

Jeśli żaden ze sposobów nie działa, zalecamy spróbować automatycznego usunięcia błędu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR z pomocą FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes. Aplikacje te zapewnią bezpieczną procedurę usuwania błędu oraz oczyszczą system z innych zagrożeń dla komputera.

Sposób 1. Wyczyść Łącza w Google Chrome

 1. Otwórz Chrome i wpisz chrome://net-internals/#sockets w pasek adresu;
 2. Kliknij na strzałkę w prawym, górnym rogu ekranu;
 3. Kliknij na przycisk Flush Sockets;
 4. Spróbuj otworzyć ponownie żądaną stronę i sprawdź, czy błąd nadal występuje.

UWAGA: Jeśli wciąż nie możesz wejść na tą witrynę, wpisz chrome://net-internals/#events&q=type:SPDY_SESSION%20is:active i kliknij na przycisk Flush Socket Pools, by naprawić problem.

Sposób 2. Wyczyść cache serwera DNS na komputerze

 1. Otwórz Wiersz Poleceń;
 2. Wprowadź następujące komendy:
  1. Ipconfig/ flush DNS
  2. Ipconfig/ renew
 3. Spróbuj wejść ponownie na zablokowaną stronę.

Sposób 3. Sprawdź ustawienia antywirusa

Osoby korzystające z antywirusa Avast powinny sprawdzić jego ustawienia, gdyż to one mogą być powodem braku dostępu do niektórych stron.

 1. Otwórz Ustawienia programu antywirusowego;
 2. Przejdź na aktywną ochronę;
 3. Wybierz opcję „Dostosuj ochronę”;
 4. Dodaj na listę adresy stron, z jakimi masz problem.

UWAGA: Możesz także przejść w Główne Ustawienia i wyłączyć Skanowanie HTTPS, aby naprawić błąd ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach