Usuń Coupon Blaster

Instrukcja usuwania Coupon Blaster

Czym jest Coupon Blaster?

Kupon Blaster jest legalnym dodatkiem do przeglądarki, który obiecuje pomagać ludziom ułatwić ich sesje przeglądania. Jednak pomimo tego, że program ten nie może stanowić szkody dla zainfekowanego komputera, należy wiedzieć, że jest on aktywnie dystrybuowany za pomocą nieuczciwych technik dystrybucji i łatwo dostaje się na urządzenie niezauważony. Tak szybko, jak tylko Coupon Blaster przechwyci system, zaczyna inicjowanie różnych szkodliwych działań na wszystkich przeglądarkach internetowych, które są zainstalowane na urządzeniu. Dlatego istnieją dziesiątki dostawców zabezpieczeń, którzy oznalkowali ten program jako adware lub PUP. Jeśli zauważyłeś przekierowania Coupon Blaster i komercyjne reklamy pop-up za każdym razem, gdy otwierasz przeglądarki Internet Explorer, Google Chrome lub Mozillę Firefox, to znak, że ten potencjalnie niepożądany program został zainstalowany na komputerze za Twoimi plecami. W tym przypadku, nie należy tracić czasu i przeskanować go jednym z renomowanych programów anty-spyware.

Jak może Coupon Blaster zainfekować mój komputer?

Coupon Blaster aktywnie rozprzestrzenia się przy użyciu dystrybucji pakietowej. Ta technika infekowania pomaga wprowadzić specjalne programy komputerowe niewykrytywalne przez antywirusy. Jeśli chcesz tego uniknąć, powinienieś wiedzieć, że ukryte załączniki pojawiają się często w programach typu freeware i shareware, które są zaangażowane w dystrybucję programów takich jak wirusy Kupon Blaster w celu zarabiania. By zapobieca ich infiltracji, należy wybrać tylko opcje instalacji freeware nazwane jako Niestandardowa lub Zaawansowana. Gdy to zrobisz, wykonuj każdy krok instalacji ostrożnie i zrezygnuj z wszelkich dodatkowych plików do pobrania, które mogą być oferowane po drodze. Jeśli już nabrałeś się na instalację tego wątpliwego programu na komputerze, nie powinieneś się dziwić jeśli widzisz irytujące reklamy pop-up. Są one wyświetlane w celu inicjowania przekierowań Coupon Blaster do witryn partnerskich i zarabiają na Tobie łatwe pieniądze.

Jak usunąć wirusa Coupon Blaster?

Kupon Blaster to kolejny wątpliwy program, który, ze względu na jego działania i metody dystrybucji, sprawił, że dostawcy zabezpieczeń wliczyli go do kategorii adware. Jeśli również jesteś niezadowolony z jej działalności, powinieneś przestrzegać tej instrukcji i usunąć ten potencjalnie niechciany program z komputera.

 • Odinstaluj Coupon Blaster ze swojego komputera:
 1. Kliknij przycisk Start -> Panel sterowania -> Odinstaluj program.
 2. Gdy znajdujesz się w oknie Dodaj/Usuń Programy/Odinstaluj program, poszukaj Coupon Blaster, Coupon Blaster,PriceMeter, Supra Savings, weDownload Manager, PureLead, Search Assist, Re-Markable, Zombie Alert, Wajam, Coupon Server, Lollipop, HD-Total-Plus,UTUobEAdaBlock, Safe Saver, SupTab, ValueApps, Lollipop, Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free, Plus-HD 1.3, BetterSurf,Trusted Web, PassShow, LyricsBuddy-1, PureLeads, Media Player 1.1, RRSavings,Feven Pro 1.2, Websteroids, Savings Bull, HD-Plus 3.5, Re-markit, oraz inne ostatnio zainstalowane/nieznane aplikacje.
 3. Kliknij przycisk „Odinstaluj”, a następnie OK, aby zapisać zmiany.
 • Zresetuj swoje przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer):

Internet Explorer:

 1. Otwórz program Internet Explorer, kliknij ikonę koła zębatego lub „Narzędzia” -> „Opcje internetowe”.
 2. W tym miejscu przejdź do zakładki „Zaawansowane” i kliknij przycisk „reset”.
 3. Idź do „Resetowanie ustawień programu Internet Explorer” -> „Usuń ustawienia osobiste” i kliknij na opcję „Reset”.
 4. Na koniec kliknij przycisk „Zamknij”, a następnie przycisk OK, aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:

 1. Otwórz Mozilla Firefox, przejdź do sekcji „Pomoc” -> „Rozwiązywanie problemów”.
 2. Tutaj wybierz „Reset Firefox” kliknij kilka razy i „Zakończ”.

Google Chrome:
1. Kliknij przycisk menu Chrome w przeglądarce Google Chrome, wybierz „Narzędzia” → „Rozszerzenia”.
2. Tutaj, poszukaj Coupon Blaster lub innych nieznanych wpisów.
3. Zaznacz każdy z nich i wybierz ikonę kosza, aby je usunąć.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach