Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Coupon Blaster. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Adware

Kupon Blaster jest legalnym dodatkiem do przeglądarki, który obiecuje pomagać ludziom ułatwić ich sesje przeglądania. Jednak pomimo tego, że program ten nie może stanowić szkody dla zainfekowanego komputera, należy wiedzieć, że jest on aktywnie dystrybuowany za pomocą nieuczciwych technik dystrybucji i łatwo dostaje się na urządzenie niezauważony. Tak szybko, jak tylko Coupon Blaster przechwyci system, zaczyna inicjowanie różnych szkodliwych działań na wszystkich przeglądarkach internetowych, które są zainstalowane na urządzeniu. Dlatego istnieją dziesiątki dostawców zabezpieczeń, którzy oznalkowali ten program jako adware lub PUP. Jeśli zauważyłeś przekierowania Coupon Blaster i komercyjne reklamy pop-up za każdym razem, gdy otwierasz przeglądarki Internet Explorer, Google Chrome lub Mozillę Firefox, to znak, że ten potencjalnie niepożądany program został zainstalowany na komputerze za Twoimi plecami. W tym przypadku, nie należy tracić czasu i przeskanować go jednym z renomowanych programów anty-spyware.

Jak może Coupon Blaster zainfekować mój komputer?

Coupon Blaster aktywnie rozprzestrzenia się przy użyciu dystrybucji pakietowej. Ta technika infekowania pomaga wprowadzić specjalne programy komputerowe niewykrytywalne przez antywirusy. Jeśli chcesz tego uniknąć, powinienieś wiedzieć, że ukryte załączniki pojawiają się często w programach typu freeware i shareware, które są zaangażowane w dystrybucję programów takich jak wirusy Kupon Blaster w celu zarabiania. By zapobieca ich infiltracji, należy wybrać tylko opcje instalacji freeware nazwane jako Niestandardowa lub Zaawansowana. Gdy to zrobisz, wykonuj każdy krok instalacji ostrożnie i zrezygnuj z wszelkich dodatkowych plików do pobrania, które mogą być oferowane po drodze. Jeśli już nabrałeś się na instalację tego wątpliwego programu na komputerze, nie powinieneś się dziwić jeśli widzisz irytujące reklamy pop-up. Są one wyświetlane w celu inicjowania przekierowań Coupon Blaster do witryn partnerskich i zarabiają na Tobie łatwe pieniądze.

Jak usunąć wirusa Coupon Blaster?

Kupon Blaster to kolejny wątpliwy program, który, ze względu na jego działania i metody dystrybucji, sprawił, że dostawcy zabezpieczeń wliczyli go do kategorii adware. Jeśli również jesteś niezadowolony z jej działalności, powinieneś przestrzegać tej instrukcji i usunąć ten potencjalnie niechciany program z komputera.

 • Odinstaluj Coupon Blaster ze swojego komputera:
 1. Kliknij przycisk Start -> Panel sterowania -> Odinstaluj program.
 2. Gdy znajdujesz się w oknie Dodaj/Usuń Programy/Odinstaluj program, poszukaj Coupon Blaster, Coupon Blaster,PriceMeter, Supra Savings, weDownload Manager, PureLead, Search Assist, Re-Markable, Zombie Alert, Wajam, Coupon Server, Lollipop, HD-Total-Plus,UTUobEAdaBlock, Safe Saver, SupTab, ValueApps, Lollipop, Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free, Plus-HD 1.3, BetterSurf,Trusted Web, PassShow, LyricsBuddy-1, PureLeads, Media Player 1.1, RRSavings,Feven Pro 1.2, Websteroids, Savings Bull, HD-Plus 3.5, Re-markit, oraz inne ostatnio zainstalowane/nieznane aplikacje.
 3. Kliknij przycisk „Odinstaluj”, a następnie OK, aby zapisać zmiany.
 • Zresetuj swoje przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer):

Internet Explorer:

 1. Otwórz program Internet Explorer, kliknij ikonę koła zębatego lub „Narzędzia” -> „Opcje internetowe”.
 2. W tym miejscu przejdź do zakładki „Zaawansowane” i kliknij przycisk „reset”.
 3. Idź do „Resetowanie ustawień programu Internet Explorer” -> „Usuń ustawienia osobiste” i kliknij na opcję „Reset”.
 4. Na koniec kliknij przycisk „Zamknij”, a następnie przycisk OK, aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:

 1. Otwórz Mozilla Firefox, przejdź do sekcji „Pomoc” -> „Rozwiązywanie problemów”.
 2. Tutaj wybierz „Reset Firefox” kliknij kilka razy i „Zakończ”.

Google Chrome:
1. Kliknij przycisk menu Chrome w przeglądarce Google Chrome, wybierz „Narzędzia” → „Rozszerzenia”.
2. Tutaj, poszukaj Coupon Blaster lub innych nieznanych wpisów.
3. Zaznacz każdy z nich i wybierz ikonę kosza, aby je usunąć.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Coupon Blaster zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Coupon Blaster. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach