Usuń AMMYY

Instrukcja usuwania AMMYY

Czym jest AMMYY?

AMMYY (znany też ako Ammyy Admin) jest złośliwym programem/serwisem, który jest często używany do wyłudzania pieniędzy. W większości okazji jest promowany poprzez oszustów, którzy dzwonią do losowych ludzi i podają się za pracowników firmy Microsoft mówiąc że wykryli kilka problemów związanych z naszym komputerem. Jeżeli przeszedłeś taką rozmowę należy zwrócić uwagę na dzwoniącego ponieważ większość z nich jest zaangażowana w ten proceder i pochodzi z Indii. Pewnie zastanawiacie się dlaczego dzwonią do nas i wymyślają coraz to dziwniejsze problemy powiązane z waszym komputerem? Odpowiedź jest bardzo prosta, chcą zastraszyć ludzi i przez to zmusić ich do zapłacenia 200$ za ich zbędny serwis. Jeżeli zostałeś już podstępem przekonany do pozwolenia komuś do wdarcia się na twój komputer poprzze AMMYY Admin czy też inny program powinieneś niemalże natychmiast skontaktować się z wydawcą swojej karty kredytowej i poinformować ich o tej transakcji z prośbą o jej cofnięcie. Powinieneś także przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym i upewnić się że jest wolny od wirusów.

W jaki sposób mogę ulec programowi AMMYY??

Nawet przez pomyłkę mogą zadzwonić do ciebie ludzie z AMMYY. Należy uważać na tych oszustów, należy wspomnieć że zawsze przygotowują się do rozmowy, więc wiedzą o czym z tobą rozmawiać. Poprzez używanie publicznych książek telefonicznych i innych źródeł są w stanie ci powiedzieć nie tylko jak masz na imie, ale też gdzie mieszkasz, jaki jest twój status i inne dane personalne. Jak tylko uda im się przekonać ludzi do faktu że pracują dla Microsoftu zaczynają mówić użytkownikowi o różnych problemach związanych z ich komputerem. Wysoce polecamy unikanie tego typu rozmów i poleganie przede wszystkim na własnym rozumie. Działanie w porozumieniu z hakerami może dać im dostęp do twoich loginów, haseł i innych danych personalnych. Dodatkowo są oni w stanie zarazić twój komputer innymi złośliwymi programami, przekierowywać cię na niechciane strony i powodować różne inne problemy. Proszę zawsze pamiętać o tym że Microsoft nigdy nie dzwoni do ludzi oczekując od ludzi że zapłacą za serwis swoich komputerów. Jeżeli dotarło do ciebie AMMYY postępuj zgodnie z poradnikiem przedstawionym poniżej aby ustrzec się przed ewentualnymi problemami.

W jaki sposób usunąć AMMYY?

Jeżeli podstępnie zmuszono cię do zainstalowania wirusa AMMYY postępuj zgodnie z tymi krokami aby go odinstalować:

  1. Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy (menu dodaj/ usuń programy) -> Odinstaluj program
  2. Tutaj poszukaj AMMYY, Ammyy Admin i innych nieznanych pozycji, wybierz ‘odinstaluj/zmień’
  3. Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jak tylko wykonasz te kroki powinieneś niemalże natychmiast przeskanować komputer jednym ze sprawdzonych programów antywirusowych takich jak na przykład FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. One nie tylko pomogą ci się upewnić że twój komputer jest wolny od programów malware, ale także pomogą znaleźć ukryte wirusy i usunąć je aby chronić twoje dane osobiste

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach