Jak usunąć Sweet-page.com

Skala niebezpieczeństwa: Skala niebezpieczeństwa (10/100)

Sweet-page.com jest niezbyt zaufaną wyszukiwarką internetową, która zwraca przekłamane wyniki wyszukiwania, inicjuje przekierowania, wyświetla nieprzerwane reklamy i powoduje dużo problemów swoim użytkownikom. W większości przypadków, dokonuje tego zaraz po tym jak przejmuje stronę domową i domyślną wyszukiwarkę na wszystkich przeglądarkach internetowych zainstalowanych w systemie. Jeżeli zauważysz Sweet-page.com na swoim komputerze nie powinieneś pozwolić na to aby ta strona nadal widniała w twojej przeglądarce, ponieważ może ona śledzić twoje ruchy w sieci, zbierać prywatne informacje o tobie i twoim komputerze i inne poważne czynności które powinny dać ci do myślenia jeżeli chodzi o wiarygodność i zaufanie do tego programu. Uważaj, ponieważ aplikacja może się pojawić na komputerze nawet bez ściągania jej na twoją maszynę. W tym przypadku powinieneś zaczerpnąć rad zawartych w 3-cim akapicie i usunąć Sweet-page.com z systemu.

W jaki sposób Sweet-page.com może wcielić się rolę domyślnej wyszukiwarki?

Sweet-page.com jest w większości prypadków rozpowszechniany jako dodatek do programów freeware lub też shareware. Aby się przed nim skutecznie bronić powinieneś zwracać więcej uwagi na programy freeware które instalujesz na swoim komputerze ponieważ ludzie często nie zwracają uwagi na to że razem z takimi programami ściągają też inne dodatki. Jak tylko program przeniknie do komputera zmienia stronę domową wyszukiwarki użytkownika, blokuje strony takie jak Google, Yahoo oraz Bing. Oprócz tego może także przeszkadzać obecność wszędobylskich reklam typu pop-up, spowolnień działania przeglądarki na skutek obecności wirusów czy też dokonywanie innych denerwujących zmian.

W jaki sposób mogę skutecznie pozbyć się Sweet-page.com?

Jeżeli podstępem zostałeś namówiony na zainstalowanie Sweet-page.com możesz usunąć ją poprzez kilka prostych kroków

Usuń Sweet-page.com ze swoich przeglądarek:

Internet Explorer:

Otwórz przeglądarkę Internet Explorer, przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Zarządzanie dodatkami’ -> ‚Toolbary i rozszerzenia’ Tutaj poszukaj wyszukiwarki Sweet-page.com i wybierz przycisk odinstaluj. Teraz otwóz przeglądarkę Internet Explorer, przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Opcje internetowe’ -> Strona główna. Tutaj wpisz adres Google czy też inną zaufaną strone aby uczynić ją stroną główną

Mozilla Firefox:

Otwórz przegladarkę Mozilla Firefox, przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Dodatki’ -> ‚Rozszerzenia’ Tutaj znajdź rozszerzenia Sweet-page.com i wybierz przycisk ‚odinstaluj. Teraz przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Opcje’ -> Ogólne. Tutaj wybierz pokazywanie pustej strony przy starcie przeglądarki lub też ustaw zaufaną stronę typu Google.

Google Chrome:

Otwórz przeglądarkę Google Chrome i przejdź do ikonki menu. Tam wybierz ‚Narzędzia’ a nastepnie skieruj się do Rozszerzeń. Tutaj poszukaj strony Sweet-page.com i jej rozszerzenia i pozbądź się go klikając na kosz. Dodatkowo przejdź do menu ustawień i wybierz zarządzanie domyślnymi wyszukiwarkami. Zmień stronę domową na google czy też inną stronę i usuń Default-search.net z listy. Następnie przejdź do menu strony głównej i upewnij się że dostajesz pustą stronę podczas tworzenia nowej karty

Na końcu przeskanuj swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym. Polecamy do tego celu programy takie jak STOPzilla lub SpyHunter

Automatyczne Sweet-page.com usunięcie:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Sweet-page.com zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania Sweet-page.com Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft
Aby usunąć Sweet-page.com, zalecamy użycie SpyHunter. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
więcej niż 40.000.000 pobrań!

Alternatywne oprogramowanie

STOPzilla
Przetestowaliśmy program STOPzilla jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Sweet-page.com (2014-03-07)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Sweet-page.com (2014-03-07)
XoftSpy AntiVirus Pro
Przetestowaliśmy program XoftSpy AntiVirus Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Sweet-page.com (2014-03-07)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Przetestowaliśmy program Defender Pro Ultimate Security Suite jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Sweet-page.com (2014-03-07)

Sweet-page.com snapshot

Sweet-page.com snapshot

Poradniki w innych językachPolub nas na Facebooku
aktualności
Wiadomości w prasie komputerowej
Komentarze