Jak usunąć Holasearch.com

Skala niebezpieczeństwa: Skala niebezpieczeństwa (10/100)

Holasearch.com jest nieuczciwą wyszukiwarką, która wyświetla fałszywe wyniki wyszukiwania i przekierowuje ludzi na hakerskie strony. Oprócz tego jest robakiem przeglądarkowym który w sekrecie przed użytkownikiem modyfikuje ustawienia komputera jak tylko dostanie się do system. W rezultacie ofiara może znaleźć na swoim komputerze inną stronę domową przeglądarki internetowej, a także zmienioną domyślną wyszukiwarkę, ponad to może się okazać że mamy nowy pasek narzędzi  Hola Search bar. Z pewnością Hola search nie może być nazwana wirusem albo programem malware, jednakże nie jest do końca zaufanym programem, ponieważ została stworzona by zwiększać zyski swoich autorów. Jeżeli chcesz się ustrzec przed niechcianymi przekierowaniami spowodowanymi obecnością Hola Search (dotyczy Mozilla Firefox, Google Chrome i innych przeglądarek) powinieneś przeskanować swój komputer programem antyszpiegującym i usunąć robaka z systemu.

W jaki sposób narażam swój komputer na zarażenie wirusem Holasearch.com?

Holasearch.com może z łatwością przeniknąć na komputer poprzez manualną instalację przez użytkownika. Jednakże dużo częściej dzieje się to na skutek przyczepienia się wirusa do przeglądarki internetowej bez naszej wiedzy. Podobnie jak searchzone.com albo isoft.com wirus wnika do komputera poprzez zarażone witryny, spam i inne niepewne sprawy. Oprócz tego, toolbar Holasearch możesz ściągnąć razem z innym oprogramowaniem. Może się tak stać jeżeli nie będzie zwracał uwagi na komponenty jakim pozwalasz zainstalować się na komputerze oprócz głównego programu. Jak tylko Hola Search dostanie się do systemu zmienia ustawienia systemu i sprawia że nieustannie odwiedzmy strony na które nigdy byśmy nie weszli. Jedyną słuszną drogą pozbycia się tego problemu jest zablokowanie ich poprzez usunięcie robaka przeglądarkowego, w tym celu podążaj za tą instrukcją:

Jak usunąć Holasearch.com?

Jeżeli twój komputer cierpi z powodu obecności wirusa Holasearch powinieneś go przeskanować sprawdzonym programem antywirusowym, idealnym do tego celu będzie SpyHunter dodatkowo należy usunąć toolbar Hola search i naprawić przeglądarki:

1.     Wejdź w start, przejdź do panelu sterowania, wybierz „dodaj, usuń programy”

2.     Znajdź Hola Search, zaznacz, i odinstaluj z systemu.

3.     Kliknij OK aby zapisać zmiany

Internet Explorer

1.     Otwórz internet explorer, przejdź do narzędzi, zarządzanie dodatkami, wyszukiwarkami

2.     Wybierz wyszukiwarkę której używałeś wcześniej

Mozilla Firefox

1.     Otwórz Mozille Firefox, przejdź do narzędzi, opcje

2.     Ustaw stronę startową na google.com yahoo.com albo inną podobną

Google Chrome

1.     Wejdź do menu, wybierz ustawienia a następnie przejdź do opcji podstawowych, zmień stronę startową na google.com

Zarządzaj wyszukiwarkami, ustaw tam google aby zmień domyślną wyszukiwarkę.

Automatyczne Holasearch.com usunięcie:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Holasearch.com zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania Holasearch.com Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft
Aby usunąć Holasearch.com, zalecamy użycie SpyHunter. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
więcej niż 40.000.000 pobrań!

Alternatywne oprogramowanie

STOPzilla
Przetestowaliśmy program STOPzilla jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Holasearch.com (2013-05-27)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Holasearch.com (2013-05-27)
XoftSpy AntiVirus Pro
Przetestowaliśmy program XoftSpy AntiVirus Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Holasearch.com (2013-05-27)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Przetestowaliśmy program Defender Pro Ultimate Security Suite jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Holasearch.com (2013-05-27)

Poradniki w innych językach • cent

  Softonic rozpowowrzechania takie badziewie w swoich programach

 • enigme

  zrobilam wszystko, co jest tu napisane, niby holi nie ma, a alej jak wlaczam chrome to mnie na nia przekierowuje. pomocy.

 • Bart

  mam ten sam problem co enigme :/
  pomóżcie, bo net mi pzez to badziwie zamula :/

 • Bart

  ten program spy hunter, nic nie pomaga, bo jest platny, zeby cos zrobic z tym co wyszukal :/

 • gosc

  Pieprzą ze odinstalować w panelu sterowania jak to nic nie daje. Na dodatek nie dość że mam tą hole to jeszcze jakiś ask.com… Niewiem już co robić
  chyba wszystkiego próbowałam…

 • Paula

  Też mam ten problem :(
  a jak zainstalowałam SpyHunter to chcą abym zapłaciła za ten program.
  Da się to za pomocą innego programu usunąć?

 • lukilak1

  Najlepiej mieć legalnego antywirusa,ja mam Norton Internet Security,na początku miałem wersje testową,później znowu zrobiłem tak,żeby mieć wersje testową i nadal miałem te badziewia,zarejestrowałem tego antywirusa i jak na razie problemu się pozbyłem z tego co widzę,z automatu usunął i te badziewie z systemu dwa pliki i dopiero później usunąłem to z panelu sterowania,a i rada,jeżeli włączyliście przeglądarkę lub neta to należy od nowa włączyć system uruchomić antywirusa,usunąć pliki związany z tym badziewiem,a dopiero później wejść do panelu sterowania i usunąć programy.

 • gosc

  ta glupia hola jest jakas shackowana bo nie da sie jej usunac a to co tu pisze nic nie daje bo ten debilizm dalej sie wlacza a wejscie na google.pl adresem graniczy z cudem bo minute sie wlacza a wiec to gowno spowalnia dodatkowo… nwm co za debil to zrobil

 • ko

  Witam tez mam ten sam problem i nie umiem znalezc tego w panelu sterowania tak chocby miala ona inna nazwe . Nie mam w PS napisanego hola

 • Gościencjos

  Pobierałem to, nie działa. Nie mam hola w programach i nie ma go w Chrome, a po włączeniu nowej karty otwiera się ta strona! Odinstalowałem całego Chroma i też nic!

 • Help me!!!

  mi się włącza to gó**o jak otwieram nową katre i nic z tym nie mogę zrobić

  pomocy

Polub nas na Facebooku
aktualności
Wiadomości w prasie komputerowej
Komentarze