Skala niebezpieczeństwa:  
  (11/100)

YourOptimizer. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Wszystko co powinieneś wiedzieć o YourOptimizer:

YourOptimizer stworzony przez Elektro Kod (ten program znany jest także jako Your Optimizer) może wydawać się przydatnym narzędziem, które jest zaprojektowane żeby wspierać dyski twarde i pomagać w aktualizacji ich oprogramowania. Jednak po zainstalowaniu tego programu w systemie, możesz się mocno rozczarować. W zasadzie, powinieneś trzymać się z dala od tego programu, gdyż usunięcie YourOptimizer może kosztować cię znaczną sumę pieniędzy! Jak donoszą eksperci do bezpieczeństwa z UsunWirusa.pl, ta aplikacja jest potencjalnie niepożądanym programem. Inną rzeczą, o której powineneś wiedzieć jest to, że to oprogramowanie polega na bardzo podstępnej metodze dystrybucji. Dostaje się zazwyczaj jako dodatek do innego oprogramowania (oprogramowanie reklamowe, hijackery przeglądarki lub podobne PUP) lub nawet jako aktualizacja Flash Player, więc ludzie instalują your_optimizer_setup.exe i inne pliki związane z Your Optimizer nie wiedząc o tym. Po zrobieniu tego, możesz się rozczarować irytującymi powiadomieniami wywołanymi tym PUP. Zazwyczaj są zaprojektowane, aby przekazać użytkownikom, że należy naprawić tysiące różnych błędów na ich komputerach. Prosimy nie nabierać się na takie powiadomienia, gdyż ich prawdziwym celem jest zdobycie twoich pieniędzy! Jeśli podejrzewasz, że twój komputer został zainfekowany tym fałszywym narzędziem optymalizacyjnym, powinieneś zignorować jego reklamy i przeskanować swój komputer za pomocą Reimage lub innego oprogramowania antywirusowego aby usunąć jego wszystkie pliki.

YourOptimizer

Jaki jest główny cel tego narzędzia optymalizującego?

Po wejściu Your Optimizer do systemu zaczyna natychmiast powodować zmiany w systemie twojego PC. Po pierwsze, przerzuca swoje pliki i ukrywa je w innych prawdziwych plikach. Po zrobieniu tego, zaczyna skanować twój kompuer i daje raporty o różnych problemach. Zazwyczaj wykorzystuje zwodnicze powiadomienia i błędy systemu twierdząc, że musisz naprawić setki lub nawet tysiące problemów związanych z twoim PC. Może poinformować cię o folderach zawierających śmieci, uszkodzonych rejestrach lub nawet śmieciach po przeglądaniu internetu. Robiąc to program chce sprawić abyś zmartwił się stanem swojego komputera. Nie przejmuj się. Wszystkie te wiadomości i powiadomienia są fałszywe i wyświetlane tylko po to, żeby nakłonić cię do pobrania pełnej wersji tego optymalizatora. Jeśli dasz się nabrać jego reklamom i klikniesz w jedną z nich, możesz zostać automatycznie przekierowany na oficjalną stronę tego programu, która jest uznana za niebezpieczną. Podsumowując, jasnym jest, że posiadanie tego programu na swoim komputerze powoduje więcej niż jeden problem. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych zmartwień i zredukować ryzyko wystawienia swojego komputera na poważne zagrożenia bezpieczeństwa, powinieneś usunąć YourOptimizer ze swojego urządzenia już teraz.

Jak usunąć YourOptimizer?

Jeśli doszło już do infekcji wirusem YourOptimizer, pierwszą rzeczą o której powinieneś wiedzieć jest to, że nie jesteś sam. Twórcy tego programu, w zasadzie, zostawili swoim ofiarom okazję, żeby pozbyć się tego programu. Możesz to zrobić postępując zgodnie z tymi krokami:

1. Kliknij przycisk “Start” ;

2. Wejdź w “Panel Kontrolny”;

3. Znajdź “YourOptimizer” (można go znaleźć także jako „Your Optimizer by Elektro Kod”) i wybierz funkcję „Odinstaluj” ;
4. Ukończ proces klikając “OK”.

Jednakże mając na uwadzę, że większość użytkowników zostaje nakłoniona do instalacji tego oprogramowania bezwiednie, powinieneś pomyśleć także o pełnym skanie systemu z pomocą renomowanego oprogramowania antywirusowego. Oprogramowanie YourOptimizer jest bardzo przebiegłe więc może starać się zabezpieczyć przed jego usunięciem przez chowanie swoich plików i podobnych komponentów głęboko w komputerze. Aby tego uniknąć powinieneś zainstalować Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes i polegać na nich, gdyż zapewniają one pełne usunięcie YourOptimizer.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-youroptimizer.html

Poradniki w innych językach