Usuń YourOptimizer (Darmowe instrukcje)

Instrukcja usuwania YourOptimizer

Czym jest YourOptimizer?

Wszystko co powinieneś wiedzieć o YourOptimizer:

YourOptimizer stworzony przez Elektro Kod (ten program znany jest także jako Your Optimizer) może wydawać się przydatnym narzędziem, które jest zaprojektowane żeby wspierać dyski twarde i pomagać w aktualizacji ich oprogramowania. Jednak po zainstalowaniu tego programu w systemie, możesz się mocno rozczarować. W zasadzie, powinieneś trzymać się z dala od tego programu, gdyż usunięcie YourOptimizer może kosztować cię znaczną sumę pieniędzy! Jak donoszą eksperci do bezpieczeństwa z UsunWirusa.pl, ta aplikacja jest potencjalnie niepożądanym programem. Inną rzeczą, o której powineneś wiedzieć jest to, że to oprogramowanie polega na bardzo podstępnej metodze dystrybucji. Dostaje się zazwyczaj jako dodatek do innego oprogramowania (oprogramowanie reklamowe, hijackery przeglądarki lub podobne PUP) lub nawet jako aktualizacja Flash Player, więc ludzie instalują your_optimizer_setup.exe i inne pliki związane z Your Optimizer nie wiedząc o tym. Po zrobieniu tego, możesz się rozczarować irytującymi powiadomieniami wywołanymi tym PUP. Zazwyczaj są zaprojektowane, aby przekazać użytkownikom, że należy naprawić tysiące różnych błędów na ich komputerach. Prosimy nie nabierać się na takie powiadomienia, gdyż ich prawdziwym celem jest zdobycie twoich pieniędzy! Jeśli podejrzewasz, że twój komputer został zainfekowany tym fałszywym narzędziem optymalizacyjnym, powinieneś zignorować jego reklamy i przeskanować swój komputer za pomocą FortectIntego lub innego oprogramowania antywirusowego aby usunąć jego wszystkie pliki.

YourOptimizer

Jaki jest główny cel tego narzędzia optymalizującego?

Po wejściu Your Optimizer do systemu zaczyna natychmiast powodować zmiany w systemie twojego PC. Po pierwsze, przerzuca swoje pliki i ukrywa je w innych prawdziwych plikach. Po zrobieniu tego, zaczyna skanować twój kompuer i daje raporty o różnych problemach. Zazwyczaj wykorzystuje zwodnicze powiadomienia i błędy systemu twierdząc, że musisz naprawić setki lub nawet tysiące problemów związanych z twoim PC. Może poinformować cię o folderach zawierających śmieci, uszkodzonych rejestrach lub nawet śmieciach po przeglądaniu internetu. Robiąc to program chce sprawić abyś zmartwił się stanem swojego komputera. Nie przejmuj się. Wszystkie te wiadomości i powiadomienia są fałszywe i wyświetlane tylko po to, żeby nakłonić cię do pobrania pełnej wersji tego optymalizatora. Jeśli dasz się nabrać jego reklamom i klikniesz w jedną z nich, możesz zostać automatycznie przekierowany na oficjalną stronę tego programu, która jest uznana za niebezpieczną. Podsumowując, jasnym jest, że posiadanie tego programu na swoim komputerze powoduje więcej niż jeden problem. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych zmartwień i zredukować ryzyko wystawienia swojego komputera na poważne zagrożenia bezpieczeństwa, powinieneś usunąć YourOptimizer ze swojego urządzenia już teraz.

Jak usunąć YourOptimizer?

Jeśli doszło już do infekcji wirusem YourOptimizer, pierwszą rzeczą o której powinieneś wiedzieć jest to, że nie jesteś sam. Twórcy tego programu, w zasadzie, zostawili swoim ofiarom okazję, żeby pozbyć się tego programu. Możesz to zrobić postępując zgodnie z tymi krokami:

1. Kliknij przycisk “Start” ;

2. Wejdź w “Panel Kontrolny”;

3. Znajdź “YourOptimizer” (można go znaleźć także jako „Your Optimizer by Elektro Kod”) i wybierz funkcję „Odinstaluj” ;
4. Ukończ proces klikając “OK”.

Jednakże mając na uwadzę, że większość użytkowników zostaje nakłoniona do instalacji tego oprogramowania bezwiednie, powinieneś pomyśleć także o pełnym skanie systemu z pomocą renomowanego oprogramowania antywirusowego. Oprogramowanie YourOptimizer jest bardzo przebiegłe więc może starać się zabezpieczyć przed jego usunięciem przez chowanie swoich plików i podobnych komponentów głęboko w komputerze. Aby tego uniknąć powinieneś zainstalować FortectIntego lub Malwarebytes i polegać na nich, gdyż zapewniają one pełne usunięcie YourOptimizer.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach