Usuń wirusa ’You steal music I lock your PC’

Instrukcja usuwania wirusa ’You steal music I lock your PC’

Czym jest ’You steal music I lock your PC’ virus?

Wirus o nazwie You steal music I lock you PC jest groźnym programem ransomware który blokuje komputer tak szybko jak tylko wtargnie na docelowy komputer. Na pewno słyszałeś o innych odmianach tego wirusa są to znane nam już programiki FBI virus, UK Police virus które zachowują się niemalże identycznie. Jednakże ten program nie powołuje się na żadną rządową instytucję i nie chce wpłaty naszych pieniędzy na Ukash, Moneypak czy inne system przelewu pieniędzy. You steal Musick I lock your PC blokuje cały system i na pulpicie wyświetla olbrzymi komunikat i po prostu tak to zostawia, jeżeli jesteś zainfekowany tym wirusem i twój system nie był na tyle odporny aby oprzeć się atakowi tego wirusa zachęcamy do zapoznania się z dokładną instrukcją zamieszczoną poniżej z któerj dowiesz się jak skutecznie usunąc wirusa You steal music I lock your PC z twojego komputera.

W jaki sposób mogę zarazić się wirusem You steal music I lock your PC?

You steal music I lock your PC jest rozpowszechniany w sposób typowy dla programów ransomware. Jeżeli chcesz się ustrzec przez infiltracją swojego komputera. Musisz trzymać się z daleka od tego rodzaju programów. Dodatkowo eksperci w dziedzinie niebezpieczeń mówią że ostatnio wiele maili z podejrzanymi załącznikami rozprzestrzenianych było w internecie. Dodatkowo istnieje duża szansa że staniemy się posiaaczami tego wirusa kiedy będziemy ściągać duże ilości pirackiej muzyki, a także programów freeware i shareware na swój komputer. Jeżeli będziesz próbował resetować swoj komputer zauważysz że komputer zostanie zablokowany po ok. 2 sekundach po jego uruchomieniu. Proszę trzymaj się z daleka od tych plików ransomware. Jeżeli twój komputer jest już zarażony tym plikiem You steal music I lock your PC jedynym sensownym rozwiązaniem będzie usunięcie tego wirusa, poniżej przedstawiamy tutorial jak to zrobić:

W jaki sposób mogę usunąć wirusa You steal music I lock your PC?

Podczas usuwania wirusa You steal music I lock your PC powinieneś najpierw odblokować swój komputer, sprawdź czy możesz to zrobić, a następnie postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Weź inny sprawny komputer i użyj go do ściągnięcia programu SpyHunter 5, Spyware Doctor albo Malwarebytes

2. Zaktualizuj program i zgraj go na pendrive, po czym włóż go do zainfekowanego komputera.

3. W tak zwanym międzyczasie zresetuj swój zainfekowany komputer i uruchom go w trybie awaryjnym poprzez klikanie F8.

4. Zresetuj komputer zainfekowany wirusem Polizja Biuro Sluzby Kryminalnej jeszcze raz i przeprowadź pełny skan systemu.

*Użytkownicy zainfekowani tym rodzajem ransomware są nadal w stanie zalogować się na inne konta w systemie. Jeżeli jedno z takich kont posiada prawa administratora powinieneś być w stanie uruchomić program anty-wirusowy.

*Postaraj się wyłączyć Flash, wtedy twój wirus przestanie blokować komputer, w tym celu przejdź do Macromedia support i wybierz “Deny”:

http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html jak to zrobisz przeprowadź pełny skan systemu programem antywirusowym.

Manualne usuwanie wirusa Polizja Biuro Sluzby Kryminalnej (wymagane ponadprzeciętnej umiejętności)

  • Zresetuj zainfekowany komputer do trybu awaryjnego aby unieszkodliwić wirusa Ukash

  • Włącz Regedit

  • Poszukaj wejść dla hasła WInLogon i zapisz wszystkie pliki które nie są nazwane explorer.exe albo nie są puste. Zastąp je plikiem explorer.exe

  • Znajdź pliki rejestrowe i zapisz je, potem usuń klucze licencyjne odwołujące się do tych plików.

  • Zresetuj i przeprowadź pełny skan systemu zaktualizowanym programem SpyHunter 5 aby usuń pozostające wirusy. Możesz także użyć Spyware Doctor albo Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach