Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Usuń wirusa Your personal files are encrypted

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Wirus ‚Your personal files are encrypted’ jest programem typu ransomware, który inicjuje różne problemy dla użytkowników komputerów. W odróżnieniu od wcześniej wydanych ransomwares, wirus ten nie jest przeznaczony do jednego konkretnego kraju na świecie. Zdaniem ekspertów, rozprzestrzenia się on po całym świecie, więc należy być bardzo ostrożnym podczas przeglądania w Internecie. Tak szybko, jak ten program pobierze się wewnątrz systemu, „Your personal files are encrypted” ukrywa wszystkie pliki, które są przechowywane w systemie i pokazuje błędny komunikat zamiast tapety pulpitu. Możesz mieć pewność, że to wszystko odbywa się po to by użytkownicy płacili okup za odszyfrowanie swoich plików. Przed wyrażeniem zgody na pożegnanie się z pieniędzmi, musisz zdać sobie sprawę z tego, że to nie pomoże pozbyć się wirusa „Your personal files are encrypted” wirusa. Do tego celu należy użyć jednego z renomowanych programów anty-spyware i usunąć szkodliwe pliki z systemu.

W jaki sposób może wirus ‚Your personal files are encrypted’ dostać się do wnętrza systemu?

‚Your personal files are encrypted’ zazwyczaj dystrybuowany jest przez konia trojańskiego, który ma zadanie infiltracji komputera bez żadnych oznak, pobieranie plików szkodnika i zablokowanie systemu. Po tym jak to już wykona, wirus zaczyna swoją pracę przy każdym ponownym uruchomieniu komputera ofiary. Proszę być bardzo ostrożnym z wirusem „TYour personal files are encrypted”, ponieważ ma tylko za zadanie dostać twoje pieniądze. W tym celu pokazuje takie zawiadomienia:

Your personal files are encrypted!
Your important files encryption produced on this computer: photos, videos, document, etc. Here is a complete list of encrypted files, and you can personally verify this.
(…)
To obtain the private key for this computer, which will automatically decrypt files, you need to pay 100 USD / 100EUR / similar amount in another currency.
(…)
Any attempt to remove or damage this software will lead to immediate destruction of the private key server.

Proszę, zignoruj ostrzeżenie ‚Your personal files are encrypted’, ponieważ ono próbuje jedynie oszukać cię dla twoich pieniędzy. Jest to wielki przekręt i nigdy nie powinien być doprowadzony do skutku.

Jak pozbyć się wirusa ‚Your personal files are encrypted’?

W celu usnięcia wirusa ‚Your personal files are encrypted’ ze swojego komputera, należy wyeliminować zainfekowane pliki, które należą do tego wirusa. Jednakże, podczas gdy wszyscy wiedzą, jak uruchomić oprogramowanie anty-malware, ransomware blokuje wszystko co znajdzie się na tym, więc może być w stanie przeskanować twój komputer. Śledź ten przewodnik i odblokuj komputer:

* Ręczny sposób usuwania wirusa ‚Your personal files are encrypted’:

  1. Zrestartuj swój zainfekowany PC do ‚Trybu awaryjnego z wierszem poleceń’ by wyłączyć tego wirusa (powinno to działać z każdą wersją tego zagrożenia)
  2. Odpal Regedit
  3. Poszukaj wpisów WinLogon i zapisz wszystkie wpisy, które nie są explorer.exe lub puste. Zamień je na explorer.exe.
  4. Wyszukaj w rejestrze tych plików, które zostały zapisane i usuń klucze rejestru odwołujące się do tych plików.
  5. Zrestartuj i odpal pełny skan za pomocą programu Reimage Reimage Cleaner Intego lub SpyHunter 5Combo Cleaner by usunąć pozostałe zainfekowane pliki.

* Metoda dysku flash:

1. Weź inną maszynę i używając jej pobierz plik instalacyjny Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub innego renomowanego programu anty-malware.
2. Zaktualizuj program i umieścić go w napędzie USB lub zwykłą CD.
3. W międzyczasie ponownie uruchom zainfekowany komputer do trybu awaryjnego z wierszem polecenia i podłącz dysk USB na nim.
4. Uruchom ponownie komputer zainfekowany wirusem „Your personal files are encrypted” i uruchom pełne skanowanie systemu.

* Uzytkownicy zainfekowani wirusem ‚Your personal files are encrypted’ mają dostęp do innych kont na swoich systemach Windows. Jeżeli jedno z tych kont ma uprawnienia administratora, powinieneś być zdolny do uruchomienia programu anty-malware.

* Spróbuj zaprzeczyć Flashowi, próbę zastopowania funkcji zatrzymania ransomware zgodnie z przeznaczeniem. W celu wyłączenia Flash, przejdź do pomocy Macromedia i wybierz „Odrzuć”: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. Po wykonaniu tej czynności, należy uruchomić pełne skanowanie systemu za pomocą programu anty-malware.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-your-personal-files-are-encrypted-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Your personal files are encrypted virus