Usuń wirusa Advanced PC Fixer (Poradnik usuwania) - zaaktualizowano, lut 2018

Instrukcja usuwania wirusa Advanced PC Fixer

Czym jest Wirus Advanced PC Fixer?

Co powinieneś wiedzieć zanim skorzystasz z oprogramowania Advanced PC Fixer?

Pierwszą rzeczą jaką chcielibyśmy żebyś zrozumiał jest to że Advanced PC Fixer nie jest wirusem. Jest to potencjalnie niechciany program , który został zaprezentowany przez jego autora – Pcvark Software Pvt. Ltd. jako narzędzize do optymalizacji. rogram pochodzi od tego samego autora co US System Care i posiada dwie wersje – płatną i darmową.

Użytkownik jest w stanie zainstalować obie wersje wprost z oficjalnej strony oprogramowania. Jednakże jak tylko aplikacja przeniknie do komputera rozpoczyna agresywny skan twojego komputera i pragnie zbierać zyski dzięki namówieniu cie na zakup pełnej wersji oprogramowania.

Nasi eksperci do spraw IT zdolali juz uchwycic ten program w swojej bazie jako: MSIL/AdvancedPcCare.C, Win32.Application.PC, vark.AW32.Application.Pcvark!c, Program.Unwanted.1724 Warto drugi raz podkreślić ze program w zadnym wypadku nie jest wirusem, ani nie jest złośliwy. Autorzy tego typu oprogramowania korzystaja z oficjalnej strony celem reklamy swojego oprogramowania.

Obraz wirusa Advanced PC Fixer

Jednakze, moze sie okazac ze nie bedziesz zadowolony z aplikacji poniewaz stwierdzisz ze jest to kolejny program, który bedzie tylko staral sie wydusic od ciebie pieniadze . Autorzy tego oprogramowania korzystaja z wyjatkowo efektywnej skutecznej strategii informowania o tym ze twoj komputer zostal zainfekowany i ma bardzo wiele problemów. Jak tylko zainstalujesz darmowa wersje tego oprogramowania (Advanced PC Fixer) zapewne zauwazysz ze dziala ona jak skaner, który jest w stanie wykrywac tylko problemy twoim komputerem.

Niektórzy uzytkownicy moga byc takze zainteresowani zakupem platnej wersji oprogramowania, która to jest w stanie naprawiać wszelkie napotkane problemy. Jednakze jezeli nie zakupiles jeszcze tego narzedzia to nie powinienes nawet zastanawiac sie nad jego kupnem. Zamiast tego lepiej rozpocznij usuwanie oprogramowania Advanced PC Fixer celem pozbycia sie niechcianych skanów twojego systemu.

Program w zamyśle miał poprawic predkosc twojego komputera, zoptymalizowac rejestr systemu Windows i naprawic roznego rodzaju bledy ; jednakze nie jest on w stanie zrobic nic, chyba ze zadowala cie naprawde mala poprawa. Rozmiar rejestru moze zostac zmniejszony zaledwie o kilka kilobitów, tak wiec prawdopodobnie nawet nie zauwazysz wiekszej zmiany. Jezeli potrzebujesz narzedzia do optymalizacji zawsze warto poszukac pomocy online . Jednakze zanim zainstalujesz aplikacje, które to wydaja ci sie przydatne powinienes czym predzej usunac oprogramowanie Advanced PC Fixer. W tym celu dobrze bedzie skorzystac z poradnika do odinstalowania podanego pod tym artykulem.

Zaraz po skorzystaniu z niego mozesz przeskanowac swoj komputer z pomoca sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego czy tez antymalware aby upewnic sie ze twoj komputer jest wolny od wszelkich wirusow. Ze swojej strony polecamy ci skorzystanie z oprogramowania FortectIntego lub tez SpyHunter 5Combo Cleaner oczywiscie mozesz tez uzyc programu wybranego przez siebie.

Czy jest możliwe że program optymalizujący został zainstalowany bez mojej wiedzy?

Jak juz wspomielismy, oprogramowanie Advanced PC Fixer posiada swoja oficjalna witryne i uzytkownicy moga wybrac darmowa lub tez platna wersje oprogramowania. Jezeli zainstalowales jakakolwiek aplikacje stamtad to nie powinienes sie martwic. W nawiazaniu do tego co mowi autor oprogramowania nie korzystaja z metody bundling aby rozpowszechniac swoje oprogramowanie w sieci, tak wiec trudno znalezc to oprogramowanie, z pewnoscia nie pojawi sie znikad.

Advanced PC Fixer wlasciwie nie moze cie zainfekowac, nie moze zostac umieszczone jako dodatek czy skladnik paczki z aplikacjami . Jezeli chcialbys wiedziec wiecej detali dotyczacych poprawnej instalacji tego typu darmowego oprogramowania to przejdz prosze do opcji instalacji rekomendowanej czy tez standardowej.

Jezeli chcesz zobaczyc miejsce w którym mozesz zainstalowac dodatkowe oprogramowanie powinienes wybrac opcje instalacji zaawansowanej lub tez opcje instalacji uzytkownika. Przechodzac przez kolejne kroki instalacji powinienes odznaczyc wszelkie nieznane sobie obiekty.

W jaki sposób sprawnie usunąć Advanced PC Fixer?

Advanced PC Fixer jest może i wirusem, ale nie jest złośliwy, tak wiec zalezy od ciebie czy chcesz aby pozostal na twoim komputerze czy tez nie. Z pewnoscia codzinne pojawianie sie nowych komunikatow i ostrzezen nie przysposobi cie w usmiech, tak wiec upewnij sie ze zdazyles go odinstalowac.

Jezeli nie chcesz kupowac platnej wersji oprogramowania powinienes czym predzej usunac oprogramowanie Advanced PC Fixer tak szybko jak to tylko mozliwe. Celem manualnego usuniecia zapoznaj sie z instrukcja podana ponizej. Upewnij sie ze dokladnie ja przejrzysz i przede wszystkim powinienes ja rozumiec jezeli chcesz przejdz przez proces usuwania bez wiekszych problemów:

  1. Przejdź do menu ''Start''
  2. Otwórz ''Panel Sterowania''
  3. Znajdź “Advanced PC Fixer” i wybierz przycisk ''Odinstaluj'';
  4. Zakończ proces klikając “OK”.

Zaraz po tym jak zakonczysz proces manualnego usuwania oprogramowania Advanced PC Fixer powinienes takze pomyslec o przeskanowaniu twojego komputera z pomoca sprawdzonego oprogramowania antymalware takiego jak FortectIntego lub tez SpyHunter 5Combo Cleaner. Z pewnoscia pomoze ci to upewnic sie ze twoj komputer jest wolny od wszelkiego rodzaju potencjalnie niechcianych aplikacji i innych zlosliwych komponentow.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach