Usuń Windows Accelerator Pro

Instrukcja usuwania Windows Accelerator Pro

Czym jest Windows Accelerator Pro?

Windows Accelerator Pro jest niebezpiecznym programem, który swoim dizałaniem przypomina prawdziwy program antywirusowym. Jak tylko uda mu się wedrzeć do komputera zaczyna wyświetlać fałszywe komunikaty informujące użytkownika o przeróżnych problemach z jego komputerem. Oczywiście te problemy są zmyślone i służą tylko i wyłącznie wyłudzeniu pieniędzy od użytkowników poprzez zmotywowanie ich do zakupu płatnej wersji programu. Należy uważać ponieważ Windows Accelerator Pro może pojawić się na komputerze dosłownie znikąd, działa na podobnej zasadzie jak inne fałszywe programy antywirusowe, jest rozpowszechniany za pomocą trojanów. Trojany te są w stanie modyfikować niektóre ustawienia systemu. W rezultacie ofiara widzi dużo komunikatów promujących Windows Accelerator pro, jego działanie przedstawianie w samych superlatywach, reklamy zachęcają do zakupu płatnej wersji programu. Jeżeli nie chcesz napychać kieszeni oszustom polecamy nie kupować płatnej wersji programu Windows Accelerator Pro, a także usunąć ten program jeżeli przypadkiem znalazł się na waszym komputerze.

W jaki sposób aplikacja Windows Accelerator Pro jest w stanie zainfekować mój komputer?

Windows Accelerator Pro może zainfekować twój komputer z pomocą programów zwanych trojanami. Trojany ukrywają się na słabo zabezpieczonych stronach, spamie mailowym, fałszywych komunikatach o prośbę na zaktualizowanie softu (upgrade oprogramowania). Aby mieć pewność że nie jesteś na nie zarażony powinieneś zawsze trzymać się z daleka od niezabezpieczonych stron, oraz upewnić się że twój komputer jest zabezpieczony przez dobry i sprawdzony program antyszpiegujący, Jak tylko Windows Accelerator Pro zinfiltruje komputer rozpoczyna pracę jak stary dobry program antywirusowy: pokazuje pasek postępu skanowania komputera i oczywiście wykrywa różne pliki, które jego zdaniem są zawirusowane, przykład komunikatu pochodzącego od tego programu zamieszczamy poniżej:

Error
System data security is at risk!
To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Możesz mieć niemal stu procentową pewność, że wirusy wykryte przez program Windows Accelerator Pro są tak naprawdę niegroźnymi plikami. Jeżeli twój komputer został narażony na kontakt z Windows Accelerator Pro zapoznaj się z poradnikiem przedstawionym poniżej.

W jaki sposób skutecznie usunąć aplikację Windows Accelerator Pro?

Jeżeli chcesz usunąć program Windows Accelerator Pro powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym i zaktualizowanym programem antywirusowym FortectIntego albo SpyHunter 5Combo Cleaner. Jeżeli nie jesteś w stanie uruchomić żadnego z przedstawionych programów podążaj za tą intrukcją:

  1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego. W tym celu po prostu wciśnij mały przycisk na stacji dysków. Jak tylko system zacznie się wczytywać wciśnij wielokrotnie klawisz F8 aż nie wczyta się system w trybie awaryjnym.
  2. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika i hasłem jakich używasz na co dzień.
  3. Teraz otwórz przeglądarkę Intenret Explorer, i uruchom ją jako administrator. W tym celu najedź prawym przyciskiem myszy na ikonkę przeglądarki IE. Wybierz „Uruchom jako administrator” po czym wpisz swoje hasło jeżeli będzie potrzebne.
  4. Po uruchomieniu przeglądarki wprowadź ten adres do paska adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i ściągnij ten program na swój pulpit. Uruchom go i wyczyść wszystkie podejrzane procesy i usuń związane z nimi pliki
Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach