Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Windows Accelerator Pro. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Windows Accelerator Pro jest niebezpiecznym programem, który swoim dizałaniem przypomina prawdziwy program antywirusowym. Jak tylko uda mu się wedrzeć do komputera zaczyna wyświetlać fałszywe komunikaty informujące użytkownika o przeróżnych problemach z jego komputerem. Oczywiście te problemy są zmyślone i służą tylko i wyłącznie wyłudzeniu pieniędzy od użytkowników poprzez zmotywowanie ich do zakupu płatnej wersji programu. Należy uważać ponieważ Windows Accelerator Pro może pojawić się na komputerze dosłownie znikąd, działa na podobnej zasadzie jak inne fałszywe programy antywirusowe, jest rozpowszechniany za pomocą trojanów. Trojany te są w stanie modyfikować niektóre ustawienia systemu. W rezultacie ofiara widzi dużo komunikatów promujących Windows Accelerator pro, jego działanie przedstawianie w samych superlatywach, reklamy zachęcają do zakupu płatnej wersji programu. Jeżeli nie chcesz napychać kieszeni oszustom polecamy nie kupować płatnej wersji programu Windows Accelerator Pro, a także usunąć ten program jeżeli przypadkiem znalazł się na waszym komputerze.

W jaki sposób aplikacja Windows Accelerator Pro jest w stanie zainfekować mój komputer?

Windows Accelerator Pro może zainfekować twój komputer z pomocą programów zwanych trojanami. Trojany ukrywają się na słabo zabezpieczonych stronach, spamie mailowym, fałszywych komunikatach o prośbę na zaktualizowanie softu (upgrade oprogramowania). Aby mieć pewność że nie jesteś na nie zarażony powinieneś zawsze trzymać się z daleka od niezabezpieczonych stron, oraz upewnić się że twój komputer jest zabezpieczony przez dobry i sprawdzony program antyszpiegujący, Jak tylko Windows Accelerator Pro zinfiltruje komputer rozpoczyna pracę jak stary dobry program antywirusowy: pokazuje pasek postępu skanowania komputera i oczywiście wykrywa różne pliki, które jego zdaniem są zawirusowane, przykład komunikatu pochodzącego od tego programu zamieszczamy poniżej:

Error
System data security is at risk!
To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Możesz mieć niemal stu procentową pewność, że wirusy wykryte przez program Windows Accelerator Pro są tak naprawdę niegroźnymi plikami. Jeżeli twój komputer został narażony na kontakt z Windows Accelerator Pro zapoznaj się z poradnikiem przedstawionym poniżej.

W jaki sposób skutecznie usunąć aplikację Windows Accelerator Pro?

Jeżeli chcesz usunąć program Windows Accelerator Pro powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym i zaktualizowanym programem antywirusowym Reimage albo Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner. Jeżeli nie jesteś w stanie uruchomić żadnego z przedstawionych programów podążaj za tą intrukcją:

  1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego. W tym celu po prostu wciśnij mały przycisk na stacji dysków. Jak tylko system zacznie się wczytywać wciśnij wielokrotnie klawisz F8 aż nie wczyta się system w trybie awaryjnym.
  2. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika i hasłem jakich używasz na co dzień.
  3. Teraz otwórz przeglądarkę Intenret Explorer, i uruchom ją jako administrator. W tym celu najedź prawym przyciskiem myszy na ikonkę przeglądarki IE. Wybierz „Uruchom jako administrator” po czym wpisz swoje hasło jeżeli będzie potrzebne.
  4. Po uruchomieniu przeglądarki wprowadź ten adres do paska adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i ściągnij ten program na swój pulpit. Uruchom go i wyczyść wszystkie podejrzane procesy i usuń związane z nimi pliki
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.
Windows Accelerator Pro snapshot
Windows Accelerator Pro snapshot

Windows Accelerator Pro ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
%AppData%guard-fvtb.exe


Usuń wpisy rejestru:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun "GuardSoftware" = "%AppData%guard-toiy.exe"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon "Shell"="C:\Users\User\AppData\Roaming\guard-fvtb.exe"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionSettings
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAssociations "LowRiskFileTypes"=".zip;.rar;.nfo;.txt;.exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi;.htm;.html;.gif;.bmp;.jpg;.avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav;"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAttachments "SaveZoneInformation"=1
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionImage File Execution Optionsmsseces.exe "Debugger"="svchost.exe"
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionImage File Execution Optionsmsmpeng.exe "Debugger"="svchost.exe"

Skasuj pliki:
%AppData%guard-fvtb.exe
%AppData%results1.db

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-windows-accelerator-pro.html

Poradniki w innych językach