Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Usuń wirusa White Screen

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

White Screen w przełożeniu na język polski oznacza biały ekran, jest to nazwa wyjątkowo niebezpiecznego wirusa który jest w stanie zablokować komputer aby dostać się na pulpit komputera. Ten fałszywy alarm powoduje ukrycie wszystkich ikon pulpitu, niepokazywanie ikon na pasku menu. Zamiast tego naszym oczom ukazuje się komunikat o naruszeniu autorytetu Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego, USA, Kanady albo innego kraju, zależy od wersji wirusa. W dodatku wirus pokazuje adres komputera IP i mówi, że jego właściciel jest zobowiązany do zapłaty grzywny za przekroczenie prawa. Jeżeli nie zrobi tego w ciągu 48h wirus straszy nawet pobytem w zakładzie karnym. Nigdy nie należy wierzyć tego typu oszustwom i płacić pieniędzy na takie cele, których wysokość waha się od 100 dolarów do 100 funtów. Podobnie jak wirus Paypal albo wirus FBI i inne wirusy malware, Biały Ekran (White Screen) musi być usunięty tak szybko jak to tylko możliwe. Za takim posunięciem przemawia fakt, że jego usunięcie może okazać się trudne ze względu na zastosowanie blokady komputera. Jednakże szybki tutorial zawarty w tym artykule pozwoli ci pozbyć się tego wirusa.

Jak mogę się zarazić wirusem White Screen?

Wirus White Screen jest dość szybko rozpowszechniany w sieci. Jeżeli jesteś jednym z tych pechowców którzy zostali narażeni na kontakt z nim musiałeś otworzyć jakiś zarażony mail, albo odwiedzić hakerską stronę. Jak tylko wirus dostaje się na komputer blokuje go i wyświetla komunikat o poinformowaniu policji czy też oddziałów powiązanych z rządem. Oczywistym jest to, że stara się zmusić użytkownika do zapłacenia kary poprzez zastraszanie go. Wirus używa języka angielskiego aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Jeżeli zostałeś zarażony powinieneś trzymać się jak najdalej od tego typu komunikatów i nigdy nie płacić oszustom ponieważ nie pomoże to w rozwiązaniu problemu. Jedyną drogą do oswobodzenia systemu jest usunięcie wirusa tak szybko jak to tylko możliwe.

Jak usunąć wirusa White Screen (biały ekran)?

Aby odblokować computer musisz uzyskać możliwość przeskanowania go sprawdzonym programem antywirusowym, postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Weź inny komputer i ściągnij na niego Reimage Reimage Cleaner Intego albo inny skuteczny program typu anty-malware taki jak SpyHunter 5Combo Cleaner

2. Aktualizuj program, skopiuj go na USB albo dysk CD.

3. W między czasie zresetuj popsuty komputer i wejdź w tryb awaryjny, włóź USB do portu popsutego komputera.

4. Zresetuj jeszcze raz zainfekowany komputer i uruchom pełny skan systemu.

*Użytkownicy, których konta są zainfekowane tym wirusem, mogą wejść na inne konta w systemie Windows, jedno z nich powinno mieć prawa administratora niezbędne do uruchomienia programu anty-malware.

*Spróbuj zablokować animacje Flash, aby zablokować funkcje wirusa, aby to zrobić przejdź do supportu Macromedia i wybierz “Deny”

http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. Jak to zrobisz przeskanuj komputer programem anty-malware.

*Instrukcja – jak manualnie usunąć wirusa (wymagany skill informatyczny)

1. Zresetuj zainfekowany komputer to trybu awaryjnego “Safe mode with command prompt” w celu wyłączenia wirusa.

2. Włącz Regedit

3. Poszukaj WInLogon i zapisz wszystkie pliki, które nie mają są w procesie explorer.exe albo puste. Zastąp je explorer.exe

4. Znajdź element docelowy tych plików i usuń pliki pokrewne.

5. Zresetuj i włącz skan całego systemu SpyHunter 5 albo SpyHunter 5Combo Cleaner w celu usunięcia plików, które pozostały.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-white-screen-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: White Screen virus