Skala niebezpieczeństwa:  
  (8/100)

TechGenie. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Adware

Czym jest TechGenie?

TechGenie jest wysoce kwestionowanym oprogramowaniem, które powinniśmy instalować w systemie dopiero po przemyśleniu całej sprawy conajmniej dwukrotnie aby poznać wszelkie wady i zalety tego oprogramowania. Progam został stworzony przez iYogi i może zostać zainstalowany w systemie w formie antywirusa lub też oprogramowania optymalizacyjnego. Jeżeli ściągnąłeś TechGenie PC Optimize to najważniejszą rzeczą o której musisz pamiętać jest to że program polepszy nieznacznie prędkość twojego komputera. Owszem, pogam usunie kilkaset zbędnych programów, jednakże nie będzie to miało większego znaczenia jeżeli chodzi o funkcjonalność oprogramowania. Przy okazji niektóre rapoty mogą zawierać fałszywe komunikaty o przydatności systemu. Dodatkowo nie powinien zdziwić cię fakt, mówiący o tym że większość funkcjonalności TechGenie PC Optimizer jest zablokowana. W miarę upływu czasu możesz zacząć otrzymywać coraz to więcej denerwujących reklam typu pop-up, które będą się starały przekonać do zakupu licencjonowanej wersji oprogramowania, która będzie przepełniona narzędziami takimi jak panel rodzicielski, firewall, backup itd. Zanim wpiszesz dane swojej karty kredytowej celem zakupu oprogramowania poszukaj opinii o programie w internecie. Mozemy ci zagwarantowac ze program samodzielnie wyszuka najnowsze aktualizacje, oczywiscie jezeli nie chcesz zwiekszac swojego rachunku za telefon powinienes sie trzymac z daleka od tego typu ofert.

W jaki sposób TechGenie jest w stanie przeniknąć do mojego komputera?

Podobnie do wielu innych narzędzi optymalizujących, program mozna ściągnąć z jego oficjalnej strony i innych stron. Aplikacja została zainstalowana na dość dużej ilości komputerów ze względu na jej przyjazny wygląd i obiecywane zalety. Jednakże instalując program na swoim komputerze możesz zacząć widywać denerwujące spowolnienia swojego systemu, denerwujące reklamy typu pop-up, błędne raporty o sytuacji na komputerze i inne podobne problemy. Oprócz tego wielu użytkowników komputerów rozpowszechnia te narzędzia za pomocą dość kontrowersyjnej metody zwanej bundling. Podczas gdy my nie jesteśmy w stanie zagwarantować tego, że TechGenie PC Optimizer będzie się tak dostawał na twój komputer to jednak powinieneś trzymać się z daleka od wszelkiej maści denerwujących komunikatów prowadzących ludzi do instalowania podejrzanych programów. Jeżeli już zdarzyło ci się ściągnąć TechGenie PC Optimize na swój komputer to wszystko zależy od ciebie czy go pozostawisz czy też nie. Jednakże bardzo wielu ekspertów do spraw komputerów, wityny takie jak PC World, BurnWorld.com zgodnie twierdzą, że powinieneś unikać tego typu programów. Jeżeli chcesz bezpiecznie usunąć Techgenie PC Optimizer ze swojego komputera zapoznaj się z krokami usuwania zamieszczonymi poniżej

W jaki sposób usunąć TechGenie?

Technicznie rzecz biorąc TechGenie PC Optimizer nie ma nic wspólnego z wirusami, więc teoretycznie możesz go pozostawić na swoim komputerze. Jednakże nie do końca jest to czynność przez nas polecana bo wiemy że nikt nie lubi reklam typu pop-up, podejrzanych raportów i innych niedogodności. Aby skutecznie usunąc ten program ze swojego systemu polecamy przeskanować cały system programem Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes a następnie wykonać następujące kroki

  • Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy i rozszerzenia (jeżeli jesteś użytkownikiem Windows XP wybierz menu dodaj/usuń programy)
  • Tutaj poszukaj TechGenie.
  • Odinstaluj go i wszystkie inne podejrzane programy
  • Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Windows 8 to kliknij prawym przyciskiem na lewy dolny róg ekranu. Przejdź do menu szybkiego dostępu a nastepnie wybierz panel sterowania gdzie mozesz usunac program

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia TechGenie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania TechGenie. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
TechGenie snapshot
TechGenie snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-techgenie.html

Poradniki w innych językach