Usuń TechGenie

Instrukcja usuwania TechGenie

Czym jest TechGenie?

Czym jest TechGenie?

TechGenie jest wysoce kwestionowanym oprogramowaniem, które powinniśmy instalować w systemie dopiero po przemyśleniu całej sprawy conajmniej dwukrotnie aby poznać wszelkie wady i zalety tego oprogramowania. Progam został stworzony przez iYogi i może zostać zainstalowany w systemie w formie antywirusa lub też oprogramowania optymalizacyjnego. Jeżeli ściągnąłeś TechGenie PC Optimize to najważniejszą rzeczą o której musisz pamiętać jest to że program polepszy nieznacznie prędkość twojego komputera. Owszem, pogam usunie kilkaset zbędnych programów, jednakże nie będzie to miało większego znaczenia jeżeli chodzi o funkcjonalność oprogramowania. Przy okazji niektóre rapoty mogą zawierać fałszywe komunikaty o przydatności systemu. Dodatkowo nie powinien zdziwić cię fakt, mówiący o tym że większość funkcjonalności TechGenie PC Optimizer jest zablokowana. W miarę upływu czasu możesz zacząć otrzymywać coraz to więcej denerwujących reklam typu pop-up, które będą się starały przekonać do zakupu licencjonowanej wersji oprogramowania, która będzie przepełniona narzędziami takimi jak panel rodzicielski, firewall, backup itd. Zanim wpiszesz dane swojej karty kredytowej celem zakupu oprogramowania poszukaj opinii o programie w internecie. Mozemy ci zagwarantowac ze program samodzielnie wyszuka najnowsze aktualizacje, oczywiscie jezeli nie chcesz zwiekszac swojego rachunku za telefon powinienes sie trzymac z daleka od tego typu ofert.

W jaki sposób TechGenie jest w stanie przeniknąć do mojego komputera?

Podobnie do wielu innych narzędzi optymalizujących, program mozna ściągnąć z jego oficjalnej strony i innych stron. Aplikacja została zainstalowana na dość dużej ilości komputerów ze względu na jej przyjazny wygląd i obiecywane zalety. Jednakże instalując program na swoim komputerze możesz zacząć widywać denerwujące spowolnienia swojego systemu, denerwujące reklamy typu pop-up, błędne raporty o sytuacji na komputerze i inne podobne problemy. Oprócz tego wielu użytkowników komputerów rozpowszechnia te narzędzia za pomocą dość kontrowersyjnej metody zwanej bundling. Podczas gdy my nie jesteśmy w stanie zagwarantować tego, że TechGenie PC Optimizer będzie się tak dostawał na twój komputer to jednak powinieneś trzymać się z daleka od wszelkiej maści denerwujących komunikatów prowadzących ludzi do instalowania podejrzanych programów. Jeżeli już zdarzyło ci się ściągnąć TechGenie PC Optimize na swój komputer to wszystko zależy od ciebie czy go pozostawisz czy też nie. Jednakże bardzo wielu ekspertów do spraw komputerów, wityny takie jak PC World, BurnWorld.com zgodnie twierdzą, że powinieneś unikać tego typu programów. Jeżeli chcesz bezpiecznie usunąć Techgenie PC Optimizer ze swojego komputera zapoznaj się z krokami usuwania zamieszczonymi poniżej

W jaki sposób usunąć TechGenie?

Technicznie rzecz biorąc TechGenie PC Optimizer nie ma nic wspólnego z wirusami, więc teoretycznie możesz go pozostawić na swoim komputerze. Jednakże nie do końca jest to czynność przez nas polecana bo wiemy że nikt nie lubi reklam typu pop-up, podejrzanych raportów i innych niedogodności. Aby skutecznie usunąc ten program ze swojego systemu polecamy przeskanować cały system programem FortectIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner a następnie wykonać następujące kroki

  • Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy i rozszerzenia (jeżeli jesteś użytkownikiem Windows XP wybierz menu dodaj/usuń programy)
  • Tutaj poszukaj TechGenie.
  • Odinstaluj go i wszystkie inne podejrzane programy
  • Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Windows 8 to kliknij prawym przyciskiem na lewy dolny róg ekranu. Przejdź do menu szybkiego dostępu a nastepnie wybierz panel sterowania gdzie mozesz usunac program

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach