Skala niebezpieczeństwa:  
  (14/100)

System Speed Up. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

System Speed Up (znany też jako System Speed Up) jest kolejnym programem, który został rozwinięty poprzez bardzo znaną firmę Systweak Software. Zdąrzył już pokazać takie aplikacje jak Advanced Disk Recovery. Nie ma znaczenia, że wszystkie te programy są promowane jako przydatne narzędzia, które są w stanie przyśpieszać działanie komputera, usuwać wirusy czy też zmieniać ich wyglądac. Powinieneś poważnie się zastanowić zanim zainstalujesz je na swoim komputerze. Polecamy ci unikanie System Speed UP ponieważ używa specjalnych marketingowych technik, które służą tylko jednemu celowi – robieniu pieniędzy. Jeżeli ściągnałeś wersję próbną tego programu po kliknięciu w przycisk ‚Free Download’ powinieneś przestać marzyć o tym że program naprawi twój komputer, zostaniesz poproszony o wpłatę 29,95$. Oprócz tego program będzie wyświetlał nieustannie komunikaty zachwalające zakup pełnej wersji oprogramwania. Tak więc jest zalecane podwójne sprawdzenie tego komunikatu

W jaki sposób System Speed Up może pojawić się na moim komputerze?

System Speed Up może zostać ściągnięty z internety poprzez komunikaty które wyświetlają poważne błędy z komputerem i oferują darmowe skanowanie twojego komputera. Jeżeli zostałeś zachęcony do sprawdzenia swojego komputera w poszukiwaniu błędów w systemie i tym podobnych programów postaraj się trzymać z daleka od reklam ponieważ mogą narazić cię na ściągnięcie programu, który będzie służył tylko i wyłącznie do namawiania cię do zakupienia jego licencji. Pamiętaj o tym, że tego typu programy jak System SpeedUp nie są w stanie wykryć wszystkich błędów w systemie. Oczywiście, nie ulega wątpliwościom fakt, że znajdują znaczną ich część jednakże eliminacja ich nie da zbyt dużego efektu w przyspieszaniu twojego komputera. Jest to jeden z powodów dla których polecamy pomyślenie przed zakupem licencji System SpeedUP. Aby skutecznie usunąc go z systemu zapoznaj się z poradnikiem danym poniżej:

W jaki sposób usunąć System Speed Up?

Podsumowując, ten program nie jest w stanie wyrządzić poważnych szkód twojemu komputerowi. Jednakże jest on w stanie przenikać do niego niemalże niezauważony i powodować różne niechciane czy też denerwujące aktywności, których dokonuje tylko poto aby zyskać dużo pieniędzy. Aby skutecznie usunąć System Speed UP polecamy skorzystanie z Reimage czy też Malwarebytes Malwarebytes. Możesz także polegać na tych krokach:

  1. Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Odinstaluj program
  2. Kiedy już przejdziesz do menu dodaj/usuń programy poszukaj System Speed Up.
  3. Kliknij Odinstaluj a następnie kliknij OK aby zapisać zmiany.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia System Speed Up zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania System Speed Up. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
System Speed Up snapshot
System Speed Up snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-system-speed-up.html

Poradniki w innych językach