Usuń SpeedUpMyPC 2014

Instrukcja usuwania SpeedUpMyPC 2014

Czym jest SpeedUpMyPC 2014?

Czym jest SpeedUpMyPC 2014?

SpeedUpMyPC 2014 (znany też jako Uniblue SpeedUpMyPC 2014) jest wysoce podejrzana aplikacja, która jest prezentowana jako skuteczne narzedzie sluzace optymalizacji i narzedzie majace pzyspieszac twoj komputer. Jedna z bardziej powaznych rzeczy, które mówi sie o tym programie, a która powinienes zapamietac jest to ze jest w stanie przeniknac do twojego komputera bez twojej wiedzy. Nawiazujac do ekspertów program moze byc rozpowszechniany razem z oprogramowaniem wyswietlajacym pliki wideo, manadzery do sciagania plikow, kreatory likow PDF i tym podobne. Tak wiec powinienes byc bardzo mocno ostozny podczas sciagania tego typu plikow. Jak tylko SpeedUpMyPC przeniknie do twojego systemu rozpoczyna poszukiwania złych wpisów w rejestrze, śmieciowych plików a takze innych rzeczy, które moga miec wplyw na szybkosc twojego komputera. Oczywiscie program pokazuje tylko to co chciał znaleźć, i tak nie jest w stanie usunąć tego co znalazł ponieważ rząda kupienia płatnej licencji oprogramowania. Czasami program wystepuje tylko w roli straszaka zeby postraszyc uzytkownika, że jego komputer jest zagrozony zachecajac tym samym uzytkownika do zakupu platnej wersji. Jednakze powinienes 2 razy sie zastanowic zanim wyciagniesz swoja karte kredytowa aby dokonac platnosci poniewaz usuniecie zlych wpisow w rejestrze nagle nie przyspieszy twojego komputera. Wszystko co musisz zrobisz to pozbys sie setek tysiecy smieci aby rzeczywista predkosc wzrosla. Tak wiec zawsze dwa razy sie zastanow zanim wpuscisz ten komputer. Wysoce polecamy korzystanie z alternatywnych narzedzi zwiekszajacych predkosc twojego komputera podobnych do SpeedUpMyPC 2014 jednakze darmowych w przeciwienstwie do tego programu.

W jaki sposób SpeedUpMyPC 2014 moze pojawić się na moim komputerze?

SpeedUpMyPC jest zwyczajnym oprogramowaniem adware, które przenika o komputera po cichu uzywajac do tego techniki bundling. Jezeli nie slyszales o tej metodzie to powinienes wiedziec ze pozwala ona zintegrowac roznego rodzaju pliki do sciagania takie jak addony, pluginy oraz toolbary a takze inne rozszerzenia i tego typu aplikacje razem z oprogramowaniem freeware jak i shareware. Program moze zostac umiejscowowaniony jako dodatkowy komponent, o którym nic sie nie wspomina podczas installacji podobnie jak trojany, jednak to nie do konca wirusy. W zasadzie program wymaga akceptacji po stronie uzytkownika, jednak nie jest ona widoczna na pierwszy rzut oka. Aby zobaczyc i w pore odznaczyc chec zainstalowania takiego typu oprogramowania musisz byc badzo ostrozny razem z instalowaniem tego typu oprogramowania. Wysoce polecamy skorzystanie z metody instalacji zaawansowanej czy też instalacji uzytkownika. Idac ta droga bedzie mozliwe zobaczenie wszystkich programow ktore chca sie zainstalowac i wybranie tylko tych, których potrzebujesz. Będziesz mógł odrzucić zainstalowanie SpeedUpMyPC czy też każdego innego nieznanego sobie oprogramowania, Nigdy nie nalezy przeskakiwac dalej poniewaz tego tego typu programy sa domyslnie zaznaczone jako te przeznaczone do zainstalowania, tak wiec jezeli zapomnisz je odznaczyc to prawdopodobnie automatycznie je zainstalujesz. Jezeli taka sytuacja miala juz miejsce i na twoim komputerze wyswietlaja sie reklamy SpeedUpMyPC i przekieowania tych reklam to zapoznaj sie z instrukcja ponizej aby skutecznie poradzic sobie z tym problemem.

W jaki sposób usunąć SpeedUpMyPC 2014?

Technicznie rzecz biorąc SpeedUpMyPC 2014 nie jest wirusem, jednakże widujemy bardzo dużo skarg użytkowników na tego typu aplikacje. Jeżeli martwisz sie nieustannymi skanami systemu, raportam o problemach z systemem a takze innymi denerwujacymi aktywnosciami to powinienes nie marnowac wiecej czasu tylko czym predzej usunac ten program ze swojego komputera. W tym celu mozesz skorzystac z aplikacji FortectIntego lub też SpyHunter 5Combo Cleaner. Tutaj znajdziesz manualne techniki usuwania SpeedUpMyPC 2014:

  • Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy i rozszerzenia (jeżeli masz Windows XP to skorzystaj z menu dodaj/usuń programy)
  • Tutaj poszukaj SpeedUpMyPC
  • Odinstaluj ten i wszystkie inne podejrzane progamy
  • Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jeżeli jestes uzytkownikiem Windows 8 kliknij prawym przyciskiem myszy na lewym dolnym rogu ekranu. Kiedy ukaze ci sie menu dostepu wybierz panel sterowania a nastepnie usun program:

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach