Skala niebezpieczeństwa:  
  (9/100)

SlimCleaner Plus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Narzędzia systemowe

SlimCleaner Plus może nie być tak użyteczny, niż jest w rzeczywistości

SlimCleaner Plus image

SlimCleaner Plus jest prawdziwym optymalizatorem systemu podobno stworzonym do niesienia pomocy zwykłym użytkownikom w czyszczeniu ich systemów. Twórcy aplikacji korzystaj jednak ze zwodniczych metod, by upewnić się, że łatwowierni użytkownicy będą dalej płacić za nie tak dobrą jakość usług. 

Jest to powodem, dla którego SlimCleaner Plus jest sklasyfikowany jako potencjalnie niepożądana aplikacja. Wielu ludzi może ją pomylić z wirusem. W rzeczywistości, taki rodzaj optymalizatora nie jest złośliwy – może jednak drastycznie zmniejszyć wydajność komputera, powodował spowolnienia, długie ładowanie aplikacji itd.

Na początku, użytkowników zwodzi się do pobrania SlimCleanera Plus z inną aplkacją bądź poprzez atrakcyjny, lecz kłamliwy opis na oficjalnej stronie programu — hxxps://slimware.com/. Po instalacji, użytkownicy mają szansę skorzystania z wersji próbnej.

Bez względu na to, że wygląda to uczciwie, Twórcy aplikacji zaprogramowali ją w taki sposób, by dostarczała pokręcone raporty systemowe. Innymi słowy, SlimCleaner Plus oszukuje ludzi wmawiając, że ich komputery są zainfekowane przesadną liczbą niezwykle niebezpiecznych infekcji komputerowych. Dodatkowo, posiadają oni darmową wersję SlimCleaner. Jej cel jest jednak taki sam — wyłudzenie pieniędzy od niedoświadczonych użytkowników komputerów.

W rezultacie, ludzie są nakłaniani do zakupu pełnej wersji Slim Cleaner Plus, by naprawić nieistniejące problemy. Nawet jeśli twój komputer może być zainfekowany innymi potencjalnie niepożądanymi aplikacjami, możemy zapewnić, że wynik skanu nie pokrywa się z rzeczywistym stanem systemu. 

Dlatego też sugerujemy zdobycie dużo lepszego antywirusa do ochrony komputera. Możesz też skorzystać z poniższych instrukcji, by pozbyć się SlimCleanera – jego deinstalacja okazuje się nad wyraz skomplikowana. 

Przygotuj się też na masę irytujących ostrzeżeń i reklam, jeśli chcesz kontynuować korzystanie z rzeczonego wirusa SlimCleaner Plus w systemie. Będą one kolejnymi próbami wciągnięcia Cię w zakup pełnej wersji programu i nie znikną, dopóki tego nie zrobisz.

Dlatego też nie zalecamy wydawać pieniędzy na bezużyteczne narzędzia systemowe korzystające z nieuczciwych technik do zarabiania. Po ukończeniu usuwania SlimCleanera Plus, możesz sprawdzić system profesjonalną aplikacją ochronną typu Reimage oraz sprawdzić rzeczywistą aktywność wirusów na komputerze. Zapewniamy że wyniki będą inne niż podane.

Nieodpowiedzialne optymalizatory mogą po cichu dostawać się do systemu

Nawet jeśli użytkownicy mogą sami zainstalować to bezużyteczne oprogramowanie z oficjalnej strony, twórcy korzystają z innych zmyślnych, lecz legalnych sposobów na dystrybucję ich produktu. Zazwyczaj, dołączają potencjalnie nieużyteczne aplikacje z innym programem freeware i oferują je jako jeden program.

W taki sposób ludzie nie są w stanie wykryć ukrytego, dodatkowego oprogramowania po wyborze ustawień szybkich lub zalecanych. Dlatego narzędzie optymalizacyjne systemu jest instalowane w komputerze nie pytając bezpośrednio o zgodę. Można tego jednak uniknąć korzystając z instalacji Zaawansowanej/Własnej oraz odznaczając wcześniej zaznaczone pola.

Dodatkowo, użytkownicy mogą zostać nakłonieni do pobrania tej niezaufanej aplikacji poprzez promowane reklamy. Zazwyczaj, wyskakują one podczas przeglądania podejrzanych stron w sieci. Zalecamy trzymać się z daleka od tych reklam – mogą one zainstalować nie tylko niepożądaną aplikację, ale także inne, groźniejsze cyberinfekcje.

Naucz się odinstalowywać SlimCleaner Plus 

Według zespołu eSolutions, wiele ludzi informuje, że nie są w stanie odinstalować SlimCleanera Plus po tym, jak zdecydują się to zrobić. Zauważ, że procedura eliminacyjna jest skomplikowana i może stanowić zagrożenie dla komputera.

Należy usunąć SlimCleanera Plus z ekstremalną ostrożnością – w przeciwnym wypadku możesz przypadkowo uszkodzić system. Zalecamy także skorzystać z poradników znajdujących się na dole artykułu – upewnij się, że zapoznasz się z każdym z kroków i nie pominiesz żadnego z nich.

Jeśli nie chcesz usuwać SlimCleanera Plus i chcesz najpierw się upewnić, że jest to zły program, zainstaluj jedno z narządzi antywirusowych i dogłębnie przeskanuj system. Później będziesz mógł porównać wyniki skanu i zobaczyć, że ów potencjalnie niepożądany program jest bardziej niż niezaufany.

Możesz usunąć SlimCleaner Plus automatycznie korzystając z jednego z tych programów: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Polecamy te aplikacje, ponieważ mogą one łatwo usunąć potencjalnie niechciane programy i wirusy ze wszystkich twoich plików i wpisów w rejestrze, które są z nimi związane.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia SlimCleaner Plus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania SlimCleaner Plus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa SlimCleaner Plus (2018-08-15)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa SlimCleaner Plus (2018-08-15)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa SlimCleaner Plus (2018-08-15)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa SlimCleaner Plus (2018-08-15)

Instrukcja ręcznego usuwania SlimCleaner Plus:

WindowsMac OS X

Usuń SlimCleaner Plus z rodziny systemu Windows

Użytkownicy systemu Windows mogą odinstalować SlimCleanera Plus z pomocą poniższych instrukcji.

  1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
  2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
  3. Odinstaluj SlimCleaner Plus oraz powiązane programy
    W tym miejscu, poszukaj SlimCleaner Plus lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
  4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
WindowsMac OS X

Usuń SlimCleaner Plus z systemu Mac OS X

Z tym poradnikiem usuniesz SlimCleanera Plus z systemu Mac.

  1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
  2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSlimCleaner Plus czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-slimcleaner-plus.html

Poradniki w innych językach