Skala niebezpieczeństwa:  
  (9/100)

Usuń SlimCleaner Plus (Ostatnia aktualizacja, Paź 2019) - Poradnik usuwania

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Narzędzia systemowe

SlimCleaner Plus może nie być tak użyteczny, niż jest w rzeczywistości

Obrazek przedstawiający SlimCleaner Plus

SlimCleaner Plus jest prawdziwym optymalizatorem systemu podobno stworzonym do niesienia pomocy zwykłym użytkownikom w czyszczeniu ich systemów. Twórcy aplikacji korzystaj jednak ze zwodniczych metod, by upewnić się, że łatwowierni użytkownicy będą dalej płacić za nie tak dobrą jakość usług. 

Jest to powodem, dla którego SlimCleaner Plus jest sklasyfikowany jako potencjalnie niepożądana aplikacja. Wielu ludzi może ją pomylić z wirusem. W rzeczywistości, taki rodzaj optymalizatora nie jest złośliwy – może jednak drastycznie zmniejszyć wydajność komputera, powodował spowolnienia, długie ładowanie aplikacji itd.

Na początku, użytkowników zwodzi się do pobrania SlimCleanera Plus z inną aplkacją bądź poprzez atrakcyjny, lecz kłamliwy opis na oficjalnej stronie programu — hxxps://slimware.com/. Po instalacji, użytkownicy mają szansę skorzystania z wersji próbnej.

Bez względu na to, że wygląda to uczciwie, Twórcy aplikacji zaprogramowali ją w taki sposób, by dostarczała pokręcone raporty systemowe. Innymi słowy, SlimCleaner Plus oszukuje ludzi wmawiając, że ich komputery są zainfekowane przesadną liczbą niezwykle niebezpiecznych infekcji komputerowych. Dodatkowo, posiadają oni darmową wersję SlimCleaner. Jej cel jest jednak taki sam — wyłudzenie pieniędzy od niedoświadczonych użytkowników komputerów.

W rezultacie, ludzie są nakłaniani do zakupu pełnej wersji Slim Cleaner Plus, by naprawić nieistniejące problemy. Nawet jeśli twój komputer może być zainfekowany innymi potencjalnie niepożądanymi aplikacjami, możemy zapewnić, że wynik skanu nie pokrywa się z rzeczywistym stanem systemu. 

Ilustracja SlimCleanera Plus
SlimCleaner Plus to narzędzie optymalizacyjne dostarczające przekłamane wyniki skanowania, by nakłonić ludzi do zakupu pełnej wersji.

Dlatego też sugerujemy zdobycie dużo lepszego antywirusa do ochrony komputera. Możesz też skorzystać z poniższych instrukcji, by pozbyć się SlimCleanera – jego deinstalacja okazuje się nad wyraz skomplikowana. 

Przygotuj się też na masę irytujących ostrzeżeń i reklam, jeśli chcesz kontynuować korzystanie z rzeczonego wirusa SlimCleaner Plus w systemie. Będą one kolejnymi próbami wciągnięcia Cię w zakup pełnej wersji programu i nie znikną, dopóki tego nie zrobisz.

Dlatego też nie zalecamy wydawać pieniędzy na bezużyteczne narzędzia systemowe korzystające z nieuczciwych technik do zarabiania. Po ukończeniu usuwania SlimCleanera Plus, możesz sprawdzić system profesjonalną aplikacją ochronną typu Reimage oraz sprawdzić rzeczywistą aktywność wirusów na komputerze. Zapewniamy że wyniki będą inne niż podane.

Nieodpowiedzialne optymalizatory mogą po cichu dostawać się do systemu

Nawet jeśli użytkownicy mogą sami zainstalować to bezużyteczne oprogramowanie z oficjalnej strony, twórcy korzystają z innych zmyślnych, lecz legalnych sposobów na dystrybucję ich produktu. Zazwyczaj, dołączają potencjalnie nieużyteczne aplikacje z innym programem freeware i oferują je jako jeden program.

W taki sposób ludzie nie są w stanie wykryć ukrytego, dodatkowego oprogramowania po wyborze ustawień szybkich lub zalecanych. Dlatego narzędzie optymalizacyjne systemu jest instalowane w komputerze nie pytając bezpośrednio o zgodę. Można tego jednak uniknąć korzystając z instalacji Zaawansowanej/Własnej oraz odznaczając wcześniej zaznaczone pola.

Dodatkowo, użytkownicy mogą zostać nakłonieni do pobrania tej niezaufanej aplikacji poprzez promowane reklamy. Zazwyczaj, wyskakują one podczas przeglądania podejrzanych stron w sieci. Zalecamy trzymać się z daleka od tych reklam – mogą one zainstalować nie tylko niepożądaną aplikację, ale także inne, groźniejsze cyberinfekcje.

Naucz się odinstalowywać SlimCleaner Plus 

Według zespołu eSolutions, wiele ludzi informuje, że nie są w stanie odinstalować SlimCleanera Plus po tym, jak zdecydują się to zrobić. Zauważ, że procedura eliminacyjna jest skomplikowana i może stanowić zagrożenie dla komputera.

Należy usunąć SlimCleanera Plus z ekstremalną ostrożnością – w przeciwnym wypadku możesz przypadkowo uszkodzić system. Zalecamy także skorzystać z poradników znajdujących się na dole artykułu – upewnij się, że zapoznasz się z każdym z kroków i nie pominiesz żadnego z nich.

Jeśli nie chcesz usuwać SlimCleanera Plus i chcesz najpierw się upewnić, że jest to zły program, zainstaluj jedno z narządzi antywirusowych i dogłębnie przeskanuj system. Później będziesz mógł porównać wyniki skanu i zobaczyć, że ów potencjalnie niepożądany program jest bardziej niż niezaufany.

Możesz usunąć szkody wyrządzone przez wirusa z pomocą jednego z następujących programów: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Zalecamy te aplikacje, ponieważ wykrywają one wszystkie potencjalnie niepożądane programy wraz z każdym komponentem i wpisem rejestru z nimi powiązanymi.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
SlimCleaner Plus snapshot
SlimCleaner Plus snapshotSlimCleaner Plus snapshotSlimCleaner Plus snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania SlimCleaner Plus:

Usuń SlimCleaner Plus z rodziny systemu Windows

Użytkownicy systemu Windows mogą odinstalować SlimCleanera Plus z pomocą poniższych instrukcji.

  1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
  2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
  3. Odinstaluj SlimCleaner Plus oraz powiązane programy
    W tym miejscu, poszukaj SlimCleaner Plus lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
  4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-slimcleaner-plus.html

Poradniki w innych językach