Usuń Search.cantstopplaying.com (Darmowe instrukcje)

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Dodatki do przeglądarek

Instrukcja usuwania Search.cantstopplaying.com

Czym jest Search.cantstopplaying.com?

Podejrzana wyszukiwarka zastąpiła stronę startową mojej przeglądarki Chrome. Adresem tej wyszukiwarki jest Search.cantstopplaying.com. Czy możesz wyjaśnić, dlaczego ta strona silnika wyszukiwania przejęła kontrolę nad moim przeglądarkami internetowymi bez mojego pozwolenia?

W jaki sposób Search.cantstopplaying.com porwał twój komputer bez twojej wiedzy?

Search.cantstopplaying.com jest wątpliwym oprogramowaniem typu „porywaczy przeglądarek”, który jest również opisany jako „potencjalnie niechciany program” (PUP). Jeśli identycznie nazwana strona nieoczekiwanie stała się twoją domyślną stroną główną i stroną w nowej karcie w przeglądarce internetowej, to znaczy, że nie zdecydowałeś się zwrócić uwagi na informacje dostarczone przez instalatora jakiegoś darmowego programu, który niedawno został pobrany. PUP Search.cantstopplaying.com rozprzestrzenia się do innych darmowych programów i może być instalowany razem z nimi, jeśli masz tendencję polegać na domyślnej lub podstawowej opcji instalacji oprogramowania. Proszę być ostrożnym przy uruchomieniu instalatora jakiegokolwiek darmowego programu – Przeczytaj dokument Warunków korzystania z oprogramowania i poszukaj czy oprogramowanie wspiera aplikacje innych producentów, czy też nie. Następnie należy ustawić odpowiednie ustawienia instalacji – należy wybrać opcję zaawansowanej lub niestandardowej instalacji, a następnie odznaczyć zgodę by zainstalować aplikacje, które mogą być po cichu dodane do oprogramowania, które chcesz zainstalować.

Search.cantstopplaying.com redirect virus

Co porywacz przeglądarek Search.cantstopplaying.com browser robi kiedy już jest zainstalowany i aktywny na komputerze?

Już informowaliśmy wcześniej, w jaki sposób program ten może wejść do systemu komputerowego, więc teraz nadszedł czas, aby omówić to, co robi w jego wnętrzu. Porywacz Search.cantstopplaying.com rozpoczyna swoją działalność od razu – dostosowuje ustawienia przeglądarek internetowych (IE, Mozilla Firefox, Google Chrome i inne) i wyznacza nową stronę główną, domyślną stronę nowej karty, a także nową domyślną wyszukiwarkę. Wydaje się, że ustawia stronę internetową Search.cantstopplaying.com jako podstawową – strona ta dostarcza usługi internetowej wyszukiwarki, która wygląda zupełnie normalnie na pierwszy rzut oka. Niestety, jest to fałszywa wyszukiwarka, która dostarcza zmodyfikowane wyniki wyszukiwania Yahoo. Jej wyniki wyszukiwania powszechnie posiadają oszukańcze hiperłącza, które mogą powodować przekierowania Search.cantstopplaying.com do stron partnerskich. Każde z takich przekierowań jest przeznaczone do skierowania ruchu internetowego do konkretnych i wcześniej określonych źródeł internetowych, które mogą okazać się niebezpieczne. Nie trzeba chyba wspominać, że jest wysoce wątpliwe, że jakiekolwiek renomowane strony internetowe będą promować się w taki podejrzany sposób.

W przypadku, gdy kiedykolwiek doświadczysz takiego przekierowania i napotkasz pewne podejrzane oferty, aby zainstalować aktualizacje oprogramowania lub podanie danych osobowych w celu „odebrania nagrody” nie wykonuj żadnej z tych czynności. Takie podejrzane strony internetowe mogą chcieć cię przekonać o podaniu poufnych informacji lub przekonać cię do pobrania złośliwego oprogramowania, więc należy być szczególnie ostrożnym. Lepiej trzymać się z dala od takich stron. W związku z tym, dlatego nie zaleca się stosowania wyszukiwarki Search.cantstopplaying.com. Zdecydowanie zalecamy zastąpienie jej innym internetowym dostawcą wyszukiwania, jednak będzie trzeba usunąć wirusa przekierowującego Search.cantstopplaying.com przed zrobieniem tego. Można łatwo wymazać go z komputera programem do usuwania programów szpiegujących, np. ReimageIntego. W przypadku, gdy chcesz pozbyć się wirusa Search.cantstopplaying.com ręcznie, przejdź do strony 2 by znaleźć instrukcję ręcznego usuwania.

Wskazówki usuwania Search.cantstopplaying.com

Jest bardzo ważne, aby usunąć wirusa Search.cantstopplaying.com w odpowiedni sposób. Choć nie jest to złośliwe zagrożenie komputera, to na pewno nie jest to dobry program, więc należy wyrzucić go z komputera i wszystkie jego elemente w tym samym czasie. W przeciwnym razie, przeglądanie internetu może stopniowo stać się nie do zniesienia.

Jeśli jesteś niedoświadczonym użytkownikirm komputera, radzimy ci poradzić sobie z wirusem Search.cantstopplaying.com przy użyciu profesjonalnego narzędzia do usuwania programów szpiegujących. Automatyczne narzędzie do usuwania programów szpiegujących może zabezpieczyć komputer przed podobnymi zagrożeniami w przyszłości; Jednak w przypadku, gdy chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i usunąć porywacza Search.cantstopplaying.com ręcznie, zalecamy użycie następującej instrukcji ręcznego usuwania Search.cantstopplaying.com, która znajduje się poniżej.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Search.cantstopplaying.com

Usuń Search.cantstopplaying.com z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Search.cantstopplaying.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Search.cantstopplaying.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Search.cantstopplaying.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSearch.cantstopplaying.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Search.cantstopplaying.com z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Search.cantstopplaying.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Search.cantstopplaying.com z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Search.cantstopplaying.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Search.cantstopplaying.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Search.cantstopplaying.com z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Search.cantstopplaying.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Search.cantstopplaying.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Search.cantstopplaying.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Search.cantstopplaying.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Search.cantstopplaying.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Search.cantstopplaying.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach