Skala niebezpieczeństwa:  
  (36/100)

Usuń Reveton Trojan

| Rodzaj: Konie Trojańskie

Trojan Reveton (możesz się spotkać z nazwą Trojan:Win32/Reveton.A) jest szkodliwym i złośliwym wirusem, który przedstawia się swoim ofiarom komunikatem, mogącym ujść za godny zaufania, od służb amerykańskich – The FBI Federal Bureau, kanadyjskich – Canadian Security Intelligence Service (CSIS) lub innych oficjalnych służb publicznych. W dodatku ta złośliwa infekcja ma tendencję do blokowania atakowanego komputera i zaczyna domagać się pieniędzy za przywrócenie dostępu do niego. Aby cię do tego zmusić komunikat informuje, że: ‘Twój komputer jest zablokowany z co najmniej jednej przyczyny podanej niżej’ i stwierdza fakt rozpowszechniania lub oglądania treści chronionych prawem autorskim lub robienia innych nielegalnych rzeczy na tej maszynie. Pod żadnym pozorem nie należy płacić tej „grzywny”, która jest agresywnie wymuszana przez trojana Reveton w jego ostrzeżeniach. Zamiast dzielenia się swoim pieniędzmi z oszustami niezwłocznie usuń wirusa Trojan:Win32/Reveton.A.

JAKIE SĄ OZNAKI INFEKCJI TROJANEM REVETON?

W większości wypadków Trojan Reveton jest rozpowszechniany poprzez botnet (sieć kontrolowanych komputerów) Cytadel, a sam wirus wbudowany w programy wydające się bezpiecznymi. W momencie kiedy się zagnieździ to oprogramowanie do oszustw przejmuje kontrolę nad przeglądarką i uruchamia swoje własne szkodliwe systemowe procesy powodujące u swoich ofiar niekończące się przekierowania do różnych stron co spowalnia system operacyjny. Ten trojan oznacza wielkie niebezpieczeństwo dla prywatnych danych użytkowników zapisanych na komputerze, ponieważ dowiedziono, że może również służyć jako backdoor trojan czyli furtka do manipulacji komputerem z zewnątrz.

JAK USUNĄĆ TROJANA REVETON?

Aby usunąć trojana Reveton uruchom pełne skanowanie systemu za pomocą godnego zaufania programu przeciw złośliwemu oprogramowaniu jak Reimage Reimage Cleaner Intego lub SpyHunter 5Combo Cleaner. Jeśli nie możesz włączyć swojego oprogramowania antyszpiegowskiego to kieruj się następującymi krokami:

  1. Znajdź inną maszynę I użyj jej by pobrać Reimage Reimage Cleaner Intego lub inny godny zaufania program przeciw złośliwemu oprogramowaniu.
  2. Zaktualizuj ten program I umieść na napędzie USB lub zwykłej płycie CD.
  3. W międzyczasie uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą wiersza poleceń i podłącz do niego swoją pamięć USB.
  4. Jeszcze raz uruchom ponownie swoją maszynę zainfekowaną Trojanem Reveton i uruchom pełne skanowanie systemu.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-reveton-trojan.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Reveton Trojan