Skala niebezpieczeństwa:  
  (71/100)

Registry Cleaner Pro. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy Szpiegujące

Registry Cleaner Pro jest niebezpiecznym programem służącym do czyszczenia rejestru na komputerze użytkownika. Program jest promowany głównie przez Trojany które wyświetlają fałszywe alarmy na windowsowym taskbarze. Dodatkowo, registry cleaner pro jest reklamowany poprzez różne podejrzane strony i fałszywe skanery plików online. Głównym celem tej strony jest zmylenie cię i spowodowanie abyś kupił tę aplikację.

Raz zainstalowany, Registry Cleaner Pro będzie wyświetlać dużo infekcji i problemów z ochroną komputera. Jednakże te infekcje tak naprawdę nie istnieją na twoim komputerze. Ten fałszywy program będzie wyświetlał fałszywe wyniki wyszukiwania aby zmusić cię do zakupienia licencji RegistryClearner Pro. Co więcej, może spowolnić twój komputer albo zainstalować dodatkowe programy malware.

Powinieneś usunąć Registry Cleaner Pro jak tylko wykryjesz go na swoim komputerze. Opóźnianie usuwania tego programu może jedynie pogorszyć sytuację, należy użyć STOPzilla, Reimage, Malwarebytes Anti Malware aby skutecznie usunąć Registry Cleaner Pro z twojego komputera tak szybko jak to tylko możliwe.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Registry Cleaner Pro zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Registry Cleaner Pro. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Registry Cleaner Pro snapshot
Registry Cleaner Pro snapshot

Registry Cleaner Pro ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
RegistryCleaner_Pro.exe
Close.exe

Usuń wpisy rejestru:
HKEY_CURRENT_USERSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun ?�?RegistryCleaner_ProNET?�?

Wyrejestruj bliblioteki DLL:
EngineAP.dll

Skasuj pliki:
RegistryCleaner_Pro.exe
Close.exe
EngineAP.dll

Poradniki w innych językach