Przekierowania ByteFence. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy
12

ByteFence stworzony przez Byte Technologies jest promowany jako powazne oprogramowanie antyszpiegujace, ktore jest polecamy do usuwania roznego rodzaju cyber zagrozen takich jak trojany, robaki, oprogramowanie szpiegujace i inne smieci na twoim komputezre. Jednakze nie ma znaczenia to ze ta aplikacja wydaje sie byc sprawdzona, to jednak nalezy wspomniec ze jest ona potencjalnie neichcianym oprogramowaniem a takze robakiem przegladarkowym. Dzeiej sie tak z jednego powodu – autorzy rozpowszechniaja ja z pomoca obcego oprogramowania jako dodatek. Przez co czesto uzytkownicy nie maja pojecia ze zainstalowali aplikacje na komputerze. Fakty sa takie ze we wzgledu na takie detale powiazane z tym programem zdecydowalismy sie napisac artykul dotyczace ByteFence.

Czy mogę ufać ByteFence?

Tak, możesz ufać oprogramowaniu ByteFence poniewaz jest to sprawdzony program natyszpiegujacy. Oczywiscie wierzymy w to ze jest wiecej programow tego typu takie jak SpyHunter, STOPzilla czy tez Malwarebytes. JEdnakze powszechnie wiadomo ze program nie jest szkodliwy. Jednakze nasi eksperci do spraw bezpieczenstwa twierza ze program powinnismy zakwalifikowac do kategorii potencjalnie niechcianego oprogramowania ze wzgledu na kilka powodów:

 • Niesprawiedliwe metody dystrybucji. Mowiac tak mamy na mysli to ze program moze zostac sciagniety na komputer jako dodatkowy komponent do oprogramowania freeware takiego jak manadzery pobierania plikow, kreatory plikow PDF, oprogramowanie do odtwarzania wideo i inne aplikacje.
 • Mozliwosc zmiany ustawien systemu. Najczęściej tego typu robaki jak ByteFence przenikaja do systemu i pozostawiaja w nim swoje wlasne dodatki ktore wspolpracuja z Google Chrome, Mozilla Firefox czy tez Internet Explorer a nawet Safari i tym podobnymi przegladarkami). Dodatkowo program moze zmieniac strone startowa swojego komputer,a domyslna wyszukiwarke a takze strone nowej karty, zakladki i liste ulubionych. W wiekszosci przypadkow program promuje stronę Search.bytefence.com. Nie ma znaczenia to ze program twierdzi ze tego typu wyszukiwarka jest wspierana przez Yahoo to moze generowac komercyjne reklamy a takze zmieniac wyniki wyszukiwania i przekierowywac cie na niebezpieczne witryny.
 • Mozliwosc sledzenia uzytkownika i jego aktywnosci na komputerze. Jak tylko zgodzisz sie na zainstalowanie na swoim komputerze ByteFence a takze na zmiane strony domowej jak i domyslnej wyszukiwarki to program dostanie mozliwosc sledzenia twoich ruchów. Najczesciej program zbiera informacje na temat twoich zainteresowan, najczesciej odwiedzanych stron, informacji ktore wpisujesz jakie sa twoje ulubione strony i tym podobne.

Mimo tego ze program sam w sobie nie jest zlosliwy to nasi eksperci do spraw bezpeiczenstwa polecaja usuniecie oprogramowanie ByteFence tak szybko jak to tylko mozliwe. W przeciwnym razie mozesz narazic sie na roznego rodzaju ryzyko. Uwazaj i nigdy nie daj sie przekierowan na zlosliwe strony poprzez program ByteFence. Jezeli zauwazysz ze twoj komputer zostal zmodyfikowany przez ten potencjalnie neichciany program powinienes pobrac na komputer programowanie Reimage lub tez inny sprawdzony program antyszpiegujacy i wykonac pelny skan systemu, ktory pomoze ci oczyscic komputer z pomoca tylko jednego klikniecia.

W jaki sposób mogę zainstalować ten program na moim komputerze?

Jak juz wspomnielismy, mozesz pobrac oprogramowanie ByteFence na swoj komputer z jego ofijalnej strony. ByteFence jest wyjatkowo podobny do oprogramowania AVG anti-virus, ktory takze ma mozliwosc instalacji dodatkowego toolbara i generowania zmian w systemie. Niestety nawet usuwanie oprogramowania ByteFence nie pomaga usunac wirusa Search.bytefence.com z systemu. Jezeli chcialbys go unikac to powinienes uwazac przy okazji instalacji oprogramowania antyszpiegujacego poniewaz ogeruje ono zmiane strony domowej a takze domyslnej wyszukiwarki podczas instalacji.. Celem ochrony przed tego typu instalacja powinienes zawsze korzystac z opcji instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytownika podczas przechodzenia przez proces instalacji oprogramowania freeware (manadzery pobierania plikow, kreatory plikow PDF, odtwarzacze wideo a takze inne darmowe aplikacje) a nastepnie nie wyraz zgody na instalacje dodatkow.

Usuwanie przekierowań ByteFence a takze naprawa twojego komputera:

ByteFence mozesz usunac ze swojego komputera korzystajac z pomocy sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego lub tez usunac oprogramowanie manualnie. Wane jest to aby pozbyc sie wszystkich skladnikow poniewaz moga generowac roznego rodzaju problemy z robakiem przegladarkowym. Najlatwiej dokonac automatycznego usuwania oprogramowania Search.bytefence.com aby naprawic swoj komputer, nasi eksperci polecaja korzystanie z programowania antyszpiegujacego. Zwlaszcza takiego ktore zostalo przetestowane i daje wyjatkowo skuteczne rezultaty jezeli chodzi o wykrywanie robakow przegladarkowych i usuwanie ich z systemu.

Możesz usunąć ByteFence automatycznie korzystając z jednego z tych programów: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Polecamy te aplikacje, ponieważ mogą one łatwo usunąć potencjalnie niechciane programy i wirusy ze wszystkich twoich plików i wpisów w rejestrze, które są z nimi związane.

zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Przekierowania ByteFence zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Przekierowania ByteFence. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Przekierowania ByteFence (2017-03-29)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Przekierowania ByteFence (2017-03-29)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Przekierowania ByteFence (2017-03-29)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Przetestowaliśmy program Webroot SecureAnywhere AntiVirus jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Przekierowania ByteFence (2017-03-29)

Instrukcja ręcznego usuwania przekierowań ByteFence:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ByteFence z rodziny systemu Windows

Reimage jest narzędziem do wykrywania oprogramowania malware.
Będziesz musiał zakupić pełną wersję oprogramowania celem usunięcia infekcji.
Więcej informacji na temat Reimage znajdziesz ponizej.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs).Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj ByteFence oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj ByteFence lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń ByteFence ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ByteFence z systemu Mac OS X

Reimage jest narzędziem do wykrywania oprogramowania malware.
Będziesz musiał zakupić pełną wersję oprogramowania celem usunięcia infekcji.
Więcej informacji na temat Reimage znajdziesz ponizej.

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimByteFence czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash.Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ByteFence z Internet Explorer (IE)

Reimage jest narzędziem do wykrywania oprogramowania malware.
Będziesz musiał zakupić pełną wersję oprogramowania celem usunięcia infekcji.
Więcej informacji na temat Reimage znajdziesz ponizej.

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj ByteFence oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania ByteFence. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

usun przekierowania ByteFence z Microsoft Edge

Reimage jest narzędziem do wykrywania oprogramowania malware.
Będziesz musiał zakupić pełną wersję oprogramowania celem usunięcia infekcji.
Więcej informacji na temat Reimage znajdziesz ponizej.

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to ByteFence powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ByteFence z Mozilla Firefox (FF)

Reimage jest narzędziem do wykrywania oprogramowania malware.
Będziesz musiał zakupić pełną wersję oprogramowania celem usunięcia infekcji.
Więcej informacji na temat Reimage znajdziesz ponizej.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz ByteFence oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie ByteFence. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ByteFence z Google Chrome

Reimage jest narzędziem do wykrywania oprogramowania malware.
Będziesz musiał zakupić pełną wersję oprogramowania celem usunięcia infekcji.
Więcej informacji na temat Reimage znajdziesz ponizej.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz ByteFence oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie ByteFence. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ByteFence z Safari

Reimage jest narzędziem do wykrywania oprogramowania malware.
Będziesz musiał zakupić pełną wersję oprogramowania celem usunięcia infekcji.
Więcej informacji na temat Reimage znajdziesz ponizej.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj ByteFence i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez ByteFence to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania ByteFence. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'
Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się ByteFence i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus lub Malwarebytes Anti Malware.
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Źródło: http://www.2-spyware.com/remove-bytefence-redirect.html

Poradniki w innych językach