Skala niebezpieczeństwa:  
  (93/100)

Police Central e-crime Unit virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

O wirusie Police Central e-crime Unit powiadamialiśmy was już kilka miesięcy temu. Jednakże, wygląda na to, że ten złośliwy wirus do wyłudzania pieniędzy nadal daje się we znaki swoim ofiarom i blokuje ich całe systemy operacyjne. W dodatku to cyberzagrożenie wyświetla swój wyglądający na zaufany komunikat, który wymaga od nich zapłacenia „grzywny”, aby odblokować komputer. Ten wirus jest również znany jako członek rodziny wirusów Ukash, które podszywają się pod instytucje zaufania publicznego lub jednostki policji. Wirus Police Central e-crime Unit podszywa się pod wydział brytyjskiej policji, a więc atakuje głównie użytkowników w Zjednoczonym Królestwie. Jednakże, istnieją również inne wersje wirusa Ukash, które aktywnie rozpowszechniają się w innych krajach. Zanim dojdziesz do przekonania, że zostałeś zablokowany przez lokalną policję i masz do zapłacenia grzywnę, sprawdź swój komputer z pomocą programu przeciw złośliwemu oprogramowaniu.

JAK MOGĘ ZAINFEKOWAĆ SIĘ wirusem Police Central e-crime Unit?

Wirus Police Central e-crime Unit wykorzystuje standardowe sposoby rozpowszechniania. Wystarczy tylko otworzyć wiadomość ze spamu lub kliknąć zwodniczy link, co spowoduje infekcję koniem trojańskim, który dodatkowo pobierze ten złośliwy program do wyłudzania pieniędzy na twój komputer. Wirus Police Central e-crime Unit jak tylko dostanie się do środka wyświetla swój kłamliwy komunikat i liczy, że ofiara nabierze się na niego i zapłaci „grzywnę”. Ta opłata jest wymuszana za wymyślone przestępstwo takie jak dystrybucja treści chronionej prawami autorskimi lub nawet rozpowszechnianie złośliwego oprogramowania

JAK MOGĘ USUNAĆ wirusa Police Central e-crime Unit?

Jak widzisz cyberprzestępcy aktywnie wymyślają nowe sposoby oszukania użytkowników i wirus Police Central e-crime Unit jest tego przykładem. Jeśli interesuje cię skuteczne usunięcie tego typu złośliwego oprogramowania najpierw należy odblokować system, a następnie użyć programu Malwarebytes Malwarebytes lub Reimage do usunięcia wirusa Police Central e-crime Unit na dobre. Aby odblokować swój komputer postępuj następująco:

  1. Znajdź inną maszynę i użyj jej do pobrania Reimage lub innego godnego zaufania programu przeciw złośliwemu oprogramowaniu.
  2. Zaktualizuj program i umieść go na napędzie USB lub zwykłej płycie.
  3. W międzyczasie uruchom ponownie swoją zainfekowaną maszynę w trybie awaryjnym z wierszem poleceń i podłącz do niej napęd USB.
  4. Jeszcze raz uruchom komputer zainfekowany wirusem Police Central e-crime Unit I włącz pełne skanowanie systemu.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Police Central e-crime Unit virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Police Central e-crime Unit virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Police Central e-crime Unit virus (2014-01-10)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Police Central e-crime Unit virus (2014-01-10)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Police Central e-crime Unit virus (2014-01-10)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Police Central e-crime Unit virus (2014-01-10)
Police Central e-crime Unit virus snapshot
Police Central e-crime Unit virus snapshotPolice Central e-crime Unit virus snapshot

Police Central e-crime Unit virus ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random]

Usuń wpisy rejestru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-police-central-e-crime-unit-virus.html

Poradniki w innych językach