Usuń wirusa Police Central e-crime Unit

Instrukcja usuwania wirusa Police Central e-crime Unit

Czym jest Police Central e-crime Unit virus?

O wirusie Police Central e-crime Unit powiadamialiśmy was już kilka miesięcy temu. Jednakże, wygląda na to, że ten złośliwy wirus do wyłudzania pieniędzy nadal daje się we znaki swoim ofiarom i blokuje ich całe systemy operacyjne. W dodatku to cyberzagrożenie wyświetla swój wyglądający na zaufany komunikat, który wymaga od nich zapłacenia „grzywny”, aby odblokować komputer. Ten wirus jest również znany jako członek rodziny wirusów Ukash, które podszywają się pod instytucje zaufania publicznego lub jednostki policji. Wirus Police Central e-crime Unit podszywa się pod wydział brytyjskiej policji, a więc atakuje głównie użytkowników w Zjednoczonym Królestwie. Jednakże, istnieją również inne wersje wirusa Ukash, które aktywnie rozpowszechniają się w innych krajach. Zanim dojdziesz do przekonania, że zostałeś zablokowany przez lokalną policję i masz do zapłacenia grzywnę, sprawdź swój komputer z pomocą programu przeciw złośliwemu oprogramowaniu.

JAK MOGĘ ZAINFEKOWAĆ SIĘ wirusem Police Central e-crime Unit?

Wirus Police Central e-crime Unit wykorzystuje standardowe sposoby rozpowszechniania. Wystarczy tylko otworzyć wiadomość ze spamu lub kliknąć zwodniczy link, co spowoduje infekcję koniem trojańskim, który dodatkowo pobierze ten złośliwy program do wyłudzania pieniędzy na twój komputer. Wirus Police Central e-crime Unit jak tylko dostanie się do środka wyświetla swój kłamliwy komunikat i liczy, że ofiara nabierze się na niego i zapłaci „grzywnę”. Ta opłata jest wymuszana za wymyślone przestępstwo takie jak dystrybucja treści chronionej prawami autorskimi lub nawet rozpowszechnianie złośliwego oprogramowania

JAK MOGĘ USUNAĆ wirusa Police Central e-crime Unit?

Jak widzisz cyberprzestępcy aktywnie wymyślają nowe sposoby oszukania użytkowników i wirus Police Central e-crime Unit jest tego przykładem. Jeśli interesuje cię skuteczne usunięcie tego typu złośliwego oprogramowania najpierw należy odblokować system, a następnie użyć programu SpyHunter 5Combo Cleaner lub FortectIntego do usunięcia wirusa Police Central e-crime Unit na dobre. Aby odblokować swój komputer postępuj następująco:

  1. Znajdź inną maszynę i użyj jej do pobrania FortectIntego lub innego godnego zaufania programu przeciw złośliwemu oprogramowaniu.
  2. Zaktualizuj program i umieść go na napędzie USB lub zwykłej płycie.
  3. W międzyczasie uruchom ponownie swoją zainfekowaną maszynę w trybie awaryjnym z wierszem poleceń i podłącz do niej napęd USB.
  4. Jeszcze raz uruchom komputer zainfekowany wirusem Police Central e-crime Unit I włącz pełne skanowanie systemu.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach