Skala niebezpieczeństwa:  
  (93/100)

Usuń wirusa Police Central e-crime Unit

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

O wirusie Police Central e-crime Unit powiadamialiśmy was już kilka miesięcy temu. Jednakże, wygląda na to, że ten złośliwy wirus do wyłudzania pieniędzy nadal daje się we znaki swoim ofiarom i blokuje ich całe systemy operacyjne. W dodatku to cyberzagrożenie wyświetla swój wyglądający na zaufany komunikat, który wymaga od nich zapłacenia „grzywny”, aby odblokować komputer. Ten wirus jest również znany jako członek rodziny wirusów Ukash, które podszywają się pod instytucje zaufania publicznego lub jednostki policji. Wirus Police Central e-crime Unit podszywa się pod wydział brytyjskiej policji, a więc atakuje głównie użytkowników w Zjednoczonym Królestwie. Jednakże, istnieją również inne wersje wirusa Ukash, które aktywnie rozpowszechniają się w innych krajach. Zanim dojdziesz do przekonania, że zostałeś zablokowany przez lokalną policję i masz do zapłacenia grzywnę, sprawdź swój komputer z pomocą programu przeciw złośliwemu oprogramowaniu.

JAK MOGĘ ZAINFEKOWAĆ SIĘ wirusem Police Central e-crime Unit?

Wirus Police Central e-crime Unit wykorzystuje standardowe sposoby rozpowszechniania. Wystarczy tylko otworzyć wiadomość ze spamu lub kliknąć zwodniczy link, co spowoduje infekcję koniem trojańskim, który dodatkowo pobierze ten złośliwy program do wyłudzania pieniędzy na twój komputer. Wirus Police Central e-crime Unit jak tylko dostanie się do środka wyświetla swój kłamliwy komunikat i liczy, że ofiara nabierze się na niego i zapłaci „grzywnę”. Ta opłata jest wymuszana za wymyślone przestępstwo takie jak dystrybucja treści chronionej prawami autorskimi lub nawet rozpowszechnianie złośliwego oprogramowania

JAK MOGĘ USUNAĆ wirusa Police Central e-crime Unit?

Jak widzisz cyberprzestępcy aktywnie wymyślają nowe sposoby oszukania użytkowników i wirus Police Central e-crime Unit jest tego przykładem. Jeśli interesuje cię skuteczne usunięcie tego typu złośliwego oprogramowania najpierw należy odblokować system, a następnie użyć programu SpyHunter 5Combo Cleaner lub Reimage Reimage Cleaner Intego do usunięcia wirusa Police Central e-crime Unit na dobre. Aby odblokować swój komputer postępuj następująco:

  1. Znajdź inną maszynę i użyj jej do pobrania Reimage Reimage Cleaner Intego lub innego godnego zaufania programu przeciw złośliwemu oprogramowaniu.
  2. Zaktualizuj program i umieść go na napędzie USB lub zwykłej płycie.
  3. W międzyczasie uruchom ponownie swoją zainfekowaną maszynę w trybie awaryjnym z wierszem poleceń i podłącz do niej napęd USB.
  4. Jeszcze raz uruchom komputer zainfekowany wirusem Police Central e-crime Unit I włącz pełne skanowanie systemu.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Police Central e-crime Unit virus snapshot
Police Central e-crime Unit virus snapshotPolice Central e-crime Unit virus snapshot
Police Central e-crime Unit virus snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-police-central-e-crime-unit-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Police Central e-crime Unit virus