Skala niebezpieczeństwa:  
  (35/100)

Usuń PC Fix Speed

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Malware

PC Fix Speed jest programem którego nazwa sugeruje, że jest swego rodzaju pomocnikiem do optymalizacji pracy komputera. Przyśpiesza jego pracę, wykrywa błędy, rozwiązuje problemy, które pojawiły się w systemie. Oprócz tego dużo użytkowników wielu użytkowników stwierdziło pojawienie się programu dosłownie znikąd, bez ich wiedzy. Sekret tego programu jest całkiem prosty – PC Fix Speed infiltruje system poprzez chociażby aplikacje z facebooka czy instalacje z jakimś programem. Więc, jesli znalazles aplikacje na swoim komputerze i jestes pewny ze nie instalowałeś jej samodzielnie powinieneś usunąć ją razem z programem, który pworwadził ją do twojego systemu. W innym wypadku będziesz nękany fałszywymi komunikatami o błędach znalezionych na dysku twardym. Oczywiście, jak każdy inny program wirusowy, ten także jest ukierunkowany na zdobywanie pieniędzy, z pewnością niejednokrotnie zasugeruje ci zakupienie pełnej wersji oprogramowania.

Jak mogę zarazić swój komputer wirusem PC Fix Speed?

Jak już wspomnieliśmy PC Fix Speed możesz znaleźć na swoim komputer po instalowaniu programu freeware albo shareware. W celu zabezpieczenie się przed jego wtargnięciem do systemu powinieneś zawsze zwracać uwagę na komponenty programu i odhaczyć programy które mogą stanowić zagrożenie dla kmputera jak np PC Fix Speed. Dodatkowo ten program może wtargnąć do systemu i poinformować użytkownika o zmyślonych problemach z dyskiem twardym. W większości przypadków będzie to reklamam pop-up która pojawi się na nielegalnej stronie dotyczącej hazardu itp. Jak tylko wirus dostanie się do systemu zaczyna zachowywać się jak prawdziwy program do optymalizowania pracy komputera i wyświetla komunikaty podobne do tego:

Warning!!!
Your system registry contains errors.
Registry errors found: 54We recommend removing errors by clicking on the Remove Now! button.

W zasadzie wszystko co trzeba zrobić to je zignorować, ich celem jest tylko uśpienie naszej czujności. W rzeczywistości wyświetlają komunikaty o typowych błędach komputerów, które mogą być znalezione niemalże na kazdym PC i z łatwością mogą być rozwiązane przez standardowe wyposażenie komputera. Polecamy usunięcie PC Fix Speed z systemu jeśli tylko znajdziesz go na swoim komputerze.

Jak usunąć PC Fix Speed?

Z przykrością należy stwierdzić że typowe metody które są stosowane do usuwania normalnych programów nie do końca są skuteczne z wersją trial programu PC Fox Speed. Najskuteczniejszą metodą będzie ściągnięcie programu SpyHunter 5 i przeprowadzenie pełnego skanu komputera jeśli masz podejrzenie że mozesz mieć tego wirusa na swojej maszynie. PRogram wyszuka i usunie złośliwe programy atomatycznie.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
PC Fix Speed snapshot
PC Fix Speed snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-pc-fix-speed.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: PC Fix Speed