Usuń wirusa LinkedIn

Instrukcja usuwania wirusa LinkedIn

Czym jest LinkedIn virus?

Linkedln wirus jest niebezpieczną infekcją która aktywnie rozprzestrzenia się po internecie. Jest rozpowszechniana poprzez emaile które są przepełniona informacjami od tej firmy zawierają jej logo oraz wszelkie detale które jednoznacznie pozwalają ją powiązać z tą firmą. Jednakże ta wiadomość znacznie odbiega od tego czym jest w rzeczywistości. Jeżeli skusisz się na kliknięcie w link który także jest zarażony to przeniesiesz się na stronę Linkedln Message View a twój komputer zostanie zarażony wirusem. Aby być bardziej precyzyjnym: zostaniesz przekierowany na stronę zawierającą konia trojańskiego która automatycznie ściągnie się na twój komputer i zacznie powodować dużo problemów. Należy uważać poniewać przycisk odwołujący subskrybcję strony oraz tutorial informujący użytkownika dlaczego ten plik zawarto w emailu odwołują się do tej samej strony. Jeżeli dasz się nabrać na to oszustwo powinieneś ściągnąć zaktualizowany program antywirusowy tak szybko jak to tylko możliwe.

W jaki sposób mogę się zarazić wirusem Linkedln?

Linkedln jest wirusem rozpowszechnianym za pomocą załączników w mailach zasami wygląda jak zaproszenie do dołączenia do Linkedln czasami pyta się dlaczego nie było cię w serwicie Linkedln przez 5dni a czasami mówi o zaległych wiadomościach. Jeżeli chcesz uniknąć zarażenia koniami trojańskimi powinieneś usunąć te komunikaty oraz ignorować wszelkie maile z adresu member@lindedln.com Oczywiście istnieje więcej fałszywych adresów e-mail które zostały wykorzystane przez autorów do rozpowszechniania ich wirusów. Proszę zignorować te maile i ostrzec swoich znajomych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy dany maila jest bezpieczny czy nie po prostu najedź myszką na url adresu i upewnij się czy pochodzi z zaufanej firmy czy też pochodzi od osoby prywatnej – w tym przypadku oszusta.

W jaki sposób mogę usunąć wirusa Linkedln?

Jeżeli przez przypadek wszedłeś na stronę poprzez zarażony link i zainstalowałeś aplikację Linkedln powinieneś przeskanować swój komputer zaktualizowanym programem antywirusowym takim jak na przykład popularny program SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego dostępne są na naszej stronie w dziale download.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach