Skala niebezpieczeństwa:  
  (95/100)

LinkedIn virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Malware

Linkedln wirus jest niebezpieczną infekcją która aktywnie rozprzestrzenia się po internecie. Jest rozpowszechniana poprzez emaile które są przepełniona informacjami od tej firmy zawierają jej logo oraz wszelkie detale które jednoznacznie pozwalają ją powiązać z tą firmą. Jednakże ta wiadomość znacznie odbiega od tego czym jest w rzeczywistości. Jeżeli skusisz się na kliknięcie w link który także jest zarażony to przeniesiesz się na stronę Linkedln Message View a twój komputer zostanie zarażony wirusem. Aby być bardziej precyzyjnym: zostaniesz przekierowany na stronę zawierającą konia trojańskiego która automatycznie ściągnie się na twój komputer i zacznie powodować dużo problemów. Należy uważać poniewać przycisk odwołujący subskrybcję strony oraz tutorial informujący użytkownika dlaczego ten plik zawarto w emailu odwołują się do tej samej strony. Jeżeli dasz się nabrać na to oszustwo powinieneś ściągnąć zaktualizowany program antywirusowy tak szybko jak to tylko możliwe.

W jaki sposób mogę się zarazić wirusem Linkedln?

Linkedln jest wirusem rozpowszechnianym za pomocą załączników w mailach zasami wygląda jak zaproszenie do dołączenia do Linkedln czasami pyta się dlaczego nie było cię w serwicie Linkedln przez 5dni a czasami mówi o zaległych wiadomościach. Jeżeli chcesz uniknąć zarażenia koniami trojańskimi powinieneś usunąć te komunikaty oraz ignorować wszelkie maile z adresu member@lindedln.com Oczywiście istnieje więcej fałszywych adresów e-mail które zostały wykorzystane przez autorów do rozpowszechniania ich wirusów. Proszę zignorować te maile i ostrzec swoich znajomych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy dany maila jest bezpieczny czy nie po prostu najedź myszką na url adresu i upewnij się czy pochodzi z zaufanej firmy czy też pochodzi od osoby prywatnej – w tym przypadku oszusta.

W jaki sposób mogę usunąć wirusa Linkedln?

Jeżeli przez przypadek wszedłeś na stronę poprzez zarażony link i zainstalowałeś aplikację Linkedln powinieneś przeskanować swój komputer zaktualizowanym programem antywirusowym takim jak na przykład popularny program Malwarebytes Malwarebytes, Reimage dostępne są na naszej stronie w dziale download.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia LinkedIn virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania LinkedIn virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa LinkedIn virus (2013-12-13)
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa LinkedIn virus (2013-12-13)
LinkedIn virus snapshot
LinkedIn virus snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-linkedin-virus.html

Poradniki w innych językach