Skala niebezpieczeństwa:  
  (95/100)

Usuń wirusa LinkedIn

| Rodzaj: Malware

Linkedln wirus jest niebezpieczną infekcją która aktywnie rozprzestrzenia się po internecie. Jest rozpowszechniana poprzez emaile które są przepełniona informacjami od tej firmy zawierają jej logo oraz wszelkie detale które jednoznacznie pozwalają ją powiązać z tą firmą. Jednakże ta wiadomość znacznie odbiega od tego czym jest w rzeczywistości. Jeżeli skusisz się na kliknięcie w link który także jest zarażony to przeniesiesz się na stronę Linkedln Message View a twój komputer zostanie zarażony wirusem. Aby być bardziej precyzyjnym: zostaniesz przekierowany na stronę zawierającą konia trojańskiego która automatycznie ściągnie się na twój komputer i zacznie powodować dużo problemów. Należy uważać poniewać przycisk odwołujący subskrybcję strony oraz tutorial informujący użytkownika dlaczego ten plik zawarto w emailu odwołują się do tej samej strony. Jeżeli dasz się nabrać na to oszustwo powinieneś ściągnąć zaktualizowany program antywirusowy tak szybko jak to tylko możliwe.

W jaki sposób mogę się zarazić wirusem Linkedln?

Linkedln jest wirusem rozpowszechnianym za pomocą załączników w mailach zasami wygląda jak zaproszenie do dołączenia do Linkedln czasami pyta się dlaczego nie było cię w serwicie Linkedln przez 5dni a czasami mówi o zaległych wiadomościach. Jeżeli chcesz uniknąć zarażenia koniami trojańskimi powinieneś usunąć te komunikaty oraz ignorować wszelkie maile z adresu member@lindedln.com Oczywiście istnieje więcej fałszywych adresów e-mail które zostały wykorzystane przez autorów do rozpowszechniania ich wirusów. Proszę zignorować te maile i ostrzec swoich znajomych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy dany maila jest bezpieczny czy nie po prostu najedź myszką na url adresu i upewnij się czy pochodzi z zaufanej firmy czy też pochodzi od osoby prywatnej – w tym przypadku oszusta.

W jaki sposób mogę usunąć wirusa Linkedln?

Jeżeli przez przypadek wszedłeś na stronę poprzez zarażony link i zainstalowałeś aplikację Linkedln powinieneś przeskanować swój komputer zaktualizowanym programem antywirusowym takim jak na przykład popularny program SpyHunter 5Combo Cleaner, Reimage Reimage Cleaner dostępne są na naszej stronie w dziale download.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Reimage Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Reimage Cleaner posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Reimage Cleaner oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage Cleaner, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
LinkedIn virus snapshot
LinkedIn virus snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-linkedin-virus.html

Poradniki w innych językach