Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Usuń wirusa ICE

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Malware

ICE Cyber Crime Center wirus(nazywany też The Cyber Crimes Center wirus) jest niebezpieczną aplikacją ransomware, która powinna być zignorowana i usunięta tak szybko jak to tylko możliwe. Z łatwością można poznać ten wirus po wielkim komunikacje jaki wyświetla, jest to lista przestępstw których użytkownik miał się rzekomo dopuścić, a także mandat opiewający na kwotę 400$ albo inną sensowną kwotę pieniędzy. W większości przypadków ICE wirus wspomina o dystrybucji plików pornograficznych, używaniu nielegalnych kopii oprogramowania i innych podobnych wykroczeń, które wyświetlane są w charakterze komunikatów przypominających te od prawdziwych organizacji rządowych, jest to typowe oszustwo na które należy uważać. W celu oszukiwania użytkowników PC ICE wirus rozpoczyna swoją aktywność poprzez zablokowanie całego systemu. Żyjemy w czasach kiedy dużo firm hakerskich blokuje komputery swoich użytkowników. Prawdziwym właścicielem tego wynalazku jakim są te wirusy jest duża grupa przestępców którzy chcą się dorwać do naszej kasy. Powinieneś usunąć wirusa ICE The Cyber Crimes Center tak szybko jak tylko się da.

Jak mogę się zarazić wirusem ICE Cyber Crime Center?

ICE Cyber Crime Center wirus jest podobnie jak Your computer has been blocked virus rozpowszechniany za pomocą konia trojańskiego, większość użytkowników ściąga tego wirusa razem z innymi programami na licencjach freeware albo shareware albo też z nielegalnych stron. Oprócz tego, wysyła maila ktore wygladaja na te wyslane przez legalne organizacje zawierające w sobie wirusy. Jak tylko wirus dostanie się do komputer blokuje cały system, ściąga pliki niezbędne do uruchomienia wirusa ICE. Tak więc można powiedzieć, że wirusy ransomware wybierają sobie za cel komputery PC, zamieniają zawartość pulpitu na komunikat wyglądający mniej więcej tak:

The ICE Cyber Crime Center virus
Your computer has been blocked!
The work of your computer has been suspended on the grounds of the violation of the law of the United States of America.
(…)
To unlock your computer and to avoid other legal consequences, you are obliged to pay a release fee of $400.

Należy do zignorować ponieważ jest to jeden wielki przekręt oszustów. Dodatkowo należy usunąć program ransomware tak szybko jak to tylko możliwe, ponieważ jest on wrogiem dla twojego komputera.

Jak mogę usunąć wirusa ICE Cyber Crime Center?

Kiedy zechcesz odblokować swój komputer musisz najpierw usunąć wirusa Czber Crime Center. Aby to zrobić powinieneś sprawdzić swój komputer wirusem anty-malware, albo przejść do trybu awaryjnego klikając F8 podczas resetowania komputera.

1. Weź inny komputer i ściągnij na niego SpyHunter 5 albo inny skuteczny program typu anty-malware.

2. Aktualizuj program, skopiuj go na USB albo dysk CD.

3. W między czasie zresetuj popsuty komputer i wejdź w tryb awaryjny, włóź USB do portu popsutego komputera.

4. Zresetuj jeszcze raz zainfekowany komputer i uruchom pełny skan systemu.

*Użytkownicy, których konta są zainfekowane tym wirusem, mogą wejść na inne konta w systemie Windows, jedno z nich powinno mieć prawa administratora niezbędne do uruchomienia programu anty-malware.

*Spróbuj zablokować animacje Flash, aby zablokować funkcje wirusa, aby to zrobić przejdź do supportu Macromedia i wybierz “Deny” http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. Jak to zrobisz przeskanuj komputer programem anty-malware.

*Instrukcja – jak manualnie usunąć wirusa (wymagany skill informatyczny)

  • Zresetuj zainfekowany komputer to trybu awaryjnego “Safe mode with command prompt” w celu wyłączenia wirusa.

  • Włącz Regedit

  • Poszukaj WInLogon i zapisz wszystkie pliki, które nie mają są w procesie explorer.exe albo puste. Zastąp je explorer.exe

  • Znajdź element docelowy tych plików i usuń pliki pokrewne.

  • Zresetuj i włącz skan całego systemu SpyHunter 5 w celu usunięcia plików, które pozostały
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
ICE virus snapshot
ICE virus snapshotICE virus snapshot
ICE virus snapshot

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-ice-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: ICE virus