Usuń GuardBytes Plus

Instrukcja usuwania GuardBytes Plus

Czym jest GuardBytes Plus?

Czym jest GuardBytes Plus?

GuardBytes Plus jest złośliwym oprogramowaniem antyszpiegującym, które zostało wypuszczone na początku grunia 2014. Program wygląda jak przeciętny program antyszpiegujący, jednakże nie powinieneś się zdziwić wtedy kiedy odkryjesz ze ten program jest zdolny do skanowania teojego komputera i pokazywania ci rezultatów tego skanowania. W rzeczywistosci tego typu skany sa falszywe i nigdy nie powinienes im ufac poniewaz staraja sie zrobic tylko 1 rzecz – przekonac ludzi aby uwierzyli ze ich komputer jest dosc niebezpiecznie zainfekowany a nastepnie namowic uzytkownikow do zakupu licencji oprogramowania GuarBytes Plus. Ta wersja jest falszywa i nigdy nie powinienes zecydowac sie na jej zakup poniewaz ma ona tylko jedno dzialanie – wylaczenie denerwujacych reklam wersji trial i zabranie pieniedzy uzytkownika. Oprocz tego korzystanie z tego typu niebezpiecznych program jak ten moze prowadzic do utraty personalnych danych i innych problemow, tak wiec jezeli juz zakupiles wirusa GuardBytes Plus to powinienes sie skontaktowac z firma ktora oferuje karty kredytowe i zawiesic platnosc. Dodatkowo wysoce polecamy usuniecie tego typu falszywego oprogramowania poniewaz nieprzestanie ono informowac cie o tym jakiego typu falszywe zagrozenia masz na swoim komputerze. Klikanie na tego typu komunikaty moze prowadzic do przekierowan na zlosliwe strony, tak wiec powinienes trzymac sie od nich jak najdalej. Podsumowujac jezeli juz zaczales widziec komunikaty GuardBytes Plus na swoim komputerze to powinienes je zignorowac. Powinienes takze usunac ten zlosliwy program ze swojego komputera i jak najszybciej go naprawic. W tym celu polecamy skorzystanie z FortectIntego lub tez innych programow antyszpiegujacych.

W jaki sposób GuardBytes Plus może przeniknac do mojego komputera?

Nie od dziś wiadomo, że istnieje conajmniej kilka metod które sa masowo wykorzystywane do rozpowszechniania tego typu fałszywych programow antyszpiegujacych. Pierwszy z nich opiera sie na spamie, który infekuje zalaczniki w mailach. Tego typu falszywe maile sa rozsylane do uzytkownikow informujac ich o niezapowiedzianych tranzakcjach, refundacjach oraz innych rzeczach, które maja nabrac ludzi do uwierzenia ze na ich komputer zostaly sciagniete fałszywe zalaczniki. Dodatkowo, GuardBytes Plus moze dostac sie do twojego komputera poprzez klikanie denerwujacych reklam pop-up. W wiekszosci okazji tego typu komunikaty oferuja darmowe pobranie aktualizacji oprogramowania Flash Player, FLV Player i innych podobnych aktualizacji. Prosze byc bardzo ostroznym z tego typu komunikatami poniewaz istnieje bardzo wiele zlosliwych programow ktore rozpowszechniaja sie z ich pomoca. Na końcu polecamy ci takze unikania odwiedzania nielegalnych witryn poniewaz moga prowadzic do przenikania zlosliwego oprogramowania do twojego komputera. Jak tylko raz je zainstalujesz w swoim systemie to pozostawia w twoim systemie wpisy uzywane do uruchamiania wirusow. Zaraz po tym, jak spotkasz sie z tym denerwujacym skanerem systemowym to zobaczysz informacje o setkach roznego rodzaju wirusow atakujacych twoj komputer jak na przykład:

GuardBytes Plus has blocked a program from accessing the internet – This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords

Aby pozostac bezpiecznym nigdy nie powinienes dac sie nabrac na tego typu komunikaty. Zamiast korzystac z nich i wykupowac licencje GuardBytes Plus powinienes usunac tego typu wirusa z systemu. Tutaj dowiesz sie jak tego skutecznie dokonac:

W jaki sposób usunąć wirusa Security Bytes 2015?

Pamiętaj o tym, że GuardBytes Plus jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania GuardBytes Plus polecamy skorzystanie z oprogramowania FortectIntego oraz SpyHunter 5Combo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, GuardBytes Plus może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij FortectIntego i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć FortectIntego aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer FortectIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE Security Bytes 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól GuardBytes Plus rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do GuardBytes Plus
Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach