Skala niebezpieczeństwa:  
  (15/100)

Usuń get-your-social-buttons.info referral spam (Poprawione instrukcje)

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Malware

Dlaczego powinienem zablokować spam polecający get-your-social-buttons.info?

Należy zablokować URL spamu polecającego get-your-social-buttons.info, ponieważ może on łatwo zanieczyścić dane z Google Analytics. Ponadto, URL spamu polecającego są uważane za niebezpieczne, ponieważ starają się „zaprosić” właścicieli i administratorów do nieznanych domen by sztucznie zwiększyć na nich odwiedziny. Niestety, jednak nie ma gwarancji, że każde z tych miejsc jest nieszkodliwe. Tak więc, jeśli myślisz, że Twoja strona otrzymała jakiś ruch z get-your-social-buttons.info ponieważ pojawia się w Google Analytics, będziemy musieli cię rozczarować. W rzeczywistości mamy do czynienia ze spamerami, które mogą dodać takie polecenia, bez konieczności odwiedzania witryny. Taka technika spamu polecającego jest również znana jako blackhat SEO lub strategia skierowania duchów. Niestety, ale jej wykorzystanie stale rośnie, starając się zwiększyć ruch gości do narzuconych stron internetowych i poprawić swoją pozycję w wyszukiwarce Google. Dlatego największą ilość spamu polecającego zauważyliśmy przed największymi świątami, takimi jak Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc i podobnych okazjach.

Jak już wspomniano, należy przerwać spam polecający get-your-social-buttons.info ponieważ może zanieczyszczać on obraz danych zbieranych przez Google Analytics. W jaki sposób? Jak tylko zaczyna działać to ten spam polecający zniekształca współczynnik odrzuceń, publiczności i podobne statystyki, można przez to napotkać na problemy podczas próby użycia tych informacji do poprawy popularności witryny. Ponadto, strona może rozpocząć działanie znacznie wolniejsze niż poprzednio. Niestety, ale każdego z tych problemów nie da się rozwiązać poprzez zresetowanie przeglądarek internetowych lub usunięcie złośliwych plików z urządzenia. Chociaż zaleca się, aby upewnić się, że komputer jest wolny od złośliwego oprogramowania, pełne skanowanie systemu nie może zabezpieczyć cię przed atakami spamu przekierowującego get-your-social-buttons.info. Mogą one być zatrzymane przez utworzenie wyłączającego filtru i za pomocą pliku .htaccess.

get-your-social-buttons.info referral spam

Dlaczego spamerzy rozprzestrzeniają spam polecający i dokuczają właścicielom stron?

Tajemnica get-your-social-buttons.info i podobnych adresów URL spamu polecającego jest bardzo prosta. Po tym jak spamerzy zabezpieczą je jako miejsca, skąd pochodzi ruch na ich stronie, te adresy pojawiają się w danych Google Analytics. Jako właściciel strony internetowej, można się nabrać na myślenie, że ta strona dostarcza ci gości i kliknąć ba URL, który jest tobie zaprezentowany. Niestety, ale jest to niebezpieczne, ponieważ nigdy nie można do końca wiedzieć, na którą stronę możesz zostać przekierowany. Aby zachować bezpieczeństwo, należy zignorować takie skierowania.

W jaki sposób zablokować spam polecający get-your-social-buttons.info?

Jeśli spam polecający get-your-social-buttons.info nawiedza twoje dane Google Analytics, należy wiedzieć, że trzeba go zablokować, aby zapobiec problemom, które może przynieść tobie i twojej stronie. W tym celu należy postępować zgodnie z instrukcją przewodnika podaną poniżej. Niestety, ale nie ma gwarancji, że strona polecana przez get-your-social-buttons.info jest nieszkodliwa. W chwili pisania tego tekstu przekierowuje ludzi do sharebutton.to ale nie ma gwarancji, że nie dostaniesz „zaproszenia” do zainfekowanej strony internetowej. Aby się zabezpieczyć, należy przeskanować komputer za pomocą Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes. Teraz nadszedł czas, aby zablokować spam przekierowujący get-your-social-buttons.info w Google Analytics. W tym celu należy wykonać następujące kroki:

Jak zablokować spam polecający get-your-social-buttons.info w Google Analytics

Krok 1: Zablokuj spam polecający get-your-social-buttons.info poprzez stworzenie filtra wykluczenia

  1. Otwórz swoje konto Google Analytics. Przejdź do Administrator Wszystkie filtry.
  2. Kliknij przycisk Dodaj Filtr i dodaj Copyrightclaims.org do nazwy filtra.
  3. Teraz wybierz niestandardowy w sekcji Typ filtra i ustaw źródło kampanii w polu Filtr. Na koniec należy dodać get-your-social-buttons.info do wzorca filtru.
  4. Kliknij Zapisz by zapisać wprowadzone zmiany.

Krok 2: Zablokuj spam polecający get-your-social-buttons.info używając pliku .htaccess.

  1. Znajdź plik .htaccess na swoim komputerze.
  2. Dodaj kod, który jest podany poniżej:

## SITE REFERRER BANNING
RewriteCond %{HTTP_REFERER} get-your-social-buttons\.info [NC,OR]
RewriteCond %{HTTP_REFERER} get-your-social-buttons\.info
RewriteRule .* – [F]

Jeżeli nie wiesz jak odszukać plik .htaccess podążaj za następującymi krokami:

  1. Zaloguj się do cPanel i przejdź do sekcji Pliki. Tutaj, kliknij ikonę Menedżer plików.
  2. Zaznacz opcję Dokument root, wybierz nazwę domeny i kliknij przycisk Przejdź. Uwaga! Należy upewnić się, że zaznaczona jest opcja Pokaż ukryte pliki.
  3. Poczekaj na nową kartę lub okno i znajdź plik .htaccess. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie Edytuj kod.
  4. Teraz musisz skopiować i wkleić kod, który jest podany powyżej i kliknąć przycisk Zapisz zmiany.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-get-your-social-buttons-info-referral-spam.html

Poradniki w innych językach